Benelli Team Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Σήμερα ήμουν στον σχιστό στο σκοπευτήριο και έριξα 3 πούλες με την Benelli σκάει ένα παλικάρι με μια Fabarm H38 την βλέπω και λέω ωχ 😂😂😂 σου έχει βγει καλό του λέω, μου έκανε κάτι εμπλοκές και μόλις την έφερα από τον οπλουργό είχε ένα νυχάκι και αυτο Δημιουργούσε το πρόβλημα και μου είπε ο Οπλουργος τώρα δουλεύει τέλεια α ωραία του λέω. Ξεκινάει στο κουτί τον 25 έκανε 10 εμπλοκές με 28γρ GT ε μην τα πολυλογώ έριξε 4 κουτιά όλα το ίδιο δεν μπορώ να καταλάβω τι συμβαίνει μου λέει. Και του λέω για αυτό εγώ πήρα Benelli δεν σταματάει ποτέ να δουλεύει και δεν πειράζει ας ζήσει και κανένα πουλάκι παραπάνω .yel. .yel.
Οι οπλουργοι πως δοκιμάζουν και λένε ότι είναι οκ αλλά μόλις βγει έξω είναι σαν να μην πέρασε μια μέρα ;
 
Οι οπλουργοι πως δοκιμάζουν και λένε ότι είναι οκ αλλά μόλις βγει έξω είναι σαν να μην πέρασε μια μέρα ;
Οι περισσότεροι δεν δοκιμάζουν.
Δηλαδή δεν κάνουν δοκιμαστικές βολές.
Γνωστός οπλουργος, για κάθε οπλο που βγάζει εμπλοκές και το επισκευάζει, παει στο σκοπευτήριο και ρίχνει 25 φυσιγγια διαφόρων τύπων.
Την διαδικασία την καταγράφει σε βίντεο ως απόδειξη ότι το όπλο επισκευάστηκε.
Είναι όμως πιο ακριβός από τους περισσότερους.
 
Οι περισσότεροι δεν δοκιμάζουν.
Δηλαδή δεν κάνουν δοκιμαστικές βολές.
Γνωστός οπλουργος, για κάθε οπλο που βγάζει εμπλοκές και το επισκευάζει, παει στο σκοπευτήριο και ρίχνει 25 φυσιγγια διαφόρων τύπων.
Την διαδικασία την καταγράφει σε βίντεο ως απόδειξη ότι το όπλο επισκευάστηκε.
Είναι όμως πιο ακριβός από τους περισσότερους.
Και αυτό είναι το σωστό.
 
Οι περισσότεροι δεν δοκιμάζουν.
Δηλαδή δεν κάνουν δοκιμαστικές βολές.
Γνωστός οπλουργος, για κάθε οπλο που βγάζει εμπλοκές και το επισκευάζει, παει στο σκοπευτήριο και ρίχνει 25 φυσιγγια διαφόρων τύπων.
Την διαδικασία την καταγράφει σε βίντεο ως απόδειξη ότι το όπλο επισκευάστηκε.
Είναι όμως πιο ακριβός από τους περισσότερους.

Για καινούργια όπλα που δυσλειτουργούν τι ισχύει;
Υπάρχει εγγύση DOA?
Η αν μετά από 2-3 προσπάθειες επισκευής συνεχίζει να κάνει εμπλοκές;
 
Οι περισσότεροι δεν δοκιμάζουν.
Δηλαδή δεν κάνουν δοκιμαστικές βολές.
Γνωστός οπλουργος, για κάθε οπλο που βγάζει εμπλοκές και το επισκευάζει, παει στο σκοπευτήριο και ρίχνει 25 φυσιγγια διαφόρων τύπων.
Την διαδικασία την καταγράφει σε βίντεο ως απόδειξη ότι το όπλο επισκευάστηκε.
Είναι όμως πιο ακριβός από τους περισσότερους.
Έτσι είναι εσυ καλά τα λες μα έλα μου ντε
Που σου λέει όλα οκ έριξα 30 φυσίγγια διαφορα κανένα πρόβλημα του πληρώνεις τα φυσίγγια
Και μόλις πας καρτέρι ξανά τα ίδια
 
Όσο σκέφτομαι να μαζέψω λεφτά να πάρω καμιά affinity ή καμιά astro,τόσο ακούω τις εμπλοκές και τα ξενερωματα που τραβάτε και με αποθαρρύνει ν πάω για καινούργιο τουφέκι. Με έπεισε ο πατέρας μου από μικρό ότι το δίκανο είναι αρκετό στο κυνήγι και συνήθισα. Όταν ξεκίνησα να παίρνω την μπραου 2000 ,μου έλεγε ο πατέρας μου ,στα χαμηλά γρ κάνει εμπλοκές. Εμένα μου έκανε εμπλοκή στα series 2 και σε κανένα άλλο και τα χάρισα.Αλλά αυτό το βάρος της είναι για τα περδικοκυνηγια θάνατος ασηκωτος.
 
Όσο σκέφτομαι να μαζέψω λεφτά να πάρω καμιά affinity ή καμιά astro,τόσο ακούω τις εμπλοκές και τα ξενερωματα που τραβάτε και με αποθαρρύνει ν πάω για καινούργιο τουφέκι. Με έπεισε ο πατέρας μου από μικρό ότι το δίκανο είναι αρκετό στο κυνήγι και συνήθισα. Όταν ξεκίνησα να παίρνω την μπραου 2000 ,μου έλεγε ο πατέρας μου ,στα χαμηλά γρ κάνει εμπλοκές. Εμένα μου έκανε εμπλοκή στα series 2 και σε κανένα άλλο και τα χάρισα.Αλλά αυτό το βάρος της είναι για τα περδικοκυνηγια θάνατος ασηκωτος.
Ωραίο το δίκανο, πάρε και μια ελαφριά Montefeltro και ούτε βάρος ούτε εμπλοκή ούτε βάσανα.
 
Δεν είναι μόνο έτσι εμάς στην περιοχή του Σπερχειού ρίχνουμε μολύβι δεν είναι μέσα στους χαρακτηρισμένους υδροβιότοπους ακόμη
Αλήθεια, υπάρχει κάποιο αρχείο κάπου με τους "χαρακτηρισμένους υδροβιότοπους";
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top