Benelli Team Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
εμενα εχει διαφορετικο αριθμο στον κορμο του οπλου και διαφορετικο αριθμο στην κανη..οταν καταχωρησα το οπλο για να λαβω τις 2 εγγυησεις (10ετια και 25ετια) εβαλα τον αριθμο του κορμου....Τασο εσυ τι εβαλες;
Κι εγώ τον αριθμό του κορμού έβαλα κι εμφανίστηκε μετα απο κάποιες μέρες και η 25 ετή για τη best.
Όλα τα όπλα που είχα εκτός απο ενα 525, είχαν διαφορετικό αριθμό κάννης-κορμού.
 
Κι εγώ τον αριθμό του κορμού έβαλα κι εμφανίστηκε μετα απο κάποιες μέρες και η 25 ετή για τη best.
Όλα τα όπλα που είχα εκτός απο ενα 525, είχαν διαφορετικό αριθμό κάννης-κορμού.
μάλλον θα είναι το μόνο δίκαννο που πήρες
διότι ΟΛΑ τα δίκαννα είναι ταυτάριθμα βάση - κάννες ενίοτε και πάπια
 
Αλλο το να αγορασεις δευτερη κανη και δεν ειπα οτι θα εχει καποιο προβλημα λογω διαφορετικου αριθμου, και γνωριζω οτι δεν απαιτειται ΕΦΑΡΜΟΓΗ.
δεν είπα ότι δεν γνωρίζεις
είπα ότι είναι θεμιτή πρακτική
και εξ αιτίας αυτής της πρακτικής ο Ομιλος μπερεττα μπορεί και έχει δεκάδες μοντέλα όπλων
ενω η FN ελάχιστα
 
Εγω παιδια θεωρω οτι ολα τα οπλα της benelli φοράνε κριο κανες τα τελευταία 15 χρόνια.. Δε θυμάμαι ποσα χρόνια βγάζει κριο κανες... Οποτε θεωρω οτι απλα δεν αναγράφεται πανω σε αυτες.. Εξαρτάται και με ποιον μιλας καθε φορα.. Μη νομίζετε οτι ενας πωλητής σε ενα κατάστημα γνωρίζει ολες τις λεπτομέρειες
Όχι
 
Γιατί είπα εγώ οτι πολυμερίζεται;
Μα δεν το λέω για εσένα ,γενικά αυτή η επίστρωση πολυμερίζεται όπου έχει μπει.Το έχω πάθει στη κονσόλα του αυτοκινήτου και σε γυαλιά ray ban.Το πάθαιναν οι benelli crio,fabarm xlr5.
 
Μα δεν το λέω για εσένα ,γενικά αυτή η επίστρωση πολυμερίζεται όπου έχει μπει.Το έχω πάθει στη κονσόλα του αυτοκινήτου και σε γυαλιά ray ban.Το πάθαιναν οι benelli crio,fabarm xlr5.

Σόρρυ λάθος κατάλαβα! Μου έκανες την καρδιά περιβόλι!
 
Μόλις γύρισα όλες η BE έχουν απλές κάνες που είναι ίδια με της M2 και ταιριάζουν κανονικά ακόμη και σε βαφή και φινίρισμα είναι ακριβός η ίδιες!! Και μου είπε ότι και την ethos πυρ είχαν πει ότι θα ήταν με power bore και τελικά ήρθαν όλες με απλή κάνη όποτε μάλλον και εδώ κάτι τέτοιο έγινε δεν προλάβαινε η benelli την παραγωγή για crio και της έστειλε με απλές κάνες στην Ελλάδα!!!
Και άφησε τις τιμές της κανονικής;
 
Το θέμα τελικά έληξε μόλις μίλησα με το κατάστημα και το όπλο ακυρώθηκε και πήρα την A5 grand passage σε 71 εκ κάνη πήγα χθες και την είδα ξανά και μου ερχόταν τέλεια και αυτή μιας κι την είχα ξαναδεί. Τσέκαρα και τον εξολκεα είναι από της βελτιωμένες. Μιας και αυτά τα δυο μου άρεσαν πήρα τουλάχιστον αυτό που μου αρέσει γιατί μετράει και αυτό στο Κυνηγετικό όπλο.
Καλά έκανες ,και με τα λεφτά μου....και την κυρά μου
 
Δεν γινόταν διαφορετικά δεν μπορώ να πάρω ένα όπλο που αλλά να λέει η εταιρία και αλλά να έχει επάνω. Όπως έγραψα και πριν σε περίπτωση πώλησης οποιαδήποτε αγοραστής θα πίστευε ότι κάτι εχω κάνει ειδικά αν έρθουν σε κανένα χρόνο με crio κάνες.
Με το καλό να την παραλάβεις!!!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top