Benelli Team Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
με βάση την φωτό που βλέπουμε στο κάνει όταν πατήσεις το κουμπί απελευθέρωσης του κλείστρου και όχι στην εξόλκευση,οπότε κοίτα για τον χρονισμό του αναστολέα

* αν στο κάνει και στην εξόλκευση και ανεβάζει το επόμενο φυσίγγι από την αποθήκη χωρίς να έχει τραβήξει το ριγμένο στη μισή διαδρομή τότε είναι 100% αναστολέας !
Φίλε μου το κάνει καθώς παίρνει το επόμενο φυσιγγι από την αποθήκη να πάει για τη θαλαμη το τρίτο η το δεύτερο γεμάτα πάντα όχι τα άδεια
 
Παύλο δεν νομίζω να είναι αναστολέας διότι το κάνει στο κλείσιμο του κλείστρου άρα ο εξολκεας δε κρατά το φυσίγγι στη σωστή θέση σπρώχνοντας το ποιο πιθανό σενάριο το ελατήριο του εξολκεα εσύ υπονοεις ότι δεν αφήνει στο σωστό ταιμ ο αναστολέας το φυσίγγι να ανέβει πάνω και καθυστερεί λίγο αυτό θα το έκανε πάντα όμως όχι μια στο τόσο.
 
Παύλο δεν νομίζω να είναι αναστολέας διότι το κάνει στο κλείσιμο του κλείστρου άρα ο εξολκεας δε κρατά το φυσίγγι στη σωστή θέση σπρώχνοντας το ποιο πιθανό σενάριο το ελατήριο του εξολκεα εσύ υπονοεις ότι δεν αφήνει στο σωστό ταιμ ο αναστολέας το φυσίγγι να ανέβει πάνω και καθυστερεί λίγο αυτό θα το έκανε πάντα όμως όχι μια στο τόσο.
Έτσι πιστεύω κ γω φίλε γιατί το κάνει μια στο τόσο όχι συστηματικά τι να πω δε ξέρω
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top