Benelli Team

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Το μαμά έρχεται με ότι το παραγγείλεις 35,5 36,5 37,5
όταν την πήρα δεν επέλεξα κάτι συγκεκριμένο γιατί δεν ήξερα, υπάρχει κάποιο άλλο που να ταιριάζει? γιατί να πάρω το αυθεντικό σε πιο κοντό είναι στα 100 ευρώ...
 
όταν την πήρα δεν επέλεξα κάτι συγκεκριμένο γιατί δεν ήξερα, υπάρχει κάποιο άλλο που να ταιριάζει? γιατί να πάρω το αυθεντικό σε πιο κοντό είναι στα 100 ευρώ...
Πρέπει να ταιριάζει από SBE3. Για συνθετικό μιλάω. Κάνει κάνα 60αρι
 
Καλησπερα στην ομάδα. Θα ήθελα την γνώμη και την άποψη όσων έχουν και ξέρουν. Θέλω ένα τσοκ για την καραμπίνα μου benelli becaccia supreme. 66cm.εχω ήδη 5 έξτρα αλλά θέλω ένα για μακρινές καταβολές. Εχω kicks (30 LF) GEMINI LF. 2 *MAMA. BRAIN TM. Σκέφτομαι να παω σε briley η Carlson. Έχει καποιος κάποιο να μου πει γνώμη. Ευχαριστώ.το όπλο έχει αυλό 18.4.
 
Καλησπερα στην ομάδα. Θα ήθελα την γνώμη και την άποψη όσων έχουν και ξέρουν. Θέλω ένα τσοκ για την καραμπίνα μου benelli becaccia supreme. 66cm.εχω ήδη 5 έξτρα αλλά θέλω ένα για μακρινές καταβολές. Εχω kicks (30 LF) GEMINI LF. 2 *MAMA. BRAIN TM. Σκέφτομαι να παω σε briley η Carlson. Έχει καποιος κάποιο να μου πει γνώμη. Ευχαριστώ.το όπλο έχει αυλό 18.4.
Δεν θα δεις κάτι παραπάνω από αυτά που ήδη έχεις... Κράτα τα λεφτά σου...
 
Ε
Καλησπερα στην ομάδα. Θα ήθελα την γνώμη και την άποψη όσων έχουν και ξέρουν. Θέλω ένα τσοκ για την καραμπίνα μου benelli becaccia supreme. 66cm.εχω ήδη 5 έξτρα αλλά θέλω ένα για μακρινές καταβολές. Εχω kicks (30 LF) GEMINI LF. 2 *MAMA. BRAIN TM. Σκέφτομαι να παω σε briley η Carlson. Έχει καποιος κάποιο να μου πει γνώμη. Ευχαριστώ.το όπλο έχει αυλό 18.4.
Εαν θέλεις πολύ μακρινές καταβολές και σφίξεις πολύ το τσοκ να ξέρεις ότι δεν θα ρίχνεις πάνω από 34/36 γρ .Υπάρχει το truglo 2xful με ίσιες ραβδώσεις το είχα .Με όλο το θάρρος τα τσοκ που έχεις είναι πολύ καλά ,υποστηρίζεις ντουφεκιες άνω των 50 μέτρων και ψάχνεις το τόσο μακρινό σκότωμα .Για να μην πετάς τσάμπα κάπως έτσι είναι
 

Attachments

  • Screenshot_2023-04-08-08-23-57-341.jpg
    Screenshot_2023-04-08-08-23-57-341.jpg
    94,2 KB · Προβολές: 29
Last edited:
Υπάρχει το truglo 2xful με ίσιες ραβδώσεις το είχα .
Γιάννη μου θύμισες ένα πολύ παλιό άρθρο σε αμερικανικό περιοδικό που ένα τέτοιο τσόκ νε ευθεία ραβδωση δίχως περιστροφή είχε την μεγαλύτερη συγκέντρωση, αυτό που είχες πως τα πήγαινε ;
 
Γιάννη μου θύμισες ένα πολύ παλιό άρθρο σε αμερικανικό περιοδικό που ένα τέτοιο τσόκ νε ευθεία ραβδωση δίχως περιστροφή είχε την μεγαλύτερη συγκέντρωση, αυτό που είχες πως τα πήγαινε ;
Τα ίδια, όπως διάβασες ... το είχε γράψει παλιότερα ..
 
Γιάννη μου θύμισες ένα πολύ παλιό άρθρο σε αμερικανικό περιοδικό που ένα τέτοιο τσόκ νε ευθεία ραβδωση δίχως περιστροφή είχε την μεγαλύτερη συγκέντρωση, αυτό που είχες πως τα πήγαινε ;
Πάρα πολύ σφιχτό με χοντρά σκακια στα 20 μέτρα θα μπορούσες να κόψεις κομμάτι από φάσα
 
Ε
Εαν θέλεις πολύ μακρινές καταβολές και σφίξεις πολύ το τσοκ να ξέρεις ότι δεν θα ρίχνεις πάνω από 34/36 γρ .Υπάρχει το truglo 2xful με ίσιες ραβδώσεις το είχα .Με όλο το θάρρος τα τσοκ που έχεις είναι πολύ καλά ,υποστηρίζεις ντουφεκιες άνω των 50 μέτρων και ψάχνεις το τόσο μακρινό σκότωμα .Για να μην πετάς τσάμπα κάπως έτσι είναι
Σε ευχαριστώ για την απάντηση. Θα σου εξηγήσω. Με το kikcs κάτι δεν μου παει καλα. Δεν ξέρω. Το Gemini LF ωραίο από κάποια απόσταση και μετα μου τα χαλάει. Όσο και αν δεν το πιστεψεις έχω ένα Gemini LM που μου κάνει όλα τα κυνηγια. Κοντά μακριά. Αλλά μακριά σε λογικές απόστασης για ένα LM. Για αυτό ψάχνω ένα τσοκ για την φασσα στο καρτέρι και στο άνοιγμα στα τρυγόνια.με το TM είναι ποιο κυνηγετικό. Όπως λες έχω δώσει και έχω χάσει λεφτά σε τσοκ και δοκιμές. Για αυτό ρωτάω γνωμες. Σε ευχαριστώ και παλι παντος.
 
Βγήκε ο @Χομπίστας... με την 391 και κέρασε τσάι ένα διερχόμενο αεροπλάνο
Έκανε αναγκαστική προσγείωση και το 10% της ατράκτου ήταν σουρωτήρι
Λοιπόν κόψε μια κάννη benelli πριν το τσοκ και μια beretta το ίδιο βαλε το ίδιο φυσίγγι και ρίξε και θα δεις το 20% και μετά να δω τι άλλη δικαιολογία θα βρείτε για της benelli μια της φται το τσοκ μια το φυσίγγι μια το ενα μια το αλλο 😅😅😅 το κλίμα μια η βαρύτητα ο αλλος στην Αμερική και 10% έβγαλε και σε 3 βίντεο του έκανε 300σια κλικ😂🤣😂
Να το βράσω το τσαγάκι 🤔🤔🤔
 
Back
Top