Benelli Team Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Δύσκολο.... χοντρό δαχτυλίδι με κοντή αποθήκη.
Ας πάει την 76 φουλ για λίγο κόψιμο και εσωτερικό πάσο μομπιλ.
Του το είπα, δεν θέλει :)
Άστον, συνηθισμένος είναι να πάει για μπεκάτσες και ορτύκια με 76 full. :)
 
Του το είπα, δεν θέλει :)
Άστον, συνηθισμένος είναι να πάει για μπεκάτσες και ορτύκια με 76 full. :)
Και εγώ δεν θα την πείραζα την κάννη, υπάρχουν φυσίγγια να ανοίξει την ντουφέκια του μια χαρά. Το βράδυ έχει παρουσίαση. Μόλις γύρισα από το στόμα του δράκου ( Αθήνα)
 
Κάτι χρόνια? Κάτι χρόνια αφήνει ο πατέρας μου την sl80 και ειναι σαν καινουρια . Κάτι δεκαετίες καλύτερα έπρεπε να πεις.
Δεν είναι μόνο αυτό....
Σημασία έχει κ το περιβαλλον κυνηγιου κ οι συνθήκες φυλαξης....
 
Αγαπουλες καλησπέρα. Το μωρό ήρθε, σε μια πολύ ωραία βαλιτσουλα. Μαζί και τα αμερικανικά φυσιγγακια που θα κάνω μερικές δοκιμές, όταν με το καλό κρυώσει λίγο ο καιρός.View attachment 53177
Καλοντούφεκη και καλά κυνήγια
 
Αγαπουλες καλησπέρα. Το μωρό ήρθε, σε μια πολύ ωραία βαλιτσουλα. Μαζί και τα αμερικανικά φυσιγγακια που θα κάνω μερικές δοκιμές, όταν με το καλό κρυώσει λίγο ο καιρός.View attachment 53177
Καλοτουφεκη,5 τσοκ αν βλέπω καλά;
 
Αγαπουλες καλησπέρα. Το μωρό ήρθε, σε μια πολύ ωραία βαλιτσουλα. Μαζί και τα αμερικανικά φυσιγγακια που θα κάνω μερικές δοκιμές, όταν με το καλό κρυώσει λίγο ο καιρός.View attachment 53177
Καλοτουφεκο φίλε μου καλά καπνίσματα!!
 
Αγαπουλες καλησπέρα. Το μωρό ήρθε, σε μια πολύ ωραία βαλιτσουλα. Μαζί και τα αμερικανικά φυσιγγακια που θα κάνω μερικές δοκιμές, όταν με το καλό κρυώσει λίγο ο καιρός.View attachment 53177
Καλορίζικο του τφεκ‼️
 
Καλοτουφεκη,5 τσοκ αν βλέπω καλά;
Ευχαριστώ πολύ Παναγιώτη μου να είσαι καλα. Ναι φαίνεται πως είναι τα παλιά τσοκ της μπενελι. Δεν με χάλασε απλά από ότι είδα η έκδοση για δεξιόχειρες είναι με τρία κρυοτσοκ. Προτιμώ τα πέντε προσωπικά.
 
Ολα ειναι θεμα συντηρησης και νοοτροπιας του κατοχου.

Αναφέρομαι σε περιπτωσεις μη συντήρησης, όπως το όπλο στις φωτο κ το όπλο του πατερα του Μανώλη.....

Και εννοουσα πως αν ειχαμε στο ίδιο χρονικό διάστημα δυο παραμελημένα όπλα το ένα μπορεί να σκουριαζε κλπ πολυ πιο γρήγορα από το αλλο κ αυτό εξαρτάται από αυτά που ανέφερα στο προηγουμενο ποστ..

Αγαπουλες καλησπέρα. Το μωρό ήρθε, σε μια πολύ ωραία βαλιτσουλα. Μαζί και τα αμερικανικά φυσιγγακια που θα κάνω μερικές δοκιμές, όταν με το καλό κρυώσει λίγο ο καιρός.View attachment 53177
Κωστα καλοριζικη κ καλα κυνήγια!!

Αλλά κ η αγάπη για την rem δεν κρυβεται... .yel.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top