Benelli Team Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
30 μέτρα έκανε τεστ με κορδέλα μετρημένα εφόσον έριχνε με 3* τσοκ είναι καλή απόσταση αυτό πιστεύω. Εκείνο που μας ενδιαφέρει είναι η κατανομή που έχει ομοιόμορφη αλλά και η διάτρηση δεν είναι αμελητέα που έχει παραπάνω ο καιρός θα δείξει… το θέμα είναι αλλού πως να εξηγήσω στην γυναίκα μου ότι η κάνες της Benelli δεν σκοτώνουν και πρέπει να δώσω κανένα 1000€ για να πάρω καινούρια που θα σκοτώνει 😂😂 καμιά ιδέα 😂😂😂😂
Παναγιώτη αναφέρω δύο ρητά:
Το πρώτο είναι αυτό που λένε οι αμερικάνοι οτι, " εχω περισσότερα όπλα από ότι μου χρειάζονται αλλά λιγότερα από αυτά που θα ήθελα να έχω".
Το άλλο το έχω ξαναγράψει αλλά που και που το επαναλαμβάνω , είναι αυτό που ο οπλόφιλος λέει:
"τρέμω την ώρα που θα κλείσω τα μάτια μου και η γυναίκα μου θα πουλήσει τα όπλα μου στην τιμή που της είπα ότι τα αγόρασα".
.very funny.
 
Καλά πλάκα μας κάνει ;; τι δοκιμή είναι αυτή ;; 26 και 30 μέτρα. Νερομπιστολο είναι ;; Αν, λέω αν έχει διαφορά, δοκιμή στα 40 και 50 μέτρα, και όχι μια δοκιμή, δοκιμές μέχρι να το τερματίσεις, για να δούμε πόσα απιδια βάζει ο σάκος. Έχει δρόμο μπροστά της για να αποδείξει ότι κάνει αυτά που λένε, εμένα προσωπικά δεν με πείθει. Στα υδρόβια γιατί εκεί με καίει, τα 26 και 30 μέτρα νομίζεις ότι θα σε φάνε.;)
Συγκριτικό έκανε ο άνθρωπος μεταξύ δύο κανών βρε Τριάντη. :)
 
Μην Ψ,αρονεται ρε παιδιά μικρός αυλός / μεγαλος αυλός / και διαφωρα άλλα τέτοια το 90% τον Βολον είναι μεχρει 45 μέτρα εκεί ολλα σκωτονουν...βρητε ένα όπλο που να σας δίνει σευχαριστήσει και επιλογές στα φυσηγγια ....μάρκα δεν έχει σημασία
 
Last edited:
Μην Ψ,αρονεται ρε παιδιά μικρός αυλός / μεγαλος αυλός / και διαφωρα άλλα τέτοια το 90% τον Βόλον είναι μεχρει 45 μέτρα εκεί ολλα σκωτονουν...βρητε ένα όπλο που να σας δίνει σευχαριστήσει και επιλογές στα φυσηγγια ....μάρκα δεν έχει σημασία
Βασίλη βγες από το σώμα του Ηλία.
 
Όχι βέβαια.Απλα δεν είναι για ρο ευρύ κοινό.Οσοι φορτώνουν γραμμάρια και χρησιμοποιούν ατσάλια ναι εκεί θα έχει εμφανή διάφορα....
Εγώ μια απορία που έχω είναι κατά πόσο τα βύσματα έχουν καλή έμφραξη με τον 19.7 (δεν ξέρω γι αυτο ρωταω)
Από 18,6 ξεκινάει και καταλήγει σε 19,7 ούτε πρόβλημα έμφραξης υπάρχει ούτε δύναμης
IMG_0009.JPG
 
Μην Ψ,αρονεται ρε παιδιά μικρός αυλός / μεγαλος αυλός / και διαφωρα άλλα τέτοια το 90% τον Βόλον είναι μεχρει 45 μέτρα εκεί ολλα σκωτονουν...βρητε ένα όπλο που να σας δίνει σευχαριστήσει και επιλογές στα φυσηγγια ....μάρκα δεν έχει σημασία
Με εξέπληξες πολύ ευχάριστα.οτι πιο σωστό θα μπορούσες να γραψεις
 
...μεχρει 45 μέτρα εκεί ολλα σκωτονουν...
Έτσι είναι μεν αλλά δεν θέλουμε απλώς να σκοτωνουν.
Θέλουμε να σβήνουν ακαριαία σαν να τους ρίχνουμε ινδιάνικο δηλητηριασμένο βέλος με μίγμα δηλητηρίων από τα πιο φαρμακερά φίδια του Αμαζονίου.
Φτερωτό να τουφεκαμε και να το πιάνει ζάλη , να του κόβεται το αίμα και κιτρινισμενο πανί να πέφτει.
Εδώ σε θέλω να μου βρεις τη λύση.
 
Έτσι είναι μεν αλλά δεν θέλουμε απλώς να σκοτωνουν.
Θέλουμε να σβήνουν ακαριαία σαν να τους ρίχνουμε ινδιάνικο δηλητηριασμένο βέλος με μίγμα δηλητηρίων από τα πιο φαρμακερά φίδια του Αμαζονίου.
Φτερωτό να τουφεκαμε και να το πιάνει ζάλη , να του κόβεται το αίμα και κιτρινισμενο πανί να πέφτει.
Εδώ σε θέλω να μου βρεις τη λύση.
Δε τη ξέρεις?παίρνεις Ρεμ για ποιοτικά σκοτωματα αχωχαχ
 
Έτσι είναι μεν αλλά δεν θέλουμε απλώς να σκοτωνουν.
Θέλουμε να σβήνουν ακαριαία σαν να τους ρίχνουμε ινδιάνικο δηλητηριασμένο βέλος με μίγμα δηλητηρίων από τα πιο φαρμακερά φίδια του Αμαζονίου.
Φτερωτό να τουφεκαμε και να το πιάνει ζάλη , να του κόβεται το αίμα και κιτρινισμενο πανί να πέφτει.
Εδώ σε θέλω να μου βρεις τη λύση.
Βαζω το δηλητηριο απο τα φιδια
Βαζεις το υποκοιπο φυσιγγι σε στησιμο
Θα πεφτει ολο το κοπαδι με μια τουφεκια!

18 ευρω το τεμαχιο;
Καλα ειναι να τα δινουμε;

Τι πολλα;
Ε ας τα ξεδοντιασει αλλος τοτε τα φιδακια .big smile.

Snakeshots κοντο-Παναγης α.ε
.sarcastic.
 
Μην Ψ,αρονεται ρε παιδιά μικρός αυλός / μεγαλος αυλός / και διαφωρα άλλα τέτοια το 90% τον Βολον είναι μεχρει 45 μέτρα εκεί ολλα σκωτονουν...βρητε ένα όπλο που να σας δίνει σευχαριστήσει και επιλογές στα φυσηγγια ....μάρκα δεν έχει σημασία
Αυτά τα 45 μέτρα, μου αρέσουν, για τα μπενελλι μιλάμε, δεν μιλάμε για τα ραιμενταλ. Άντε γιατί πολύ ησυχία είχε πέσει στο μπενελλι..sarcastic.
 
Μην Ψ,αρονεται ρε παιδιά μικρός αυλός / μεγαλος αυλός / και διαφωρα άλλα τέτοια το 90% τον Βολον είναι μεχρει 45 μέτρα εκεί ολλα σκωτονουν...βρητε ένα όπλο που να σας δίνει σευχαριστήσει και επιλογές στα φυσηγγια ....μάρκα δεν έχει σημασία
Ηλία δεν μας τα λες καλά!
Τα 45 μέτρα είναι πολλά για να σκοτώνουν όλα!:)
 
30 μέτρα έκανε τεστ με κορδέλα μετρημένα εφόσον έριχνε με 3* τσοκ είναι καλή απόσταση αυτό πιστεύω. Εκείνο που μας ενδιαφέρει είναι η κατανομή που έχει ομοιόμορφη αλλά και η διάτρηση δεν είναι αμελητέα που έχει παραπάνω ο καιρός θα δείξει… το θέμα είναι αλλού πως να εξηγήσω στην γυναίκα μου ότι η κάνες της Benelli δεν σκοτώνουν και πρέπει να δώσω κανένα 1000€ για να πάρω καινούρια που θα σκοτώνει 😂😂 καμιά ιδέα 😂😂😂😂
3* 40μετρα, δοκιμάζω φυσίγγια ιδιογομοση, όταν προλαβαίνω, ( σπάνια ) η όταν είναι δικό μου μαγείρεμα να δω τη μαλακίες φτιάχνω, μην το πάρω κοντά και ξεφτιλιστο, και γελάνε τα πράσινα. 1000 για καινούργια μπενελοσωληνα δεν δίνω. Θα τα δώσω για σέρβις στη φρεζα να πιάσουν και τόπο. .sarcastic.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top