Benelli Team - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Τώρα μάλιστα, περίμενα την φωτογραφική παρουσίαση για μην επαναλαμβανόμαστε. Καλορίζικη να είναι, με πάντα ζεστή την κάννη της. Αυτή πιστεύω είναι η ουσία ;) Τις μεγάλωσα λίγο ακόμα.
 
Το ειχε μεσα η βαλίτσα η το,πήρες extra? ψάχνω και εγω ενα για αυτο ρωταω
Το είχε πάνω στο όπλο.
Ακόμα δεν το περιεργάστηκα.
Χθες μια που το άνοιξα το έδεσα το είδα και ξανά στην θέση του.
Ελπίζω σήμερα κατά το απόγευμα όταν φύγουν τα μικρά από τα πόδια μου
και ίσως δοκιμή στο σκοπευτήριο εντός του σκ.
 
Το είχε πάνω στο όπλο.
Ακόμα δεν το περιεργάστηκα.
Χθες μια που το άνοιξα το έδεσα το είδα και ξανά στην θέση του.
Ελπίζω σήμερα κατά το απόγευμα όταν φύγουν τα μικρά από τα πόδια μου
και ίσως δοκιμή στο σκοπευτήριο εντός του σκ.
Ακόμα δεν πηγεεεεεεες.τρεχααααα δεν ξέρεις τι χανεις
 
Ακόμα δεν πηγεεεεεεες.τρεχααααα δεν ξέρεις τι χανεις
Δεν ξερεις ποσο θελω και τι λαχταρα εχω. Σαν μικρο παιδι που του πηραν ενα παιχνιδι και ανηπομονει να τελειωσει τα μαθηματα να παιξει.
Εχω ομως τα ζουζουνια μου που ειναι σκασμενα και με φαγανε για βολτα.
Οπως θα καταλαβες προηγουνται τα μικρα μου και αλλη μερα τα δικα μου τα θελω.
 
Δεν ξερεις ποσο θελω και τι λαχταρα εχω. Σαν μικρο παιδι που του πηραν ενα παιχνιδι και ανηπομονει να τελειωσει τα μαθηματα να παιξει.
Εχω ομως τα ζουζουνια μου που ειναι σκασμενα και με φαγανε για βολτα.
Οπως θα καταλαβες προηγουνται τα μικρα μου και αλλη μερα τα δικα μου τα θελω.
σωστοοοοοοοοος.αυτο επαθα κι εγω και περιμενα την προηγουμενη κυριακη
 
Ωραίο το Μ2 ...
Καλοντούφεκο με υγεία !!!
Μετα από αρκετές ντουφεκιές και πάροδο ικανού διαστήματος θέλω να μου πείς τη γνώμη σου για το comfort...
To είχα κάποτε σε μια παλιά αγάπη(Vinci) και νομίζω εκανε πολυ πολύ καλή δουλειά...

Σύντομα θα έχω και εγω στον οπλοβαστό την Rafaello και θα κάνω κια ενα τεστ για τις κατανομές της.. στην αριστερή πόρτα του Altair Lusso...
Για να την καμαρώσω όχι τπτ αλλο...
Συμφωνείς Αρίστο;;
 
Σύντομα θα έχω και εγω στον οπλοβαστό την Rafaello και θα κάνω κια ενα τεστ για τις κατανομές της.. στην αριστερή πόρτα του Altair Lusso...
Για να την καμαρώσω όχι τπτ αλλο...
Συμφωνείς Αρίστο;;
Συμφωνω κ επαυαξανω... Δυο τουφεκιες κεντημα σε καθε πορτα του αυτοκινητου κ να γραψεις στο καπο με σπρει "σκοτωνει η Benelli φιλαρακι?" .yelling..very funny.
 
χθες βρέθηκα σε μεγάλο κυνηγομάγαζο της Αθήνας και επώμισα την vinci wood η οποία μου άρεσε στην επώμιση της
άρχισα να την ψαχουλέυω και είδα ότι η σκανδάλη της είναι πλαστική κάτι που δεν είχα προσέξει μέχρι τώρα για τις vinci
προσωπικά είναι κάτι που δεν μου άρεσε και την άφησα χωρίς να συνεχίσω περαιτέρω ψαχούλεμα που ήθελα στην κάννη η οποία με ξένισε σε σχέση με παλιές κάννες της εταιρείας
έχω δεί κάννη vinci σε κυνήγι και μου άφησε άριστες εντυπώσεις αλλά όχι δεν θα έπαιρνα.....ίσως γιατί είμαι της παλιάς σχολής;;;;; μπορεί
http://www.benelli.it/en/products/semiautomatic-shotguns/vinci/vinci-camo-wood
 
Καλημέρα και ευχαριστώ πάλι όλους για τις ευχές σας.
Ιδού οι πρώτες φωτό, αν αφήσουν τα παιδιά θα ανεβάσω και άλλες αργότερα.



Καλοριζικο με υγεια να το χαρεις...!!
 
Μήπως κοίταζες αεροβόλο?.sarcastic.
Άκου πλαστική σκανδάλη...buy buy..asking.
Τάσο ήταν άσχημο ρε φίλε τελικά η αξία σε όλες τις vinci στο χιλιάρικο είναι γιατί κι οι άλλες δεν διαφέρουν σε κάτι
γιατί αυτή μόνο προσφορά;;;;;
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top