Benelli Team - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Κι εγω αυτο ειχα παρει στην elite το οποιο μαλιστα μπαινει κουμπωτο στο ξυλινο κοντακι με δυο βιδες με σφαιρικα κεφαλια που ειχε μεσα στο κιτ. Εκανε δουλιτσα αλλα σαν το kick ezz δεν ειναι.
 
Καλημερα σε ολους τους
Τελικα μετα απο ενανα εσωτερικο πολεμο μεταξυ ποζε και καινουριας benelli νικησε ο καραμπινα και απο το απογευμα θα εχω στην κατοχη μου μια m2 comford.
Εχω διαβασει και ακουσει τοσα καλα γι αυτο το οπλο που το αγαπησα χωρις να το εχω.
Τωρα θα συναψουμε και σχεσεις.
Το beccaccias παει οποτε ζητω η νεα αγαπη(m2)!!!
 
Πληροφοριακα ποιο ποζε ηταν αυτο που εχασε;

Ευχομαι να την χαρεις, και να σου δινει παντα επιτυχιες
 
Καλημερα σε ολους τους
Τελικα μετα απο ενανα εσωτερικο πολεμο μεταξυ ποζε και καινουριας benelli νικησε ο καραμπινα και απο το απογευμα θα εχω στην κατοχη μου μια m2 comford.
Εχω διαβασει και ακουσει τοσα καλα γι αυτο το οπλο που το αγαπησα χωρις να το εχω.
Τωρα θα συναψουμε και σχεσεις.
Το beccaccias παει οποτε ζητω η νεα αγαπη(m2)!!!
Έλα συναδελφε.καλοριζικο και καλοτουφεκο.πολύ καλη επιλογή.χεχεχε.well done..well done.
 
Καλημερα σε ολους τους
Τελικα μετα απο ενανα εσωτερικο πολεμο μεταξυ ποζε και καινουριας benelli νικησε ο καραμπινα και απο το απογευμα θα εχω στην κατοχη μου μια m2 comford.
Εχω διαβασει και ακουσει τοσα καλα γι αυτο το οπλο που το αγαπησα χωρις να το εχω.
Τωρα θα συναψουμε και σχεσεις.
Το beccaccias παει οποτε ζητω η νεα αγαπη(m2)!!!
Με το καλό! Καλορίζικο να είναι!
 
Δεν ξερω τι οπλο είναι σλκα το ονομα της είναι απόλυτη επιτυχια κ μαρκετινγκ.
Όποιος την κρατησει λεει θελω κ γω.....δηλαδή me too δηλ m2.sarcastic.
Πολύ καλό χρυσανθε.εχθες που έπιασε τη δικιά μου ο Στέλιος έχω την εντύπωση οτι μπήκε σε σκεψεις
 
Καλημερα σε ολους τους
Τελικα μετα απο ενανα εσωτερικο πολεμο μεταξυ ποζε και καινουριας benelli νικησε ο καραμπινα και απο το απογευμα θα εχω στην κατοχη μου μια m2 comford.
Εχω διαβασει και ακουσει τοσα καλα γι αυτο το οπλο που το αγαπησα χωρις να το εχω.
Τωρα θα συναψουμε και σχεσεις.
Το beccaccias παει οποτε ζητω η νεα αγαπη(m2)!!!
Α και που σαι.πλούσιο φωτογραφικό ρεπορτάζ καθ οτι είμεθα και περιεργοι
 
Πληροφοριακα ποιο ποζε ηταν αυτο που εχασε;

Ευχομαι να την χαρεις, και να σου δινει παντα επιτυχιες
Ευχαριστω ολους για τις ευχες, το απογευμα το φωτορεπορταζ.
Για την ερωτηση σου τωρα
Στην τελος αναμετρηθηκε με ενα franchi alcione titanium για το ποιο απο τα δυο θα ερθει μαζι μου.
Ποιο πριν που ηταν πιο φλου η αγορα οπλου εψαχνα απο baikal μεχρι browning.
 
Καλημερα σε ολους τους
Τελικα μετα απο ενανα εσωτερικο πολεμο μεταξυ ποζε και καινουριας benelli νικησε ο καραμπινα και απο το απογευμα θα εχω στην κατοχη μου μια m2 comford.
Εχω διαβασει και ακουσει τοσα καλα γι αυτο το οπλο που το αγαπησα χωρις να το εχω.
Τωρα θα συναψουμε και σχεσεις.
Το beccaccias παει οποτε ζητω η νεα αγαπη(m2)!!!
Καλοντουφεκο να είναι Αγγελε, να'σαι γερός να το χαρείς.
 
Last edited:
Καλημερα σε ολους τους
Τελικα μετα απο ενανα εσωτερικο πολεμο μεταξυ ποζε και καινουριας benelli νικησε ο καραμπινα και απο το απογευμα θα εχω στην κατοχη μου μια m2 comford.
Εχω διαβασει και ακουσει τοσα καλα γι αυτο το οπλο που το αγαπησα χωρις να το εχω.
Τωρα θα συναψουμε και σχεσεις.
Το beccaccias παει οποτε ζητω η νεα αγαπη(m2)!!!
Αγγελε καλα κυνηγια να εχεις με το κανουργιο εργαλειο,καλοριζικη!!
 
;)
Εχθες στο σκοπευτηριο μια Kalliston τη ζηλεψα... .eat.
Ειναι να μην τη ζηλεψεις Αρη???περα απο τι ειναι benelli κι αυτο λεει πολλα,ο Σωτηροπουλος τι απλες raffaello special τις μετετρεπε και γινοντουσαν ξεχωριστες!!!;)
 
Συνεχεια της απντησης στον victor για την αγορα αναμεσα σε ποζε η benelli.
Στην αρχη ηταν να γινει ανταλλαγη με ενα 525 αλλα δεν εκατσε μετα βρηκα ενα falkonet αλλα λογω οτι ειχε καποιο σκασιμο του αλλουμινιου στην βαση απορριφτηκε, μου περασε η ιδεα για ενα μαροκι 512 που βρηκα εδω θεσν/νικη αλλα λογω μικρης κυκλοφοριας στην αγορα το αφησα και αυτο και τελος προχθες που πηγα να κλεισω το m2 ειδα το alcione και ξαναγυριζαν οι σκεψεις για ποζε.
Στο τελος σκεφτηκα σαν ελληνας και προτιμησα το καινουριο (με πολυ καλες συστασεις και κυκλοφορια) απο το μεταχερισμενο.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top