Benelli Team - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπερα. Ειδα σε ενα site πως πολειται μεταχειρισμενη μια μπενελλι καλλιστον. Ειναι ραφφαελλο με αχρωμιωτη καννη αυλο 18,5 γνωστα τσοκ αμερικανικα που δεν θυμαμαι πορτινγκ και το καπακι τις βασης ασημι. Ξερει κανεις τπτ? Σε σχεση με μια σουπερ σπορτ? Απ τα χαρακτηριστικα που σσς ανεφερα τι λετε? Α κι εχει πελμα απομιμηση ανθρωπινου δερματος
 
Χαιρετώ την παρέα μετά από αρκετή σκέψη κατέληξα να σκεφτώ να ψάχνω για να κάνω κώνο στην μπενέλα θα ήθελα αν έχει κάποιος από εδώ μέσα κάνει κάτι παρόμοιο να μου δώσει μερικές πληροφορίες όπως κόστος και ποιος είναι ο κατάλληλος για την συγκεκριμένη υπόθεση με βάση την προτίμησή του κόσμου και την πιο σωστή και καθαρή δουλειά
 
Χαιρετώ την παρέα μετά από αρκετή σκέψη κατέληξα να σκεφτώ να ψάχνω για να κάνω κώνο στην μπενέλα θα ήθελα αν έχει κάποιος από εδώ μέσα κάνει κάτι παρόμοιο να μου δώσει μερικές πληροφορίες όπως κόστος και ποιος είναι ο κατάλληλος για την συγκεκριμένη υπόθεση με βάση την προτίμησή του κόσμου και την πιο σωστή και καθαρή δουλειά
Εγώ έχω κάνει και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος με το αποτέλεσμα , όπως κ όσα φιλαράκια εχω στείλει. Δες το pm σου.
 
Μια άλλη επιλογή που έχεις, εκτός από αυτά που θα σου προτείνουν, να κάνεις και την δικιά σου ερεύνα, τηλέφωνα στους οπλουργούς για να πάρεις απαντήσεις να τις αναλύσεις και να βγάλεις τα συμπεράσματά σου.
 
Και γω θελω ενα pm αν δε σασ ειναι κοπος για να μαθω-καταλαβω τι γινεται με τον κωνο αυλο πορτινκ.Ειμαι κατοχος ενος sbe2 και γραφει στην κανη 18,3.
 
παιδια το θεμα με το ποιος θα σου κανει επιμήκυνση στον κωνο θελει ψαξιμο καλο γιατι δεν παιρνει λαθος.....ο οπλουργος πρεπει να ειναι καλος γνωστης και μαεστρος....μετα θα εχεις στα χερια σου αλλο οπλο....
 
οριστε και ενα οπτικο παραδειγμα κωνου.....χαχαχαχαχαχα
7RIHPAB.jpg
 
Χαιρετώ την παρέα μετά από αρκετή σκέψη κατέληξα να σκεφτώ να ψάχνω για να κάνω κώνο στην μπενέλα θα ήθελα αν έχει κάποιος από εδώ μέσα κάνει κάτι παρόμοιο να μου δώσει μερικές πληροφορίες όπως κόστος και ποιος είναι ο κατάλληλος για την συγκεκριμένη υπόθεση με βάση την προτίμησή του κόσμου και την πιο σωστή και καθαρή δουλειά
Επειδή έχω δοκιμάσει το έργο με τον κωννο έχε στα υπόψιν σου πως μετά το εγχείρημα λάθη δεν συγχωρούνται!!!;). Όμως αν έχεις σκοπό να το κάνεις στην Aθηνα,ο Κούρκουλος και ο Παπατσαρουχας είναι σοβαροί επαγγελματίες και γνώστες του αντικειμένου!!ο δεύτερος καθότι και οικονομικότερος!!εσύ αποφασίζεις!!:)
 
Σαν την μύγα μες στο γάλα είναι το νίκελ κλείστρο στην montefeltro, δεν μπορούσαν να το βάψουν μαύρο; .xm.
.well done. το μάτι μου κι εμέ εκεί έπεσε
το λέω άλλη μια φορά και κάθε φορά που το λέω γίνομαι και πιο σίγουρος
η σειρά βάσης super 90,montefeltro πάει προς αντικατάσταση και βγάζουν μοντέλα για να σπρώξουν το στοκ :)
 
.well done. το μάτι μου κι εμέ εκεί έπεσε
το λέω άλλη μια φορά και κάθε φορά που το λέω γίνομαι και πιο σίγουρος
η σειρά βάσης super 90,montefeltro πάει προς αντικατάσταση και βγάζουν μοντέλα για να σπρώξουν το στοκ :)
Και η vinci;
 
.well done. το μάτι μου κι εμέ εκεί έπεσε
το λέω άλλη μια φορά και κάθε φορά που το λέω γίνομαι και πιο σίγουρος
η σειρά βάσης super 90,montefeltro πάει προς αντικατάσταση και βγάζουν μοντέλα για να σπρώξουν το στοκ :)
Το είχες ξαναγράψει κάποτε....Ακριβώς ;)
 
πολύ καλή πρόταση .well done.
Προσφορα Benelli

PROMO%20VINCI%20%26%20MONTEF.%20NEW.jpg

Πολυ καλη η προσφορα, δειχνει ακομη μια φορα την ταση της αγορας παγκοσμιως να κινηθει γυρω στο χιλιαρικο, για οπλα γενικης χρησης. Ακομη και σε αυτη τη τιμη κανενας δεν μπαινει μεσα. Κοστος κατασκευης σε πλαστικη καραμπινα οποιασδηποτε μαρκας δεν ξεπερναει τα 300 δολλαρια το κομματι
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top