Benelli Team Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Τέλειο είναι. Και εγώ είμαι πολύ ευχαριστημένος με το καφέ στο mp27 που έχω. Από πού το πειρες; Ξέρεις αν έχει απόθεμα γιατί θέλω να πάρω και δεύτερο σε μαύρο για την vinci.
Απο Καλκατζακο Μανώλη. Έχει απόθεμα και κανει 36 ευρω.
 
Τι μπορει να αλλαξει? Ο συγκεκριμενος πινακας ειναι λιγο χαμηλος. Πιο πανω θα παει η πιο κατω? Μαλλον πανω.
Φορητό τροχό, γωνίες, ηλεκτροκόλληση, ματσακόνι, μπογιά και πινέλα.
Κάντον 50 εκατοστά ψηλότερο.
😂
 
Τι μπορει να αλλαξει? Ο συγκεκριμενος πινακας ειναι λιγο χαμηλος. Πιο πανω θα παει η πιο κατω? Μαλλον πανω.
Μπορεί να μην αλλάξει και τίποτε..... Πάντως το σωστό έτσι είναι........ Αν και νομίζω ότι θα αλλάξει η εικόνα......
 
3ο τεστ με τη μοντυ και..... Αααααααααααααλληλουια. Οκ ισως εχει λιιιιιγο παραπανω καστ οφ, αλλα δεν το πειραζω.
View attachment 55803
Μη σε ανυσηχει το καστ οφ που ειναι παραπανω στο κυνηγι δε παταμε τοσο ετσι κι αλιως
 
Καλημέρα σε όλους τους συναδελφους κυνηγούς. Σήμερα στο λαγοκυνήγι διαπίστωσα ότι πέρασαν τα χρόνια και στα 62 που είμαι τα 3.300 γραμ. για όπλο με κουράζουν. Θάθελα να σας παρακαλέσω να μου πείτε τη γνώμη σας για μάρκες καραμπίνας αερίων εως 3 κιλά. Κυνηγω λαγό και τσίχλες κυρίως. Σας ευχαριστώ και καλά και ασφαλή κυνήγια.
 
Αφού θέλεις μόνο αερίων καλό θα ήταν να μας αναφέρεις και μέχρι τι γραμαρια ρίχνεις,γιατί αμά ρίχνεις στο λαγό 40αρια το ελαφρύ όπλο δεν είναι κατάλληλο.Οπως επίσης αν σε ενδιαφέρει καινούριο η μεταχειρισμένο.
 
Last edited:
Καλημέρα σε όλους τους συναδελφους κυνηγούς. Σήμερα στο λαγοκυνήγι διαπίστωσα ότι πέρασαν τα χρόνια και στα 62 που είμαι τα 3.300 γραμ. για όπλο με κουράζουν. Θάθελα να σας παρακαλέσω να μου πείτε τη γνώμη σας για μάρκες καραμπίνας αερίων εως 3 κιλά. Κυνηγω λαγό και τσίχλες κυρίως. Σας ευχαριστώ και καλά και ασφαλή κυνήγια.
Καλημερα! Benelli montefeltro extra light με βαρος 2950γρ. αν θυμαμαι καλα!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top