Benelli Team Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Δες και στα spam και ανεπιθύμητα εμένα είχαν πάει εκεί
Εχουμε εικονα ποτε θα βγουν μοντελα συμβατικα με την AI? Η πλακα ειναι οτι στην αρχικη σελιδα η εταιρια εχει μια Diamond αν δεν κανω λαθος να την φοραει και σε ενα δοκιμαστικο. Ισως περμενει να ξεστοκαρει κανα χρονο ακομα οτι ρεταλι εχει οπως ειχαμε εικασει.
 
Όρε σύννομε, τυχερός είσαι!. Εγώ σε αυτό το e-mail τους έχω στείλει δύο μηνύματα, ένα στα Ιταλικά και ένα στα Αγγλικά για να μου πούνε τον αυλό του όπλου μου και ακόμα περιμένω να μου απαντήσουν!. Εσύ περίμενες καιρό? Έχεις καμιά ιδέα? Ή να τους στείλω ξανά ένα mail και να τους ξεχ@´σω? Τι λες, για πές!.
Αργούν να απαντήσουν. Το μήνυμα εγώ πρέπει να το είχα στείλει πάνω απο 3 βδομάδες και μου απάντησαν προχθές. Το είχα στείλει όμως αν θυμάμαι καλά από την φόρμα επικοινωνίας μέσα από το site τους.
 
Εχουμε εικονα ποτε θα βγουν μοντελα συμβατικα με την AI? Η πλακα ειναι οτι στην αρχικη σελιδα η εταιρια εχει μια Diamond αν δεν κανω λαθος να την φοραει και σε ενα δοκιμαστικο. Ισως περμενει να ξεστοκαρει κανα χρονο ακομα οτι ρεταλι εχει οπως ειχαμε εικασει.
Και εγώ πιστεύω θα αργήσουν σίγουρα κανένα χρόνο να φύγουν οι παλιές κάνες
 
Εχουμε εικονα ποτε θα βγουν μοντελα συμβατικα με την AI? Η πλακα ειναι οτι στην αρχικη σελιδα η εταιρια εχει μια Diamond αν δεν κανω λαθος να την φοραει και σε ενα δοκιμαστικο. Ισως περμενει να ξεστοκαρει κανα χρονο ακομα οτι ρεταλι εχει οπως ειχαμε εικασει.
Δε περιμενει τιποτα οπιος θελει θα πληρωσει γι αυτο και η διαφορα τιμης λες και κοστιζει παραπανω η κατασκευή της καινουριας κανης
 
Αργούν να απαντήσουν. Το μήνυμα εγώ πρέπει να το είχα στείλει πάνω απο 3 βδομάδες και μου απάντησαν προχθές. Το είχα στείλει όμως αν θυμάμαι καλά από την φόρμα επικοινωνίας μέσα από το site τους.
Αποροφιθηκανε στο advance impact γι αυτο και αργουσαν
 
Διάβασα ότι η advance impact βγάζει πάνω από 20μ/δ σε σχέση με την στάνταρ κάννη.Ενω η σημερινές βελτιωμένες σε σχέση με την στάνταρ καννη,είναι από σχεδόν 10 έως κάτω από 15 μ/δ.Καλα τα νέα,φτάνει να είναι έτσι,να της δοκίμασαν με την ίδια σύσφιξη και μηκος καννης .
 
Το προβλημα αυτό παρουσιάζεται όταν για κάποιο λόγο τραβιέται το κλείστρο πίσω.Αυτός πως το κατάφερε αυτό στον κάμπο?Πέρασε απο ψηλα χορταρια και με τηλεπαθεια τραβήχτηκε πισω το κλείστρο?Εφαγε καμιά τούμπα και μετά δεν τσέκαρε το όπλο?Κάνει παρέα με τον σπίλμπεργκ?Τον εχω ικανο για όλα.Μονο τα τούρκικα και τα αμερικάνικα δεν εχουν για αυτόν πρόβλημα, κυριως βέβαια αυτά που διαφημίζονται στην σελιδα του.Στην τελικη μας τα εχει πρήξει με το κλικ, ας παρει μια καινούργια που δεν εχει προβλημα.Ασε που δεν μπορω να καταλάβω, τόσα τουρκικα οπλα κορυφής έχει, γιατί συνεχίζει να κυνηγάει με το προβληματικό?
 
Last edited:
Το προβλημα αυτό παρουσιάζεται όταν για κάποιο λόγο τραβιέται το κλείστρο πίσω.Αυτός πως το κατάφερε αυτό στον κάμπο?Πέρασε απο ψηλα χορταρια και με τηλεπαθεια τραβήχτηκε πισω το κλείστρο?Εφαγε καμιά τούμπα και μετά δεν τσέκαρε το όπλο?Κάνει παρέα με τον σπίλμπεργκ?Τον εχω ικανο για όλα.Μονο τα τούρκικα και τα αμερικάνικα δεν εχουν για αυτόν πρόβλημα, κυριως βέβαια αυτά που διαφημίζονται στην σελιδα του.Στην τελικη μας τα εχει πρήξει με το κλικ, ας παρει μια καινούργια που δεν εχει προβλημα.Ασε που δεν μπορω να καταλάβω, τόσα τουρκικα οπλα κορυφής έχει, γιατί συνεχίζει να κυνηγάει με το προβληματικό?
Εμείς εδώ στην Ελλάδα που χωνόμαστε μέσα στο λόγγο για να φτάσουμε στα μέρη με τις φάσσες και στις στάμπες για τα γουρούνια έπρεπε να τις έχουμε σπάσει από τα νεύρα μας από τα κλικ...
 
Το προβλημα αυτό παρουσιάζεται όταν για κάποιο λόγο τραβιέται το κλείστρο πίσω.Αυτός πως το κατάφερε αυτό στον κάμπο?Πέρασε απο ψηλα χορταρια και με τηλεπαθεια τραβήχτηκε πισω το κλείστρο?Εφαγε καμιά τούμπα και μετά δεν τσέκαρε το όπλο?Κάνει παρέα με τον σπίλμπεργκ?Τον εχω ικανο για όλα.Μονο τα τούρκικα και τα αμερικάνικα δεν εχουν για αυτόν πρόβλημα, κυριως βέβαια αυτά που διαφημίζονται στην σελιδα του.Στην τελικη μας τα εχει πρήξει με το κλικ, ας παρει μια καινούργια που δεν εχει προβλημα.Ασε που δεν μπορω να καταλάβω, τόσα τουρκικα οπλα κορυφής έχει, γιατί συνεχίζει να κυνηγάει με το προβληματικό?
Γιατι προφανως ειναι προβληματικος!!
 
Εμείς εδώ στην Ελλάδα που χωνόμαστε μέσα στο λόγγο για να φτάσουμε στα μέρη με τις φάσσες και στις στάμπες για τα γουρούνια έπρεπε να τις έχουμε σπάσει από τα νεύρα μας από τα κλικ...
Για τον λογο αυτο ακριβως οποιος δεν εχει κατι να καταθεσει βρισκει να πει και να προβληθει με μια μακακια οπως ο κυριος.Με συγχωρειτε κυριοι αλλα πνιγομαι με κατι τετοια οταν προβαλλονται σαν την ανακαλυψη του σημερα.
 
Το προβλημα αυτό παρουσιάζεται όταν για κάποιο λόγο τραβιέται το κλείστρο πίσω.Αυτός πως το κατάφερε αυτό στον κάμπο?Πέρασε απο ψηλα χορταρια και με τηλεπαθεια τραβήχτηκε πισω το κλείστρο?Εφαγε καμιά τούμπα και μετά δεν τσέκαρε το όπλο?Κάνει παρέα με τον σπίλμπεργκ?Τον εχω ικανο για όλα.Μονο τα τούρκικα και τα αμερικάνικα δεν εχουν για αυτόν πρόβλημα, κυριως βέβαια αυτά που διαφημίζονται στην σελιδα του.Στην τελικη μας τα εχει πρήξει με το κλικ, ας παρει μια καινούργια που δεν εχει προβλημα.Ασε που δεν μπορω να καταλάβω, τόσα τουρκικα οπλα κορυφής έχει, γιατί συνεχίζει να κυνηγάει με το προβληματικό?
Στην εξίσωση μπαίνει και η σκόπιμη μετακίνηση του κλείστρου.
 
Το προβλημα αυτό παρουσιάζεται όταν για κάποιο λόγο τραβιέται το κλείστρο πίσω.Αυτός πως το κατάφερε αυτό στον κάμπο?Πέρασε απο ψηλα χορταρια και με τηλεπαθεια τραβήχτηκε πισω το κλείστρο?Εφαγε καμιά τούμπα και μετά δεν τσέκαρε το όπλο?Κάνει παρέα με τον σπίλμπεργκ?Τον εχω ικανο για όλα.Μονο τα τούρκικα και τα αμερικάνικα δεν εχουν για αυτόν πρόβλημα, κυριως βέβαια αυτά που διαφημίζονται στην σελιδα του.Στην τελικη μας τα εχει πρήξει με το κλικ, ας παρει μια καινούργια που δεν εχει προβλημα.Ασε που δεν μπορω να καταλάβω, τόσα τουρκικα οπλα κορυφής έχει, γιατί συνεχίζει να κυνηγάει με το προβληματικό?
Η απάντηση είναι απλή,o shit its randy wakeman!
 
Η απάντηση είναι απλή,o shit its randy wakeman!
Αυτος ο κυριος και να μας πει καποια στιγμη μια μεγαλη αληθεια μονο που βλεπεις την φατσα του δεν μπορεις να τον πιστεψεις και να τον εμπιστευθεις.
Πως συντηρειται μεσα σε αυτο τον χωρο αυτος ο ανθρωπος εγω προσωπικα δεν μπορω να το εξηγησω.
 
Μην δίνετε σημασία κύριοι. Ο randy είναι όπου πέσει το κασέρι απ τις διαφημίσεις. Αν τον ακούγαμε θα έπρεπε όλοι να έχουμε ρεμινγκτον v3 ή l4s. Και από τσοκ μόνο trulock. Όποιος τον έχει διαβάσει από το shotgun world καταλαβαίνει τι λέω.
 
Μην δίνετε σημασία κύριοι. Ο randy είναι όπου πέσει το κασέρι απ τις διαφημίσεις. Αν τον ακούγαμε θα έπρεπε όλοι να έχουμε ρεμινγκτον v3 ή l4s. Και από τσοκ μόνο trulock. Όποιος τον έχει διαβάσει από το shotgun world καταλαβαίνει τι λέω.
Ακριβώς,θυμάσαι που δοκίμασε μια invector plus εναντίων της l4s,και την έβγαλε να βγάζει 10μ/δ παραπάνω.Αφου είναι άσχετος, πήρε την bro με το δήθεν Ντέμι εναντίον το Ντέμι της Φαμπαρμ.Εμεις την δοκιμασαμε στο σκοπευτήριο και δεν έβγαζε ούτε 5μ/δ μεταξύ τους με την ίδια σύσφιξη,άσε που στα 40 γραμμάρια έριχναν πλέων ίδια.
 
Μην δίνετε σημασία κύριοι. Ο randy είναι όπου πέσει το κασέρι απ τις διαφημίσεις. Αν τον ακούγαμε θα έπρεπε όλοι να έχουμε ρεμινγκτον v3 ή l4s. Και από τσοκ μόνο trulock. Όποιος τον έχει διαβάσει από το shotgun world καταλαβαίνει τι λέω.
Πες τα φιλε μου και ολοι αυτοι που ασχολουντε με το θεμα και μενα αμα ελεγε η ταδε μρκα ελα Τολη να σε στειλω στην κορντομπα να δωκιμασεις το καινουριο μοντελο μας τρειημερο με ολα πληρωμενα και κανα μπονους το βραδυ λες να τους εθαβα ε οχι δα
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top