Benelli Team Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Μόλις γύρισα όλες η BE έχουν απλές κάνες που είναι ίδια με της M2 και ταιριάζουν κανονικά ακόμη και σε βαφή και φινίρισμα είναι ακριβός η ίδιες!! Και μου είπε ότι και την ethos πυρ είχαν πει ότι θα ήταν με power bore και τελικά ήρθαν όλες με απλή κάνη όποτε μάλλον και εδώ κάτι τέτοιο έγινε δεν προλάβαινε η benelli την παραγωγή για crio και της έστειλε με απλές κάνες στην Ελλάδα!!!
 
Μόλις γύρισα όλες η BE έχουν απλές κάνες που είναι ίδια με της M2 και ταιριάζουν κανονικά ακόμη και σε βαφή και φινίρισμα είναι ακριβός η ίδιες!! Και μου είπε ότι και την ethos πυρ είχαν πει ότι θα ήταν με power bore και τελικά ήρθαν όλες με απλή κάνη όποτε μάλλον και εδώ κάτι τέτοιο έγινε δεν προλάβαινε η benelli την παραγωγή για crio και της έστειλε με απλές κάνες στην Ελλάδα!!!
Τι μας πέρασε ρε για Καζακστάν ❓❓❓φακεμ....άλλαξε Μπραντ‼️
 
Μόλις γύρισα όλες η BE έχουν απλές κάνες που είναι ίδια με της M2 και ταιριάζουν κανονικά ακόμη και σε βαφή και φινίρισμα είναι ακριβός η ίδιες!! Και μου είπε ότι και την ethos πυρ είχαν πει ότι θα ήταν με power bore και τελικά ήρθαν όλες με απλή κάνη όποτε μάλλον και εδώ κάτι τέτοιο έγινε δεν προλάβαινε η benelli την παραγωγή για crio και της έστειλε με απλές κάνες στην Ελλάδα!!!
Είναι τουλάχιστον πιο φθηνές;Για τη κρύο δεν ξέρω πόσο εμφανης είναι η βλητικη της υπέροχη σε σχέση με την απλη, αυτό που έχω έναν ενδοιασμό στην περίπτωση επισκευής αν είναι εφικτό,η θα επηρεαστεί η κρυο κατεργασία;
 
Τ
Έχω στραβώσει που μου έρχεται να πάω να την αλλάξω και να πάρω την Α5 grand passage τα ίδια λεφτά ακριβός έχει μιας και την έχω πληρώσει. Δεν έχω πρόβλημα που δεν έχει crio κάνη αλλά δεν μπορώ να καταλάβω τι γίνεται η εταιρία σε δυο βίντεο και στο site γράφει ότι έχει ενώ αυτές που έρχονται Ελλάδα δεν έχουν τι παίζει δεν καταλαβαίνω :mad:
Την εξοφλησες , γιατί ;
 
Μόλις γύρισα όλες η BE έχουν απλές κάνες που είναι ίδια με της M2 και ταιριάζουν κανονικά ακόμη και σε βαφή και φινίρισμα είναι ακριβός η ίδιες!! Και μου είπε ότι και την ethos πυρ είχαν πει ότι θα ήταν με power bore και τελικά ήρθαν όλες με απλή κάνη όποτε μάλλον και εδώ κάτι τέτοιο έγινε δεν προλάβαινε η benelli την παραγωγή για crio και της έστειλε με απλές κάνες στην Ελλάδα!!!
Απαράδεκτο.-
 
Σε επίσημο βιντεάκι από την benelli που παρουσιάζει το όπλο γράφει ότι έχει crio κάνη εδώ ο αντιπρόσωπος λέει ότι δεν εχει ποιος κοροϊδεύει ποιον τελικά…..
View attachment 51861
ωραιο κοντακι εχει αυτο. Η Μ2 δεν ειχε τετοιο. Αλλες διαστασεις νομιζω εχει. Ωραια λαβη
 
Ανεβαίνει πολύ
Παναγιωτη σε νιωθω και εχω αγχωθει και τσαντιστει. Στα αρχιδια σου ομως. δεν εχεις δεσμευτει. Παρε κατι αλλο απο τα αλλα που γουσταριζες εξισου να ησυχασει το μυαλο σου φιλε. Γαμα το αυτο. Φιλε καθε εμποδιο για καλο.
 
Αυτο το σκηνικο με τι διαφορετικες προδιαγραφες ειναι ατιμια αν δε στο λενε ξεκαθαρα. Μπορει να το λενε με ψιλα γραμματα καπου, αλλα ειναι μαλακια σε καθε περιπτωση. Παρε αλλο Παναγιωτη που ειναι αυτο που γραφει
 
Γίνεται ρώτησα έχεις 15 μέρες να ακυρώσεις την συναλλαγή
Δεν τρεχει καστανο. Σκεψου ηρεμα και κανε αυτο που θα σε κανει να νιωσεις ανακουφιση. Κοιμησου μ αυτο και αποφασιζεις το πρωι στον καφε στο μπαλκονι/αυλη οτι εχεις.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top