Benelli Team Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Θέλει λίγο δύναμη παραπάνω, είναι σφιχτή η εφαρμογή. Κι εμένα με είχε παραξενέψει αρχικά (powerbore) , όμως δε χρειάστηκε χτύπημα πάρα μόνο με την παλάμη του χεριού
Θα κάνω σήμερα άλλη μια προσπάθεια, λίγο πιο δυναμική γιατί το φοβήθηκα εχθές
 
Μήπως η ουρά του κλείστρου δεν έχει φωλιάσει στην πατούρα και εμποδίζει τη σκανδαλοθηκη; Δε μπορώ να σκεφτώ κάτι αλλο
Πρέπει να είναι αυτό που λένε τα άλλα παιδιά φίλε, μάλλον θέλει λίγο τσαμπουκά παραπάνω στην εφαρμογή
 
Έχω την εντύπωση πως δεν μπορεί να γίνει αυτό. Δεν χωρά σε αυτο το κενό η σκανδαλοθήκη να μπει πρώτα το μπροστινό μέρος. Δεν είμαι σίγουρος αλλα αυτη την εντύπωση έχω
Τώρα είδα το βίντεο άρα κ την βάση του όπλου σου..!!
 
Τουλάχιστον είναι πιο φθηνή από την πρώτη όταν πρωτοβγηκε νομίζω.Βεβαια στο Ελλάδισταν μπορεί να πάρει πολύ πάνω
Πάντως προσωπικά η βάση της προηγούμενης monte-m2 μου αρέσει περισσότερο.
 
Τουλάχιστον είναι πιο φθηνή από την πρώτη όταν πρωτοβγηκε νομίζω.Βεβαια στο Ελλάδισταν μπορεί να πάρει πολύ πάνω
Πάντως προσωπικά η βάση της προηγούμενης monte-m2 μου αρέσει περισσότερο.
Η παλιά μοντυ είναι από τα πιο όμορφα όπλα της benelli και πολύ εργονομικό. Το new δεν το έχω πιάσει να συγκρίνω.
 
Γιατι σκατε μια ακομα benelli ειναι ποια η διαφορα της? Τα αυτογεμη εχουν σταματησει να εξελισονται εδω και πολλα χρονια
αν εξαιρεσης κατι φρου φρου και αρωματα ολα τα υπολοιπα καθρεφτακια για τους αγριους.
Ποιότητα τουφεκιας
 
Πλάκα κάνω... Ίσως οι καινούριες powerbore κτλπ να έχουν καλύτερη απόδοση.
Τα παιδιά που τις κατέχουν θα μας πουν.
Γενικά λέω μήπως όλα αυτά τα optima,back bore,tribore,power bore κτλ κτλ είναι μέγιστη Μπαρούφα και παίζουν απλά με το μυαλό μας.
 
Γενικά λέω μήπως όλα αυτά τα optima,back bore,tribore,power bore κτλ κτλ είναι μέγιστη Μπαρούφα και παίζουν απλά με το μυαλό μας.
Αυτό είναι μιδενισμος εξελίξει υπάρχει αν δεν θελουμε να την δουμε άλλη κουβέντα….αν είναι από έτσι ολλα τα αυτοκηνιτο έχουν 4 ρόδες ποιος ο λόγος να αγοραζουμαι καινούργια μοντέλα
 
Γιατι σκατε μια ακομα benelli ειναι ποια η διαφορα της? Τα αυτογεμη εχουν σταματησει να εξελισονται εδω και πολλα χρονια
αν εξαιρεσης κατι φρου φρου και αρωματα ολα τα υπολοιπα καθρεφτακια για τους αγριους.
Γι αυτούς που δεν έχουν πάρει ακόμα είναι.
 
Αυτό είναι μιδενισμος εξελίξει υπάρχει αν δεν θελουμε να την δουμε άλλη κουβέντα….αν είναι από έτσι ολλα τα αυτοκηνιτο έχουν 4 ρόδες ποιος ο λόγος να αγοραζουμαι καινούργια μοντέλα
Καμιά σχέση ένα αυτοκίνητο με ένα όπλο σε θέμα εξέλιξης.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top