Benelli Team

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Για καινούργια κανη πενελι ετοίμαζε καμμία 500αρου μη λέω και λιγα
Να μου λείπει. Παίρνω όπλο άμα είναι και γουστάρω. Μη σου πω καλύτερα. Παρεμπιπτόντως ένας γνωστός μου δίνει φαμπαρμ xlr νομίζω με ξύλινα μέρη σχεδόν ατουφεκιστη 800€.
 
Μετά την απάντηση που πήρα απο τη benelli οτι δεν μπορώ να χρησιμοποιήσω ατσάλινα σκάγια εφόσον η κάννη μου δεν έχει σφραγίδα τουλίπα, ξανάστειλα μειλ και ρώτησα αν υπάρχει διαθέσιμη ανταλλακτική κάννη πιστοποιημένη. Αν ναι μπορώ να τη βάλω στο οπλο μου ή θα πρέπει να αγοράσω καινούργιο όπλο υπονοώντας αν θα πρέπει να είναι πιστοποιημένη και η βάση ή το κλείστρο.
Μια τύπισσα ονόματι Diana με παρέπεμψε στον Κύργια. O Luca δεν έπαιξε.
Καινούργιο όπλο και δεν παίζουν τα ατσάλινα;
 
με το καλο να το δοκιμασεις κωστα...παντως το ιδιο σε Impr Mod Gemini σπερνει τρομο με την diamond...πανω απο 35 μετρα σε βγαζει ασπροπροσωπο..δεν βουτας και αυτο απο τον Βαγγο;
Σωστός, εγώ τα χτύπησα και τα 2 για να δούμε με το καλό απο Αυγουστο τι θα φτιάξουν...
 
Ναι φίλε. Δεν είναι πιστοποιημένη η κάννη για HP φυσίγγια. Δεν έχει σφραγίδα. Τα απλά τα ρίχνουν όλες οι κάννες.
Σε καταλαβαίνω , αλλά που θα χρειαστείς να ρίξεις ΗΡ ; Ποιο από τα όπλα σου έχει την πιστοποίηση;
 
Εδώ που τα λέμε κοιτώντας τη σελίδα του Καλκατζακου από δίκανα και καραμπίνες τα Winchester, browning καραμπίνες εκτός Α5, Beretta A400,και Fabarm καραμπίνες εκτός από κάποια μοντέλα έχουν πιστοποίηση για ατσάλινα σκάγια .
 
Εδώ που τα λέμε κοιτώντας τη σελίδα του Καλκατζακου από δίκανα και καραμπίνες τα Winchester, browning καραμπίνες εκτός Α5, Beretta A400,και Fabarm καραμπίνες εκτός από κάποια μοντέλα έχουν πιστοποίηση για ατσάλινα σκάγια .
Η SX4 δεν έχει τουλίπα απ' ότι θυμάμαι.
 
Μπορεί να μην έχουν όλες 🤔

https://www.gunmart.net/gun-reviews/shotguns/semi-pump-shotgun/winchester-sx4-waterfowl

The 28-inch barrel is chambered for 3-inch magnums and is steel proof with the Fleur de Lys proof mark, so good for anything.
Βασίλη δε θυμάμαι. Μπορεί και να έιχε η δικιά μου.
Ρε φίλε κοντεύει να μου γίνει ψύχωση αυτή η φάση με τις τουλίπες.
Ρίχνετε κι εσείς λάδι στη φωτιά....
 
Βασίλη δε θυμάμαι. Μπορεί και να έιχε η δικιά μου.
Ρε φίλε κοντεύει να μου γίνει ψύχωση αυτή η φάση με τις τουλίπες.
Ρίχνετε κι εσείς λάδι στη φωτιά....
Μην τρελαίνεσαι το 90% των όπλων που έχουν παραχθεί δεν έχουν το κρίνο , όσο για φυσίγγια μη τοξικά θα υπάρχουν επιλογές όταν και αν καθιερωθούν.
 
Back
Top