Benelli Team Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Ηλία δεν μας τα λες καλά!
Τα 45 μέτρα είναι πολλά για να σκοτώνουν όλα!:)
Φίλε στη μιξους για να φτάσεις εκεί έχεις πάρει 15 τσοκ έγινες ιδιογομωτης πάλι δε τα φτάνεις στο τέλος θα πάρεις μπενελι να γαληνέψει η ψυχή σου.ακου το φίλο σου
 
3* 40μετρα, δοκιμάζω φυσίγγια ιδιογομοση, όταν προλαβαίνω, ( σπάνια ) η όταν είναι δικό μου μαγείρεμα να δω τη μαλακίες φτιάχνω, μην το πάρω κοντά και ξεφτιλιστο, και γελάνε τα πράσινα. 1000 για καινούργια μπενελοσωληνα δεν δίνω. Θα τα δώσω για σέρβις στη φρεζα να πιάσουν και τόπο. .sarcastic.
Μ αυτά που κάνεις ρε φίλε θα είχες πάρει Ρεμ και θα είχες τελειώσει και μηχανολόγος μηχανικος
 
Μ αυτά που κάνεις ρε φίλε θα είχες πάρει Ρεμ και θα είχες τελειώσει και μηχανολόγος μηχανικος
Από τότε που την γαργαλισα έχουν περάσει 7χρονια, μετά τέλος άραξα. Θα σε μαλώσω δεν με παρακολουθείς, έχω περάσει και από Ρεμ, όλες της τάξης, δεν έμεινα σε καμία, και το έχω πάρει το πτυχίο του μηχανολόγου μηχανικού. Και ξέρω και τρακτέρ. Τη με πέρασες κύριε Ευριπίδη μας . .sarcastic.
 
Φίλε στη μιξους για να φτάσεις εκεί έχεις πάρει 15 τσοκ έγινες ιδιογομωτης πάλι δε τα φτάνεις στο τέλος θα πάρεις μπενελι να γαληνέψει η ψυχή σου.ακου το φίλο σου
Ωωωωω Θεέ μου!!:oops:
Τι ακούν τα έρμα τ'αυτακια μου!! 🥹
 
Έτσι είναι μεν αλλά δεν θέλουμε απλώς να σκοτωνουν.
Θέλουμε να σβήνουν ακαριαία σαν να τους ρίχνουμε ινδιάνικο δηλητηριασμένο βέλος με μίγμα δηλητηρίων από τα πιο φαρμακερά φίδια του Αμαζονίου.
Φτερωτό να τουφεκαμε και να το πιάνει ζάλη , να του κόβεται το αίμα και κιτρινισμενο πανί να πέφτει.
Εδώ σε θέλω να μου βρεις τη λύση.
Remington
 
Τελικά γνωρίζει κανείς αν θα πουλάνε κάννη ξεχωριστα?
Άμα της βγάλουν την ουρά μπορεί να πάρω μια για να τη ταιριάξω στην ηλεκτρική σκούπα να καθαρίζω τα πατωσίφα, αυτή η υποπίεση που θα δημιουργεί κλείσε άνοιξε και ξανακλείσε στο τσοκ θα έχει γαμω τις αναρροφήσεις .
 
Το ποιο δυνατο και αποτελεσματικο αντικαταθλιπτικο ακουει στο ονομα
BENELLI..το περνεις και νοιωθεις σιγουρος ηρεμος γαληνιος σε απανεμο
λιμανι.Ασε τους απεξω να ψαχνει
Η ΜΑΝΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗ ΜΑΝΑ.
 
Θέλω να πιστεύω ότι θα βγάλουν για όλα τα μοντέλα.πληροφοριες λένε ότι από το 25 ο αετος 4 θα είναι μόνο με a.i
Πήρε ο άνθρωπος που ψωνίζουμε φυσίγγια στον Κύργια και του είπε ότι δεν θα πουλάνε ξεχωριστά τη κάνει μακάρι πάντως να δώσουν
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top