Benelli Team

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Συμφωνώ αλλά έχω δει και πλαστικά που δεν είναι τόσο ελαστικά η ανοιχτά στην φούστα
Εγώ αυτά που υποστηρίζω προέρχονται από δοκιμές στο χαρτοπολτό,και μόνο η παραδοσιακή βυσματωση είχε πρόβλημα διατρήσεις.Οπου ο στεννός αυλός νίκησε κατά κράτος.Οταν στο Υπερδιευρημενο βάλεις πλαστικό,το έργο αλλάζει.
 
Ήταν αναμενόμενο ότι κάποια στιγμή θα σπουσε το αφήγημα της benelli που έλεγε ότι θα καταλήξουν όλοι στο 18.3 την αναγκάζουν τα ατσάλια να αλλάξει γνώμη και όχι μόνο αφού από άποψη βλητικής δε κέρδισε ποτέ τους Αμερικανούς και τη bereta που ήδη βρίσκεται στο 18.6 προ καιρού.Μια φορά και ένα καιρό θα λέμε είχαν τα όπλα 18.3 .Αν και για μένα για έναν ιδιογομωτη και ικανό σκοπευτή όλοι οι αυλοί κάνουν αφού χτίζει ότι θέλει .
 
18,9 θα είναι το στενότερο τμήμα του αυλού
Υπερβολικά μεγάλος αυλός. Φλερτάρει με διαφυγές αερίων το αποτέλεσμα δεν θα είναι το αναμενομενο και θα διαλέγει φυσίγγια. Την άποψη μου την ξέρετε δεν την ξαναλέω. Απλά πιστεύω ότι όλα αυτά γίνονται μόνο και μόνο για τα ατσάλια όπως παρόμοια έκανε η Beretta με το steelium όπου για προστασία της κάννης θα έχουν πιο χοντρά βύσματα αλλά θα έχουν και γκάζια τα φυσίγγια με τα ατσάλινα.
 
Υπερβολικά μεγάλος αυλός. Φλερτάρει με διαφυγές αερίων το αποτέλεσμα δεν θα είναι το αναμενομενο και θα διαλέγει φυσίγγια. Την άποψη μου την ξέρετε δεν την ξαναλέω. Απλά πιστεύω ότι όλα αυτά γίνονται μόνο και μόνο για τα ατσάλια όπως παρόμοια έκανε η Beretta με το steelium όπου για προστασία της κάννης θα έχουν πιο χοντρά βύσματα αλλά θα έχουν και γκάζια τα φυσίγγια με τα ατσάλινα.
Διαφυγές αερίων θα έχει μόνο με μαλλινόταπες που δεν έχουν πλαστική φούστα, με όλα τα φυσίγγια που έχουν πλαστικό εμφρακτικο κανένα πρόβλημα. Νομίζω πως αυτή η διάμετρος αυλού ταιριάζει και θα τα πάει πολύ καλύτερα με τα μολυβδινα , όχι με τα σιδερένια.
 
παλι σε έξοδα θα μας βάλει:):) πρέπει να αρχίσω τον πρόλογο απο τώρα στην γυναίκα με το παραπονεμενο υφος.pray to God.
Παράλληλα με αυτό ξεκίνα σιγά σιγά και μεθοδικά να αποκρύπτεις εισοδήματα.
Μικροποσά φυσικά - όχι μεγάλα ξανοίγματα.
Καλή ώρα όπως ο Ζήκος στον "Μπακαλόγατο"...
 
Ρε παιδιά εδώ τώρα ψάχνοντας βρήκα λεπτομέρειες και λέει ότι διάμετρος αυλού θα είναι από 19.6-19.8....Τι στο διάολο πάνε να φτιάξουν ?View attachment 80842
Για να φτάσει εκει κάτι έχει δει δεν ξύπνησαν μια μέρα και είπαν να κάνουμε άυλο 19,6… αν και δεν είμαι μπενελακιας νομιζω θα φτιάξουν κάτι πολύ δυνατό αν τους βγει θα τα πατήσει ολλα τα αλλά
 
Για να φτάσει εκει κάτι έχει δει δεν ξύπνησαν μια μέρα και είπαν να κάνουμε άυλο 19,6… αν και δεν είμαι μπενελακιας νομιζω θα φτιάξουν κάτι πολύ δυνατό αν τους βγει θα τα πατήσει ολλα τα αλλά
την αξιοπιστία την εχουν μια κανη διαφορετικη θέλουν μονο
 
Back
Top