Benelli Team - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Να κανω κι εγω μια ερωτηση χαρην της συζητησης. Αν υπηρχε απο τη Benelli μια γενναια προσφορα γυρω στα 1000-1200 € για την super sport τι θα κανατε; .my man. .sarcastic.
Χρήστο ξέρεις ότι τα πλαστικά της μέρη δεν είναι και ότι καλύτερο....την πούλησε γνωστός από το κυνηγομαγαζο που συχνάζω για αυτόν τον λόγο!
 
Χρήστο ξέρεις ότι τα πλαστικά της μέρη δεν είναι και ότι καλύτερο....την πούλησε γνωστός από το κυνηγομαγαζο που συχνάζω για αυτόν τον λόγο!
Απο καννη μια απο τα ιδια...Αυτη και αν θελει φτιαξημο.Εμενα δεν με ενδιαφερει ο κορμος.Εγω θελω αποτελεσματα στις τουφεκιες μου και αυτο το εχω δει απο τα πιραγμενα οπλα μου. Α!!!! και απο την ν3 του Παυλαρα.
 
Xaχαχα. Δικιο εχεις Ευρυπιδη, Tον skyfall τον ψηνω, αλλα αυτος ο venetatos ειναι κεφαλι αγυριστο!
Παυλο αφου το ταπεινο Μ2 μου ειναι πεννα πανω μου και εχουμε περασει τοσες ωραιες στιγμες στο βαλτο.my man.δεν ειναι αμαρτια να το προδοσω για χαρη μιας rem....καλυτερα να πεσει ο ουρανος να με πλακωσει.sarcastic.για χαρη μιας αλλης benelli η για ενα ποζε οπως το θελω εγω παντα κατι μπορει να γινει,εξαλου φιλε αν θελω οπλο για τσιχλες εχω τη berreta.yel.
 
Αληθεια γιατι Μανο??

Είναι το όπλο που θέλω να δω. Από βιντεάκια κλπ έχουμε κ...σει και θέλω να πάω να το δω και από κοντά. Να δούμε και σε τι τιμή θα παίζει. Πάντως με τα όπλα που έχω δύσκολα να κάνω κίνηση, δεν θα είχε νόημα για μένα. Εσύ Γιώργο δεν θες να το δεις;;;
 
Χρήστο ξέρεις ότι τα πλαστικά της μέρη δεν είναι και ότι καλύτερο....την πούλησε γνωστός από το κυνηγομαγαζο που συχνάζω για αυτόν τον λόγο!
Δεν το ήξερα αυτό Ηλία.
Πάντως όπως έχω ξαναπεί είναι ιεραρχικά το πρώτο όπλο που την αίσθηση που μου έδωσε η επώμισή του δεν μπορώ να την ξεχάσω ποτέ...
 
Δεν το ήξερα αυτό Ηλία.
Πάντως όπως έχω ξαναπεί είναι ιεραρχικά το πρώτο όπλο που την αίσθηση που μου έδωσε η επώμισή του δεν μπορώ να την ξεχάσω ποτέ...
Ενώ ξέρω αυτό το μείον των πλαστικών,άμα δεν είχα μουρλια με το σκοπευτήριο και μπορούσα να έχω δύο ακριβά όπλα....αυτή θα αγόραζα και εγω!
 
Ρε παλικάρια καλά είναι όλα τα όπλα δε λέω, αλλά άλλο πράγμα η benelli,πως να το κάνουμε. Καλό και τίμιο το lada,αλλά άλλο πράγμα η ferrari.Έτσι είναι,benelli ίσον ferrari στις καραμπίνες. Όταν βγάζω την crio από τη θήκη κάθομαι και τη χαζεύω,δέκα χρονό όπλο και δεν το χορταινω να το βλέπω. Όταν την πιάνω στα χέρια μου με συλλαμβανω να τη χαιδευω.Είναι σαν να κρατάω την πιό όμορφη γυναίκα. Αν αγοραζα άλλη καραμπίνα πάλη την crio θα έπαιρνα απλά την καινούρια και ας μη σκοτώνουν οι benelli!!!Εμένα μου τα κάνει όλα τα χατήρια.Οι μόνες που δεν μου αρέσουν είναι οι πλαστικές, άλλη αίσθηση το ξύλο, άλλη ομορφιά. Αυτά τα λίγα.
 
Ρε παλικάρια καλά είναι όλα τα όπλα δε λέω, αλλά άλλο πράγμα η benelli,πως να το κάνουμε. Καλό και τίμιο το lada,αλλά άλλο πράγμα η ferrari.Έτσι είναι,benelli ίσον ferrari στις καραμπίνες. Όταν βγάζω την crio από τη θήκη κάθομαι και τη χαζεύω,δέκα χρονό όπλο και δεν το χορταινω να το βλέπω. Όταν την πιάνω στα χέρια μου με συλλαμβανω να τη χαιδευω.Είναι σαν να κρατάω την πιό όμορφη γυναίκα. Αν αγοραζα άλλη καραμπίνα πάλη την crio θα έπαιρνα απλά την καινούρια και ας μη σκοτώνουν οι benelli!!!Εμένα μου τα κάνει όλα τα χατήρια.Οι μόνες που δεν μου αρέσουν είναι οι πλαστικές, άλλη αίσθηση το ξύλο, άλλη ομορφιά. Αυτά τα λίγα.
.well done.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top