Benelli Team

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Αν έχεις 4/5000 δεν α με πείραζε να μην έπεφτε ποτέ στα χέρια μου προτιμούσα να έπεφτε ένα μεταχειρισμένο perazzi .
Θα περιμένω την έκδοση για την εργατική τάξη... οι limited εκδόσεις μου πέφτουν βαριές... άσε που με τη χρήση που τους κάνω εγώ όλα αυτά τα ανάγλυφα χρυσά παπιά που έχει επάνω θα αποδημήσουν σε ένα χειμώνα :D
 
Θα περιμένω την έκδοση για την εργατική τάξη... οι limited εκδόσεις μου πέφτουν βαριές... άσε που με τη χρήση που τους κάνω εγώ όλα αυτά τα ανάγλυφα χρυσά παπιά που έχει επάνω θα αποδημήσουν σε ένα χειμώνα :D
Ναι,ναι...
Είσαι και λίγο σβαρνιαρης,οπότε...
 
Ανώτερη με καθαρά η αριθμοί να αλλάζουν σε σχέση με της άλλες βελτιωμένες καννες ίσως, ουσιαστικά με τίποτα.
Απλά όταν φτιάχνουν μια βελτιωμένη κάννη προσπαθούν να έχουν κάτι το διαφορετικό στη γεωμετρία από της Ίδη υπάρχοντες.
 
Άντε να πάρει κανείς να μας πει έχει διαφορά ή μπαρουφες του μάρκετινγκ;

Ότι έγινε και την powerbore θα γίνει ,οι γνώμες θα διίστανται και άκρη δεν θα βγει
Οι μπενελακηδες ύμνους ,οι αντί κατάρες και οι ουδέτεροι μονο φυσιγγια
Αν παρεις λίγο απ όλους όμως θα βγει καλό αποτέλεσμα
 
Ότι έγινε και την powerbore θα γίνει ,οι γνώμες νειθα διίστανται και άκρη δεν θα βγει
Οι μπενελακηδες ύμνους ,οι αντί κατάρες και οι ουδέτεροι μονο φυσιγγια
Αν παρεις λίγο απ όλους όμως θα βγει καλό αποτέλεσμα
Καμμία σχέση με powerbore,εκεί γλυκάναν λίγο το κωνο συναρμογής από ότι έχω ακούσει.Και λέγαμε τι κάνει για να υπερασπιστούμε την ομάδα,κάναμε πλάκα.Τωρα οποίος τσιμπίσε και άλλαξε όπλο,τουλάχιστον πήρε ένα αξιόπιστο όπλο.Εγω προσωπικά άμα πέσει σε λογικές τιμές,θα τσιμπαγα ένα χωρίς δυσταγμο,αλλά powerbore,με τίποτα.
 
Ότι έγινε και την powerbore θα γίνει ,οι γνώμες θα διίστανται και άκρη δεν θα βγει
Οι μπενελακηδες ύμνους ,οι αντί κατάρες και οι ουδέτεροι μονο φυσιγγια
Αν παρεις λίγο απ όλους όμως θα βγει καλό αποτέλεσμα
Καμιά σχέση με την power bore. Σε αυτή ούτε στη γεωμετρία είχαν αναφέρει ούτε κάποιο βίντεο σαν αυτό είχε κυκλοφορίσει. Το μόνο που ξέραμε ήταν η ονομασία της κάνης (power bore) και ότι ήταν κάτι το διαφορετικό. Εδώ ξέρουμε περί τίνος πρόκειται επακριβώς και όχι μόνο λόγια αλλά και βίντεο που το δείχνει. Το μόνο που μένει είναι να δοκιμαστεί από το κοινό.
 
Καμιά σχέση με την power bore. Σε αυτή ούτε στη γεωμετρία είχαν αναφέρει ούτε κάποιο βίντεο σαν αυτό είχε κυκλοφορίσει. Το μόνο που ξέραμε ήταν η ονομασία της κάνης (power bore) και ότι ήταν κάτι το διαφορετικό. Εδώ ξέρουμε περί τίνος πρόκειται επακριβώς και όχι μόνο λόγια αλλά και βίντεο που το δείχνει. Το μόνο που μένει είναι να δοκιμαστεί από το κοινό.
Αυτο που δεν ξερουμε ειναι σε ποια μοντελα θα φορεθει τελικα πλην των limited. Λογικα παει να ξεστοκαρει τις παλιες μην μεινουν και αμανατι. χαχαχχ.
 
Αυτο που δεν ξερουμε ειναι σε ποια μοντελα θα φορεθει τελικα πλην των limited. Λογικα παει να ξεστοκαρει τις παλιες μην μεινουν και αμανατι. χαχαχχ.
Θα το κάνει όπως την Οπτιμα με την greystone,μέχρι να φύγουν όλες η στεννες .
 
Back
Top