Benelli Team Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Δεν βλέπω καλά το λέει βαράτε ότι θέλετε 😂😂😂 θα ρωτήσω τον σύλλογο γιατί τον ρώτησα κιόλας πριν ένα μήνα και λέει βαράτε άφοβα 😂😂😂
🤣🤣🤣🤣 Βάρα εσύ και αν πέσεις σε κανέναν που το μεταφράζει αλλιώς, πήγαινε στο σύλλογο να σου πληρώσει το πρόστιμο και να κάνει χοροεσπερίδα για να σου πάρει καινούργιο τουφέκι...
 
🤣🤣🤣🤣 Βάρα εσύ και αν πέσεις σε κανέναν που το μεταφράζει αλλιώς, πήγαινε στο σύλλογο να σου πληρώσει το πρόστιμο και να κάνει χοροεσπερίδα για να σου πάρει καινούργιο τουφέκι...
Τούρκικο με 400 ευρώ.
 
Οι περισσότεροι δεν δοκιμάζουν.
Δηλαδή δεν κάνουν δοκιμαστικές βολές.
Γνωστός οπλουργος, για κάθε οπλο που βγάζει εμπλοκές και το επισκευάζει, παει στο σκοπευτήριο και ρίχνει 25 φυσιγγια διαφόρων τύπων.
Την διαδικασία την καταγράφει σε βίντεο ως απόδειξη ότι το όπλο επισκευάστηκε.
Είναι όμως πιο ακριβός από τους περισσότερους.
Έτσι έπρεπε να κάνουν όλοι ,έναν που είχα πολύ μα πολύ καλές σχέσεις έχει εγκαταλείψει πολύ μεγάλος τώρα, είχε φτιάξει το έχω αναφέρει πάλι όπως τους Αμερικανούς βαρέλι και έριχνε μέσα επιτόπου και άκουγες σαν αεροβόλο θόρυβο ,και τα δοκίμαζε στο μαγαζί στο πίσω μέρος,απλά κάποια στιγμή μετά από πολλές βολές το άνοιγε και έβγαζε της τάπες και σε χρήση χρόνων αλλάζεις όλο το περιεχόμενο.Αυτο είναι μια ωραιότατη λύση για να μην τρέχεις πέρα δώθε στο σκοπευτήριο.
 
Όσο σκέφτομαι να μαζέψω λεφτά να πάρω καμιά affinity ή καμιά astro,τόσο ακούω τις εμπλοκές και τα ξενερωματα που τραβάτε και με αποθαρρύνει ν πάω για καινούργιο τουφέκι. Με έπεισε ο πατέρας μου από μικρό ότι το δίκανο είναι αρκετό στο κυνήγι και συνήθισα. Όταν ξεκίνησα να παίρνω την μπραου 2000 ,μου έλεγε ο πατέρας μου ,στα χαμηλά γρ κάνει εμπλοκές. Εμένα μου έκανε εμπλοκή στα series 2 και σε κανένα άλλο και τα χάρισα.Αλλά αυτό το βάρος της είναι για τα περδικοκυνηγια θάνατος ασηκωτος.
Συνοδεύεται όμως και από θανατηφόρες τουφεκιές η συγκεκριμένη.
 
Όσο σκέφτομαι να μαζέψω λεφτά να πάρω καμιά affinity ή καμιά astro,τόσο ακούω τις εμπλοκές και τα ξενερωματα που τραβάτε και με αποθαρρύνει ν πάω για καινούργιο τουφέκι. Με έπεισε ο πατέρας μου από μικρό ότι το δίκανο είναι αρκετό στο κυνήγι και συνήθισα. Όταν ξεκίνησα να παίρνω την μπραου 2000 ,μου έλεγε ο πατέρας μου ,στα χαμηλά γρ κάνει εμπλοκές. Εμένα μου έκανε εμπλοκή στα series 2 και σε κανένα άλλο και τα χάρισα.Αλλά αυτό το βάρος της είναι για τα περδικοκυνηγια θάνατος ασηκωτος.
Αν τη έχεις το ποτηράκι πάνω πάνω έχει διπλή χρήση ανάλογα πως το τοποθετείς.
 
Οι περισσότεροι δεν δοκιμάζουν.
Δηλαδή δεν κάνουν δοκιμαστικές βολές.
Γνωστός οπλουργος, για κάθε οπλο που βγάζει εμπλοκές και το επισκευάζει, παει στο σκοπευτήριο και ρίχνει 25 φυσιγγια διαφόρων τύπων.
Την διαδικασία την καταγράφει σε βίντεο ως απόδειξη ότι το όπλο επισκευάστηκε.
Είναι όμως πιο ακριβός από τους περισσότερους.
Θα θεωρηθεί διαφήμιση αν πούμε και τ' όνομά του ;
 
Αν κάνει έτσι,τουλάχιστον υπάρχει απόδειξη ότι το πάλεψε,το έψαξε κι έκανε προσπάθεια για να λύσει το πρόβλημα.
Το "ακριβός"είναι σχετικό.
Κάποιος άλλος μπορεί να άλλαζε κάτι και να ΝΟΜΙΖΕ ότι διόρθωσε.
Τον πληρώνεις.
Αν δεν λύθηκε το πρόβλημα,ξαναπληρωνεις αυτόν η κάποιον άλλον για να στο λύσει κοκ
Οχι. Δεν διαφημίζω κατι. Αναφέρω τι δουλεια κανει.
Λιάκος στον Ασπρόπυργο
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top