Benelli Team Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Σίγουρα στο κυνήγι αυτη η λεπτομέρεια δεν παίζει ρόλο, στο μαγαζί που το ψυρίζεις ίσως!
Φαντάσου τώρα τι είχα πάθει εγώ που το είχα πάρει μέσα στην καραντίνα και επί μήνες το ψείριζα και έκανα ξηρές επωμίσεις στο σπίτι :eek:
Τι τρίξιμο είναι αυτό ρε παιδιά?, ρωτάω γιατί πήρα την Rafaello Deluxe και πέρα από κάποιες επωμίσεις που έχω κάνει, δεν κατάλαβα κάτι, πότε το κάνει αυτό?.,
δεν σκοτώνουν που δεν σκοτώνουν
τρίζουν κιόλας
ωχ τι έχουν να σας σύρουν οι οπαδοί της ακατονόμαστης......
ΒΑΙ ΒΑΙ ΒΑΙ
.very funny. .very funny. .very funny.
 
δεν σκοτώνουν που δεν σκοτώνουν
τρίζουν κιόλας
ωχ τι έχουν να σας σύρουν οι οπαδοί της ακατονόμαστης......
ΒΑΙ ΒΑΙ ΒΑΙ
.very funny. .very funny. .very funny.
Ναι, αλλά για να γίνω...μαρτυριαρης, και εσύ benelli σκέφτεσαι αγοράσεις .yelling.
Δεν τα λες στον κόσμο, όμως .my man.
 
Last edited:
be diamond, rafaello deluxe, sbe3 best, cordoba ethos sport best
Ναι, αλλά για να γίνω...μαρτιριαρης, και εσύ benelli σκέφτεσαι αγοράσεις .yelling.
Δεν τα λες στον κόσμο, όμως .my man.
εμ για αυτό διοργάνωσα καλλιστεία
υποψήφιες:
be diamond, rafaello deluxe, sbe3 best, cordoba ethos sport best παλιός μαύρος αετός, Vinci slugg,

καμία άλλη;
βάλτε τώρα που γυρίζει
 
Το ξέρω γιατί τον προτελευταίο τον είχα πάρει εγώ όποτε θα πουλήθηκε και αυτός με την 71εκ κάνη. Πάντως αν ήθελες να τον δοκιμάσεις αν μου έλεγες θα έπαιρνα ένα τηλέφωνο να στο δώσουν το έχω ακόμη στο μαγαζί γιατί περιμένω την άδεια απλά δεν είναι στην βιτρίνα.
Να σου πω την αλήθεια ο στόχος μου ήταν η Μ1 και το πόζε μπαικαλ αλλά αν την είχε διαθέσιμη θα την έβλεπα, σε ευχαριστώ πολύ πάντως.
 
δεν σκοτώνουν που δεν σκοτώνουν
τρίζουν κιόλας
ωχ τι έχουν να σας σύρουν οι οπαδοί της ακατονόμαστης......
ΒΑΙ ΒΑΙ ΒΑΙ
.very funny. .very funny. .very funny.
Θα προτείνω στη διαχείριση να κλειδώσει το θέμα με κωδικούς, που θα τους παίρνει μόνο όποιος έχει δελτίο κατοχής Benelli!!!
Ακούς @Vasilis ???
.yel.
 
Η δική μου αν χτυπήσεις την κάνη σε καμιά πέτρα κάνει θόρυβο ...
Επίσης όταν σέρνεις το κλείστρο πίσω !!!
Είναι πρόβλημα αυτό ;;;

Ρε σοβαρευτείτε αχαχαχα
.think.
Ρε συ βασιλη εχεις δικιο εμενα ρε φιλε οταν παταω την.σκανδαλη κανει ενα τρομερο μπααααμ και σκιαζονται τσ.τσονια. λες να εχει προβλημα?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top