Benelli Team

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Φυσικά και τους ρώτησα. Η απάντηση ήταν ότι το δοκίμασαν και δεν είδαν καμία διαφορά!!! Yeah right!
ναι πονηρουλιδες
όταν τους ρώτησα εγώ πόσο είναι ο κονος στην power bore μου είπαν ότι είναι απόρρητο
 
Απάντηση ανθρώπων της benelli
Δεν υπάρχει λόγος γιατί στο κυνήγι πάμε με browning .yelling.
Είναι σαν τον καουμπόι του μαλμπορο
Όταν πήγε να κάνει τη διαφήμιση είδε ότι δεν κάπνιζαν και ρωτάει πηγαίνοντας να ανάψει τσιγάρο .Δε καπνίζει κανένας , και του απαντάει ο άλλος δε θελουμε να πεθάνουμε απο το τσιγάρο .my man.
 
ερεθιστική απάντηση....
σίγουρα ο @gvp9000 τους έκανε τις δοκιμές :cool:.big smile.
Έκανα και με μακριούς κώνους και με κοντούς κώνους και με μεγάλους αυλούς και με στενούς αυλούς και με παλιά δηλητηριώδη μέταλλα και με σύχρονα οικολογικά, με όπλα θρύλους και με όπλα που δεν σκοτώνουν και δεν είδα τίποτα απολύτως ...
Το απόλυτο μηδέν ... όταν θα δω θα σας πω, αν και δεν νομίζω να ξανασχοληθώ.
Αρκετό χρόνο έχασα ήδη.

Μπορεί βέβαια να έφταιγαν ΟΛΑ τα όπλα των δοκιμών 😂
 
Έκανα και με μακριούς κώνους και με κοντούς κώνους και με μεγάλους αυλούς και με στενούς αυλούς και με παλιά δηλητηριώδη μέταλλα και με σύχρονα οικολογικά, με όπλα θρύλους και με όπλα που δεν σκοτώνουν και δεν είδα τίποτα απολύτως ...
Το απόλυτο μηδέν ... όταν θα δω θα σας πω, αν και δεν νομίζω να ξανασχοληθώ.
Αρκετό χρόνο έχασα ήδη.

Μπορεί βέβαια να έφταιγαν ΟΛΑ τα όπλα των δοκιμών 😂
Κάνε δοκιμή και με χρυσοσκανδαλες.Εκει είναι το μυστικο
 
Έκανα και με μακριούς κώνους και με κοντούς κώνους και με μεγάλους αυλούς και με στενούς αυλούς και με παλιά δηλητηριώδη μέταλλα και με σύχρονα οικολογικά, με όπλα θρύλους και με όπλα που δεν σκοτώνουν και δεν είδα τίποτα απολύτως ...
Το απόλυτο μηδέν ... όταν θα δω θα σας πω, αν και δεν νομίζω να ξανασχοληθώ.
Αρκετό χρόνο έχασα ήδη.

Μπορεί βέβαια να έφταιγαν ΟΛΑ τα όπλα των δοκιμών 😂
Δεν εκανες αξιοπιστες δοκιμες........
Δεν εγιναν στη Σιβηρια.........
 
Έκανα και με μακριούς κώνους και με κοντούς κώνους και με μεγάλους αυλούς και με στενούς αυλούς και με παλιά δηλητηριώδη μέταλλα και με σύχρονα οικολογικά, με όπλα θρύλους και με όπλα που δεν σκοτώνουν και δεν είδα τίποτα απολύτως ...
Το απόλυτο μηδέν ... όταν θα δω θα σας πω, αν και δεν νομίζω να ξανασχοληθώ.
Αρκετό χρόνο έχασα ήδη.

Μπορεί βέβαια να έφταιγαν ΟΛΑ τα όπλα των δοκιμών 😂
Κατι σου ξεφεύγει
 
Έκανα και με μακριούς κώνους και με κοντούς κώνους και με μεγάλους αυλούς και με στενούς αυλούς και με παλιά δηλητηριώδη μέταλλα και με σύχρονα οικολογικά, με όπλα θρύλους και με όπλα που δεν σκοτώνουν και δεν είδα τίποτα απολύτως ...
Το απόλυτο μηδέν ... όταν θα δω θα σας πω, αν και δεν νομίζω να ξανασχοληθώ.
Αρκετό χρόνο έχασα ήδη.

Μπορεί βέβαια να έφταιγαν ΟΛΑ τα όπλα των δοκιμών 😂
Τις μέρες που έκανες τις δοκιμές έψαξες τι παίζει ωροσκοπικά-ζωδιακά;
Σε περίπτωση που η απάντηση είναι όχι δεν μπορούμε να έχουμε ολοκληρωμένη άποψη και ως εκ τούτου οι δοκιμές κρίνονται άκυρες
Δεν πρέπει να αφήσουμε τίποτα στην τύχη .yel.
 
Τις μέρες που έκανες τις δοκιμές έψαξες τι παίζει ωροσκοπικά-ζωδιακά;
Σε περίπτωση που η απάντηση είναι όχι δεν μπορούμε να έχουμε ολοκληρωμένη άποψη και ως εκ τούτου οι δοκιμές κρίνονται άκυρες
Δεν πρέπει να αφήσουμε τίποτα στην τύχη .yel.
Ευτυχώς κρατάω όλες τις πρωτότυπες φωτό και τα άλλα όπλα ήταν μελών του HL που ρίξαμε μαζί.
Οπότε το πιο πιθανό είναι να φταίει ο αριθμός των παρισταμένων ατόμων ... beer
😂

Με 2 άτομα ... τα όπλα δεν αποδίδουν ...
 
Ευτυχώς κρατάω όλες τις πρωτότυπες φωτό και τα άλλα όπλα ήταν μελών του HL που ρίξαμε μαζί.
Οπότε το πιο πιθανό είναι να φταίει ο αριθμός των παρισταμένων ατόμων ... beer
😂

Με 2 άτομα ... τα όπλα δεν αποδίδουν ...
Ντρέπονται .sarcastic.
 
Back
Top