Benelli Team Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Δεν έχει άδικο για αυτά που λέει αλλά μιλάει ΓΕΝΙΚΑ για ακριβά όπλα.

Οι 5 λόγοι είναι συνοπτικά (για όσους δεν ξέρουν αγγλικά)

1. Αν ξεκινάς τώρα, μη δίνεις χρήματα σε ακριβό όπλο γιατί δεν ξέρεις αν θα συνεχίσεις το κυνήγι ή αν πιο μετά κάποιο άλλο σου ταιριάζει καλύτερα ή αν χρειαστείς μετά κάποιο χαρακτηριστικό που δεν έχει το όπλο που αγόρασες αρχικά.
2. Είναι ακριβά όπλα και προκειμένου να γίνεις δούλος τους, αγόρασε ένα φθηνό να το βαράς στα βράχια χωρίς τύψεις.
3. Καλύτερα να ξοδέψεις αρκετά χρήματα σε πολύ καλές ωτοασπίδες παρά σε ένα πανάκριβο όπλο.
4. Καλύτερα να ξοδέψεις χρήματα σε καλύτερα φυσίγγια παρά σε ένα πανάκριβο όπλο.
5. Αν είσαι κλαμπανάρας, καλύτερα να ξοδέψεις χρήματα στο σκοπευτήριο πρώτα, παρά σε ακριβό όπλο.

Συμφωνώ σε όλα, γι' αυτό αγόρασα την πιο φθηνή Benelli με τα ελάχιστα χαρακτηριστικά που ήθελα πχ Comfort, δεν έχω πρόβλημα αν πάθει κάτι, αγόρασα 3 ωτοασπίδες (η μία ηλεκτρονική), δεν τσιγκουνεύομαι χρήματα σε ακριβά φυσίγγια και πάω σκοπευτήριο. .sarcastic.

.my man.
Ρωτα Βασίλη το Αμερικανάκι...αν μπορούσε να εχει επιλογή...Να έχει την Μόνικα Μπελούτσι στα νιάτα της (ή και στα σαράντα της...) και να της κάνει τα γούστα ή τη χοντροκώλα γειτόνισσα με τις φακίδες για να μην τον νοιάζει να της κάνει τα γούστα και να δουλεύει και στο χωράφι...ποια θα διάλεγε...
Και οι δύο την ίδια δουλειά κάνουνε και η δεύτερη του βγαίνει φθηνότερη...
Αν σου πει τη γειτόνισσα παράτα τον...δεν ξέρει τι θα πει ζωή...😆😆😆
 
Ναι τον χαράμισα. .yel. Δεν είναι δικό μου το όπλο παιδιά.Ενας φίλος μου το άφησε ,κάτι να φτιάξουμε..Ωραίο όπλο.Πραγματικα...
Ανέβασες benelli με αορτήρα beretta γυρισμένο να φαίνεται φάτσα φορά
Μήπως είσαι προβοκάτορας;
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top