Benelli Team Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Κώστα καλορίζικη και να την χαρείς. Βλέπω rem express σε παλιά συσκευασία. Πολλοί τα θεωρούν καλύτερα από τα καινούργια.
Αγαπουλες καλησπέρα. Το μωρό ήρθε, σε μια πολύ ωραία βαλιτσουλα. Μαζί και τα αμερικανικά φυσιγγακια που θα κάνω μερικές δοκιμές, όταν με το καλό κρυώσει λίγο ο καιρός.View attachment 53177
 
Να είσαι καλά Κωσταντη μου σε ευχαριστώ πολύ. Αύριο έχει λύσιμο στο βαθμό που μπορώ, καθαρισμό και λάδωμα ;)
Καλορίζικο και καλά κυνήγια. Εμένα η vinci την έλυσα για να την καθαρίσω και να την λαδωσω όπως και εσύ αλλά για να πω την αλήθεια δεν χρειαζόταν. Τα πανάκια πεντακάθαρα έβγαιναν και ηταν πολύ καλά λαδωμένη από το εργοστάσιο. Πιστεύω και σε εσένα έτσι θα είναι και ίσως μπεις άδικα στην διαδικασία αυτή. Αλλά καθάρισε την να την λαδωσεις με πιο φρέσκο λαδακι.
 
Αγαπουλες καλησπέρα. Το μωρό ήρθε, σε μια πολύ ωραία βαλιτσουλα. Μαζί και τα αμερικανικά φυσιγγακια που θα κάνω μερικές δοκιμές, όταν με το καλό κρυώσει λίγο ο καιρός.View attachment 53177
Παίξε με τον πόνο μας Τέντι-μπόι .yel..yel..yel.. Καλορίζικη και καλές τουφεκιές πάντα με ασφάλεια!
 
Αγαπουλες καλησπέρα. Το μωρό ήρθε, σε μια πολύ ωραία βαλιτσουλα. Μαζί και τα αμερικανικά φυσιγγακια που θα κάνω μερικές δοκιμές, όταν με το καλό κρυώσει λίγο ο καιρός.View attachment 53177
Καλοριζικη και καλα κυνηγια.
 
Κώστα καλορίζικη και να την χαρείς. Βλέπω rem express σε παλιά συσκευασία. Πολλοί τα θεωρούν καλύτερα από τα καινούργια.
Σε ευχαριστώ πολύ Βασίλη μου να είσαι καλά. Νομίζω είχε και σε παλιά συσκευασία και σε καινούργια αλλά δεν έδωσα σημασία να σου πω την αλήθεια, έτυχε και πήρα την παλιά.
 
Καλορίζικο και καλά κυνήγια. Εμένα η vinci την έλυσα για να την καθαρίσω και να την λαδωσω όπως και εσύ αλλά για να πω την αλήθεια δεν χρειαζόταν. Τα πανάκια πεντακάθαρα έβγαιναν και ηταν πολύ καλά λαδωμένη από το εργοστάσιο. Πιστεύω και σε εσένα έτσι θα είναι και ίσως μπεις άδικα στην διαδικασία αυτή. Αλλά καθάρισε την να την λαδωσεις με πιο φρέσκο λαδακι.
Φίλε Μανώλη σε ευχαριστώ πολύ να είσαι καλά. Ε, τα ξέρεις τώρα. Στο χωριό μου λέμε " καινούργιο κοσκινακι μου και που να σε κρεμάσω" . Θα έχει spa σήμερα, μασαζακι , λάδωμα... :p
 
Είναι ψαρωτικο τουφέκι. Λύσε και το κοντάκι Κώστα να λιπανεις και να καθαρίσεις το σωλήνα του ελατηρίου. Είναι πολύ ευκολο
Όταν έβαλα την ουρά του κλείστρου πίεσα λίγο να υποχωρήσει προς τα μέσα και του έριξα μερικές σταγόνες λάδι της Benelli. Θα το λύσω κάποια στιγμή όμως για καλύτερο καθαρισμό
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top