Benelli Team Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Μπορούμε πολύ εύκολα να "θάψουμε" ένα όπλο ,όσο εύκολα μπορούμε να το υμνήσουμε κιόλας. Οι παρωπίδες πολλές φορές είναι ο χειρότερος σύμβουλος και δεν το λέω προσωπικά για εσένα ,αλλά το επισημαίνω και για εμένα όπου πριν χρόνια είχα πάρει μια μπερετα και την επόμενη μέρα την πήγα πίσω. Το όπλο σίγουρα ήταν άξιο αλλά η εμμονή μου με την αδράνεια δεν με άφησε να της δώσω χρόνο. Εν τάχει θέλω να πω ότι όλες οι καραμπίνες της σειράς είναι ακριβώς ίδιες σε αποτέλεσμα και διαφορετικές σε αίσθηση. Η μόνο σύγκριση που μπορεί να γίνει σε λειόκαννα είναι μεταξύ δίκαννου και καραμπίνας, όσο αναφορά το βλητικό κομμάτι.
Αν κόψει παπί η ρεμι στα 45μ , μπορεί και η μπενέλι, μπορεί και η μπερετα και η φρανκι κτλ κτλ
Εννοείται είναι προσωπική μου άποψη και πως αντιλαμβάνομαι εγώ το θέμα λειόκκανο
Σίγουρα μπορεί αλλά η μία μία φορά το χρόνο και οι άλλες 10 εκει είναι η διαφορά.Θα επαναλάβω για πολλοστή φορά γράφοντας όλα τα όπλα σκοτώνουν απλά κάποια καλύτερα.
 
Λοιπόν πενεληδες κατ αρχήν καλησπερες.σημερα έφερε φίλος μια vinci που έχει στη κατοχή του να δοκιμαστεί.τ όπλο ρίχτηκε στο πίνακα με διάφορα φυσίγγια με τσοκ 4 στα 30 μέτρα και 2 μαμά εννοείται στα 45.παρολη τη ζέστη αποδοσε καταπληκτικά.η αποθέωση στα 45 ήταν όταν μπήκε απάνω το μαμπα έδωσε απλά ρέστα ακόμα και με μαλινοταπες.αφου λοιπόν λιωσαμε από τη ζέστη τη πήρα κι έριξα 2 πουλες με το 4 και το 5 μαμά.παρολο το κοντο κοντάκι έκανα 22 και 23 και εννοείται ότι ήδη έχει μπει στο πρόγραμμα για αγορά.οι εντυπώσεις περιγράφονται ως εξής
IMG_20240804_121000.jpgIMG_20240804_120945.jpg
 
Αυτή η υπερυψωμένη ρίγα είναι όλα τα λεφτά όταν βλέπω όπλο με τέτοια ρίγα μου έχετε να ρίχνω τουφεκιές μου φτιάχνει το κέφι όντως ένα ωραίο μπενέλι αλλά χωρίς την ανταπόκριση που του αξίζει παρόλο ότι είναι το ποιο εύχρηστο της όπλο.
 
Αυτή η υπερυψωμένη ρίγα είναι όλα τα λεφτά όταν βλέπω όπλο με τέτοια ρίγα μου έχετε να ρίχνω τουφεκιές μου φτιάχνει το κέφι όντως ένα ωραίο μπενέλι αλλά χωρίς την ανταπόκριση που του αξίζει παρόλο ότι είναι το ποιο εύχρηστο της όπλο.
Στο πίνακα τουλάχιστον σε σύγκριση με άλλες μπενελι που έχω δει πολύ καλυτερη
 
Λοιπόν πενεληδες κατ αρχήν καλησπερες.σημερα έφερε φίλος μια vinci που έχει στη κατοχή του να δοκιμαστεί.τ όπλο ρίχτηκε στο πίνακα με διάφορα φυσίγγια με τσοκ 4 στα 30 μέτρα και 2 μαμά εννοείται στα 45.παρολη τη ζέστη αποδοσε καταπληκτικά.η αποθέωση στα 45 ήταν όταν μπήκε απάνω το μαμπα έδωσε απλά ρέστα ακόμα και με μαλινοταπες.αφου λοιπόν λιωσαμε από τη ζέστη τη πήρα κι έριξα 2 πουλες με το 4 και το 5 μαμά.παρολο το κοντο κοντάκι έκανα 22 και 23 και εννοείται ότι ήδη έχει μπει στο πρόγραμμα για αγορά.οι εντυπώσεις περιγράφονται ως εξής
View attachment 89636View attachment 89637
Μαααλιστα, μαααλιστα....
Αρχίσαμε...




Θα μου πεις και πότε τελειώσαμε?? 😢
 
Λοιπόν πενεληδες κατ αρχήν καλησπερες.σημερα έφερε φίλος μια vinci που έχει στη κατοχή του να δοκιμαστεί.τ όπλο ρίχτηκε στο πίνακα με διάφορα φυσίγγια με τσοκ 4 στα 30 μέτρα και 2 μαμά εννοείται στα 45.παρολη τη ζέστη αποδοσε καταπληκτικά.η αποθέωση στα 45 ήταν όταν μπήκε απάνω το μαμπα έδωσε απλά ρέστα ακόμα και με μαλινοταπες.αφου λοιπόν λιωσαμε από τη ζέστη τη πήρα κι έριξα 2 πουλες με το 4 και το 5 μαμά.παρολο το κοντο κοντάκι έκανα 22 και 23 και εννοείται ότι ήδη έχει μπει στο πρόγραμμα για αγορά.οι εντυπώσεις περιγράφονται ως εξής
View attachment 89636View attachment 89637
Ευρι όταν παίζαμε τον ντουμπλε ανάποδα με benelli κάποτε μας έκανες τον δώθε κειθε... 😜
 
Στο πίνακα τουλάχιστον σε σύγκριση με άλλες μπενελι που έχω δει πολύ καλυτερη
Ήταν της εταιρίας αφήγημα ότι έφτιαξε ένα όπλο με κάνης ελεύθερης ταλάντωσης που έχει και καλύτερη απόδοση αλλά το ξέχασε έπειτα.Και ξαναγύρισε στις κανες με τη μουφα στο κώλο
 
Λένε....ότι δέντρο κοροϊδέψεις στην αυλή σου θα φυτρώσει......🤣🤣🤣🤣
Εγώ του το είχα πει ότι μια μέρα θα αραξει στο ήρεμο κ γαλήνιο λιμάνι της benelli.... Άλλοι κάνουν μια μικρή διαδρομή, ο Ευρι έκανε υπερπόντιο ταξίδι για να φτάσει 😜
 
Λοιπόν πενεληδες κατ αρχήν καλησπερες.σημερα έφερε φίλος μια vinci που έχει στη κατοχή του να δοκιμαστεί.τ όπλο ρίχτηκε στο πίνακα με διάφορα φυσίγγια με τσοκ 4 στα 30 μέτρα και 2 μαμά εννοείται στα 45.παρολη τη ζέστη αποδοσε καταπληκτικά.η αποθέωση στα 45 ήταν όταν μπήκε απάνω το μαμπα έδωσε απλά ρέστα ακόμα και με μαλινοταπες.αφου λοιπόν λιωσαμε από τη ζέστη τη πήρα κι έριξα 2 πουλες με το 4 και το 5 μαμά.παρολο το κοντο κοντάκι έκανα 22 και 23 και εννοείται ότι ήδη έχει μπει στο πρόγραμμα για αγορά.οι εντυπώσεις περιγράφονται ως εξής
View attachment 89636View attachment 89637
Όλοι στη μεγάλη αγκαλιά του urbino θα γυρίσετε...... κουφάλες......monobenelli talemexronia.....🤣🤣🤣🤣
 
Εγώ του το είχα πει ότι μια μέρα θα αραξει στο ήρεμο κ γαλήνιο λιμάνι της benelli.... Άλλοι κάνουν μια μικρή διαδρομή, ο Ευρι έκανε υπερπόντιο ταξίδι για να φτάσει 😜
Εγώ του το είχα πει ότι μια μέρα θα αραξει στο ήρεμο κ γαλήνιο λιμάνι της benelli.... Άλλοι κάνουν μια μικρή διαδρομή, ο Ευρι έκανε υπερπόντιο ταξίδι για να φτάσει 😜
Τη υπερπόντιο ......δύο φορές το γύρω της γης έκαμε......🤣🤣🤣🤣
 
Λοιπόν πενεληδες κατ αρχήν καλησπερες.σημερα έφερε φίλος μια vinci που έχει στη κατοχή του να δοκιμαστεί.τ όπλο ρίχτηκε στο πίνακα με διάφορα φυσίγγια με τσοκ 4 στα 30 μέτρα και 2 μαμά εννοείται στα 45.παρολη τη ζέστη αποδοσε καταπληκτικά.η αποθέωση στα 45 ήταν όταν μπήκε απάνω το μαμπα έδωσε απλά ρέστα ακόμα και με μαλινοταπες.αφου λοιπόν λιωσαμε από τη ζέστη τη πήρα κι έριξα 2 πουλες με το 4 και το 5 μαμά.παρολο το κοντο κοντάκι έκανα 22 και 23 και εννοείται ότι ήδη έχει μπει στο πρόγραμμα για αγορά.οι εντυπώσεις περιγράφονται ως εξής
View attachment 89636View attachment 89637
%CE%BF-%CE%AC%CF%83%CF%89%CF%84%CE%BF%CF%82-%CF%85%CE%B9%CF%8C%CF%82-838x1024.jpg
.yelling.
Καλορίζικη Ευριπίδη, να την ευχαριστηθείς!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top