Benelli Team - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Για τα όπλα που κυκλοφόρησαν που δεν είναι και πάρα πολλά λόγω ότι είναι πρόσφατο ντουφέκι,όντως πωλούνται χωρίς όμως να σημαίνει και κάτι ιδιαίτερο αυτό....αλλά ρε συντεκνε πολύ μένος κατά των benelli,σε πλήγωσε καμία,πες μου να καθαρίσω να ουμε.lazy.
Δεν είναι μένος ηλια.θεωρώ οτι η supersport δεν αξίζει 2500.απλα.και οπως είπα είναι γουστα.άλλωστε ψαχνομαι κι εγώ γι αδρανεια.δεν θέλω όμως μπενελι
 
Να κάνω και μια αποκάλυψη,επειδή οι ιμιτασιον benelli δεν με πείθουν,ψαχνομαι για μια supersport αυτόν τον καιρο.my man.
Άκου τώρα να σε τρελανω.προχθες πουλήθηκε μια στο Ρέθυμνο σχεδόν καινουργια 700 ευρωπαικα.αν το μαθαινα θα έπαιρνα και δάνειο για να την παρω.που λέει ο λογος
 
Άκου τώρα να σε τρελανω.προχθες πουλήθηκε μια στο Ρέθυμνο σχεδόν καινουργια 700 ευρωπαικα.αν το μαθαινα θα έπαιρνα και δάνειο για να την παρω.που λέει ο λογος
Κανείς πλάκα πιστεύω....μου το λες έτσι για να με τσιγκλισεις
 
Κανείς πλάκα πιστεύω....μου το λες έτσι για να με τσιγκλισεις
Όχι φιλε δεν κανω πλακα.μάλιστα την είχε κανει και carbon όλη ντυμενη.αυτός που μου το είπε σημερα το πρωι στο σκοπ.χτυπούσε το κεφάλι του γιατί δεν το πήρε χαμπαρι να τη παρει.επίσης ο μυρος παλι σημερα μου είπε οτι ένας πούλησε στο Ηράκλειο μια affinity με 71π.κανη 350 ευρωπαϊκά ατουφεκιστη σχεδόν γιατί λέει δεν του άρεσε και ήθελε να πάρει άλλο οπλο.έχουν τρελαθεί τελειως
 
Όχι φιλε δεν κανω πλακα.μάλιστα την είχε κανει και carbon όλη ντυμενη.αυτός που μου το είπε σημερα το πρωι στο σκοπ.χτυπούσε το κεφάλι του γιατί δεν το πήρε χαμπαρι να τη παρει.επίσης ο μαύρος παλι σημερα μου είπε οτι ένας πούλησε στο Ηράκλειο μια affinity με 71π.κανη 350 ευρωπαϊκά ατοθφεκιστη σχεδόν γιατί λέει δεν του άρεσε και ήθελε να πάρει άλλο οπλο.έχουν τρελαθεί τελειως
Έχουν λεφτά για πέταμα ρε φίλε,δεν εξηγείται αλλιώς το όλο θέμα!
 
Σπύρο αναφέρομαι σε όπλα που απλά έχουν αντιγράψει τον μηχανισμό,wanna be benelli αν με πιάνεις!!ha haaa
Εχουν αντιγραψει τον μηχανισμό μετα απο άδεια των εταιρειών η εχουν αγορασει στοκ μηχανισμων και εξαρτηματων, μονταρουν τα τουφεκια και τα πουλανε με φιρμα που αγορασαν ορισμενα δικαιωματα της και για καποιο χρονικο διαστημα
 
Δηλαδη?.xm.
Η μαμα μπερετα δινει τις κανες για τα μπενελι....οσο παραλογο και αν φαίνεται ποιοτικά υστερουν εναντι στα Μπερέτα και το βρισκω λογικο....αλλωστε και μεσα απο δοκιμες το εχω δει αυτο.....η φρανκι στελνει τα υλικα στην Μπενέλι και η αρμολογηση των φρανκι γινεται στο urbino με την επιβλεψη μπενελι...τυχαιο που αλλαξε το συστημα της η φρανκι και δεν σπανε πλεον οι σιδηροδρομοι?
 
Η μαμα μπερετα δινει τις κανες για τα μπενελι....οσο παραλογο και αν φαίνεται ποιοτικά υστερουν εναντι στα Μπερέτα και το βρισκω λογικο....αλλωστε και μεσα απο δοκιμες το εχω δει αυτο.....η φρανκι στελνει τα υλικα στην Μπενέλι και η αρμολογηση των φρανκι γινεται στο urbino με την επιβλεψη μπενελι...τυχαιο που αλλαξε το συστημα της η φρανκι και δεν σπανε πλεον οι σιδηροδρομοι?
Αν επιτρέπεται το έχεις διαβάσει κάπου αυτό,να μας παραθέσεις κάποιο λινκ;
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top