Benelli Team

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Έχε υπόψιν ότι θα ψηλοτουφεκας σε σχέση με την μπερετα


Μέχρι 34 γρ μια χαρά είσαι

Ωραιος τουφέκι να τον βλέπεις και να το κουβαλάς

Και κάνα καρτερακι με 28- 30γρ τσίχλα καλά είσαι

Πάρτο σε 66 γνώμη μου να σε βοηθήσει στις νευρικές κινήσεις

Είδα μια α400 lite ατουφεκιστη 1100 ευρώ στο καρ ρίξε μια ματιά είναι μια διπλή αγγελία πουλάει και ένα παλιό μαζί
 
Έχε υπόψιν ότι θα ψηλοτουφεκας σε σχέση με την μπερετα


Μέχρι 34 γρ μια χαρά είσαι

Ωραιος τουφέκι να τον βλέπεις και να το κουβαλάς

Και κάνα καρτερακι με 28- 30γρ τσίχλα καλά είσαι

Πάρτο σε 66 γνώμη μου να σε βοηθήσει στις νευρικές κινήσεις

Είδα μια α400 lite ατουφεκιστη 1100 ευρώ στο καρ ρίξε μια ματιά είναι μια διπλή αγγελία πουλάει και ένα παλιό μαζί
Το παλιό (48al) το καλοβλέπω κι εγώ. Αν αγοραστούν μαζί κάνει και έκπτωση ο παίχτης. Πρέπει να είναι και τα δύο σε τέλεια κατάσταση.
 
Έχε υπόψιν ότι θα ψηλοτουφεκας σε σχέση με την μπερετα


Μέχρι 34 γρ μια χαρά είσαι

Ωραιος τουφέκι να τον βλέπεις και να το κουβαλάς

Και κάνα καρτερακι με 28- 30γρ τσίχλα καλά είσαι

Πάρτο σε 66 γνώμη μου να σε βοηθήσει στις νευρικές κινήσεις

Είδα μια α400 lite ατουφεκιστη 1100 ευρώ στο καρ ρίξε μια ματιά είναι μια διπλή αγγελία πουλάει και ένα παλιό μαζί
Είδα την ουλτρα λαιτ α400 δεν μου άρεσε.
Ψηλοντουφεκαο;;; γιατί; ;
 
Γιατί το όπλο εκεί Ρίχνει από την μαμά του
Όλα τα benelli ρίχνουν 60- 40. Τον λόγο τον έχουμε αναφέρει παλαιότερα. Μπορείς να το στρώσεις όπου θέλεις όμως με τις φλάτζες κλίσης. Δεν είναι αποτρεπτικό, είναι πως βολεύεται ο καθένας.
 
Όλα τα benelli ρίχνουν 60- 40. Τον λόγο τον έχουμε αναφέρει παλαιότερα. Μπορείς να το στρώσεις όπου θέλεις όμως με τις φλάτζες κλίσης. Δεν είναι αποτρεπτικό, είναι πως βολεύεται ο καθένας.
Ναι βέβαια μια Χαρά έρχεται όπου θέλεις
 
Γιάννη δεν χρειάζεται να αναφέρουμε κάποια πραγματα ή να τα θεωρούμαι μειονεκτήματα...

Πχ Δεν μπορώ να κατηγορήσω το δίκαννο Baikal μου για το αυξημένο λάκτισμα στις ενισχυμένες γομωσεις κ να αποδώσω τα..εύσημα στην mossberg που δεν θα το παρουσιάσει...

Ευτυχως υπαρχουν διαφορετικοί τυποι όπλων κ σε κάθε βαρος έτσι ώστε να επιλέξει ο καθένας ότι του αρεσει κ αναλόγως το κυνήγι που κάνει κ κυρίως τις
γομωσεις που θα ρίχνει γιατί ακόμα κ ενα ελαφρυ μπεκατσοντούφεκο μπορεί να είναι ακατάλληλο για όσους ρίχνουν στην μπεκάτσα 36-40γρ, ας είναι κ λίγα φυσιγγια σε κάθε έξοδο....
Όταν ένα όπλο κλωτσάει(..στα αλήθεια..) τοτε υπαρχει σκέψη για να πατηθει ξανά η σκανδάλη.......
Δεν είναι θέμα κατηγορίας είναι θέμα διαπίστωσης ,αλλά να μου πεις αν δεν ήταν μαγκουμ θα την έτρωγε το μαύρο σκοτάδι όπως έφαγε και την καταπληκτική 304 .Απλά μπροστά στην κονομα οι εταιρίες δεν θα προστατέψουν τον καταναλωτή και θα σου πουν και καλά κάνουν ας πρόσεχες.Γιατι είναι αδύνατον να βγάζεις όπλο 3 κιλών και κάτω η 61 εκ και να ρίχνεις φυσίγγια μάγκνουμ εκτός αν θέλεις να δεις τις ανοχές των αυτιών ,του ώμου σου κτλ..Όσο για το baikal διορθώνεται αυτά τα όπλα όμως που μιλάμε απλά ενώ μπορούν δεν πρέπει να ρίχνουν και δεν διορθώνονται.
 
Back
Top