Benelli Team

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Τι να την κάνει την πίεση σε κλειδωμένο κλείστρο Γιάννη ;

Αρχίστε να μαζεύετε χρήματα σιγά σιγά.
Εγώ φίλε δε ξαναπαίρνω μπενελι μόνο αν γεράσω και δε κρατούν τα χέρια μου τότε μια becacia θα είναι ότι πρέπει οι υπόλοιποι ανοιχτός ο δρόμος να πάρουν ότι θέλουν
 
Θα έπρεπε κανονικά γιατί πριν πολλά χρόνια την είχε κάνει και έβγαζε αξιόλογη ντουφέκια μπενελι kaliston .
Φοβερές τουφεκιές ... σαν τα τσοκ του ένα πράμα. :rolleyes:

ps
Αυτό που βλέπεις στην φωτό δεν είναι το σύστημα του Σωτηρόπουλου.
Είναι απλά η εσοχή του τσοκ.
 
Εγώ φίλε δε ξαναπαίρνω μπενελι μόνο αν γεράσω και δε κρατούν τα χέρια μου τότε μια becacia θα είναι ότι πρέπει οι υπόλοιποι ανοιχτός ο δρόμος να πάρουν ότι θέλουν
Έλα τώρα που ξεκινήσατε να μου το παίζετε όλοι αδιάφοροι για την βλητική "υπεροχή" 😜 😁😂
 
Εάν αποδειχθεί ότι έχει βλητική υπέροχη το νέο μπενελι και έχει στο σύνολο αυτά που έχει η guerini θα την πάρω να ξέρεις .Προς το παρόν έριξα ένα 28 αρι προχτές guerini έναντι v3 και είδα ότι guerini έχει μέλλον και το όπλο φτιαγμένο εδώ και 20 χρόνια εννοώ πειραγμενο έχει να πει πολλά.Και δείχνει την αξία κάποιων που είχαν βάλει το χεράκι τους για το τελικό αποτέλεσμα.
 
Έλα τώρα που ξεκινήσατε να μου το παίζετε όλοι αδιάφοροι για την βλητική "υπεροχή" 😜 😁😂
Βασίλη μην περιμένεις τίποτα το τρομερό από την κάννη που ετοιμάζουν,σε σχέση με της βελτιωμένες Κάννες που υπάρχουν σήμερα. .Εγώ εστιάζονται στο ότι ένας αξιόλογος μηχανισμός θα έχει πλέων μια καλύτερη τουφεκιά στο πακέτο του.Και μια καλητερη γεωμετρία για το ατσάλι που έρχεται.Δεν θα ήθελα ένα στεννό αυλό,στο ατσάλι,και στην εταιρία το έχουν καταλάβει μιας και το μολύβι τελειώνει,ότι δεν πήγαινε άλλο.
 
Απο το βιντεο συμπαιρενει κανεις οτι προσπαθουν να βελτιστοποιησουν την σχεση αυλος τσοκ και λογικα λογω διευρυνσης να δωσει και μικροτερο λακτισμα . μεχρι τωρα για ταχυτητες μιλαει. Για την κατανομη ιδωμεν. Ξερει κανεις ποτε θα βγουν τα πρωτα οπλα? Μονο ενα μοντελο delux απο οσο ξερω την φοραει αυτη τη στιγμη.
 
Ψάχνει μαλακά η μπενελι σαν τη συλλογή των 3/5 όπλων που ζητούσε 300/500.000 δε θυμάμαι από το σοκ της μαλακίας μόλις το είδα και μου δημιουργήθηκε η απορία υπάρχει αυτός που θα τα πάρει?
Διμοπρασια θα πεσει
 
Back
Top