Benelli Team Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Αυτά τα 3 αστρα πανω στο χαρτακι με τα χαρακτηριστικά της κανης τι μπορεί να σημαινουν;
View attachment 55161
Είναι η απεικόνιση του γνωστού Δημοτικού τραγουδιού -3 πουλάκια κάθονταν- ειδικά για την BENELLI.
Και λέει οτι μετά την τουφεκιά οχι μόνο δεν θα ...χαλαστεί κανένα αλλα θα συνεχίζουν να κάθονται, χωρίς ...άγχος και θα γελάνε, με τον ...ακίνδυνο που βλέπουν απο κάτω !!!!
Ωχ τι έγραψα, και απόψε πάω με φίλο να παραγγήλει Benalli.
 
Καλησπέρα σας, θα ήθελα να μου πείτε ειδικά όσοι έχετε κυνηγήσει με την Μ2 ποι'ο τσόκ ταιριάζει καλύτερα γιο αυτό το όπλο και είναι έσω-έξω, οι τουφεκιές μου είναι συνήθως από 15 μέχρι 35-40 μέτρα ( λογικά 3 άστρα). Αν μπορείτε να β'αλετε κι ένα λινκ. Ευχαριστώ!
 
τουφεκιές μου είναι συνήθως από 15 μέχρι 35-40 μέτρ
Απο 15 εως 40 μετρα ειναι σχεδον το συνολο του ευρους των τσοκ δηλ.απο 5 αστρα εως και full,αρα πρεπει να εχεις κατα νου γι αυτες τις αποστασεις τουλαχιστον 2 τσοκ...εγω θα ελεγα απο 15-28 το 4αρι και 28-40 το 2αρι.Διαφορετικα οπως ειπες το 3αρι αλλα για το μεσο ορο των αποστασεων δηλ. περιπου 27-35m,οχι ομως για 15m, ουτε για 40m.
 
Απο 15 εως 40 μετρα ειναι σχεδον το συνολο του ευρους των τσοκ δηλ.απο 5 αστρα εως και full,αρα πρεπει να εχεις κατα νου γι αυτες τις αποστασεις τουλαχιστον 2 τσοκ...εγω θα ελεγα απο 15-28 το 4αρι και 28-40 το 2αρι.Διαφορετικα οπως ειπες το 3αρι αλλα για το μεσο ορο των αποστασεων δηλ. περιπου 27-35m,οχι ομως για 15m, ουτε για 40m.
Ευχαριστώ, ποιό τσόκ πηγαίνει καλύτερα στην κάνη της Μ2, πιστεύεις?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top