Benelli Team

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Σιγά μην πάρω μπενελι στα γεράματα να πάθω κανένα εγκεφάλικο από τα κωψοφτερα η μπενελι είναι για τους νέους που τρέχουν και έχουν αντοχές :rolleyes:
Να πάρεις Γκουερίνη να πέφτουν με την σκέψη στην τσάντα σου κατευθείαν.
 
Σιγά μην πάρω μπενελι στα γεράματα να πάθω κανένα εγκεφάλικο από τα κωψοφτερα η μπενελι είναι για τους νέους που τρέχουν και έχουν αντοχές :rolleyes:
Εχετε ειδικη ποικιλια τσιχλας στα μερη σας με πολλες αντοχες στα διαμπερη τραυματα
Ριξε πιο ψοφιο φυσιγγι να σταματησουν τα διαμπερη για να δεις βελτιωση
 
Εχετε ειδικη ποικιλια τσιχλας στα μερη σας με πολλες αντοχες στα διαμπερη τραυματα
Ριξε πιο ψοφιο φυσιγγι να σταματησουν τα διαμπερη για να δεις βελτιωση
Για τσιχλες δεν υπαρχει προβλημα, αρκει να τις πετυχεις.....
 
Όλα σκοτώνουν.Καποια καλύτερα για κάποιους,και για κάποιους άλλους όλα είναι το ίδιο.Δεν χρειάζεται να αλλαξουμε την άποψη του καθένα αν την έχει βιώσει στο κυνήγι.Καλο είναι να μείνουμε εδώ γιατί ούτε ύφος χρειάζεται ούτε εξυπνάδες από κανέναν.
Το έργο το έχουμε δει και έχει χιλιοπαιχτει.
Πάμε παρακάτω.
Benelli team λοιπον
 
Για τσιχλες δεν υπαρχει προβλημα, αρκει να τις πετυχεις.....
Ποια θηραματα αντεχουν τουφεκιες με τα καταλληλα σκαγια αν τα πετυχεις ;
Εγω δεν ξερω κανενα που ζει στην Ελλαδα πεταει η περπαταει και ειναι κατω απο 10 κιλα
 
Όλα σκοτώνουν.Καποια καλύτερα για κάποιους,και για κάποιους άλλους όλα είναι το ίδιο.Δεν χρειάζεται να αλλαξουμε την άποψη του καθένα αν την έχει βιώσει στο κυνήγι.Καλο είναι να μείνουμε εδώ γιατί ούτε ύφος χρειάζεται ούτε εξυπνάδες από κανέναν.
Το έργο το έχουμε δει και έχει χιλιοπαιχτει.
Πάμε παρακάτω.
Benelli team λοιπον
Εδω ρε φιλε θα τρελαθουμε δεν μιλαμε για λιγο η περισσσοτερο μιλαμε για ηθελημενους τραυματισμους για να ερθουν οι τραυματιοφορεις να τραυματισουμε και αυτους
:D
Εδω μεχρι και ο Κοσκινας που μετα το Ουρμπινο του τραβαγαν βεντουζες 10 μερες να του φυγει το κρυωμα και κατεβασε 100 πρασινοκεφαλα καταλαβε την ανωτερωτητα της ΑΙ και μολις περασουν ανδριατικη τα οπλα δυσκολευονται να σκοτωσουν τσιχλες
Αγριευουν πολυ τα πουλια μολις μπουν ελλαδα
 
Ποια θηραματα αντεχουν τουφεκιες με τα καταλληλα σκαγια αν τα πετυχεις ;
Εγω δεν ξερω κανενα που ζει στην Ελλαδα πεταει η περπαταει και ειναι κατω απο 10 κιλα
Αν κυνηγας θηραματα μεχρι 10 κιλα, καλη ειναι και η benelli....
Aντε να πας και για αγριογουρουνα...
Για τετοια κυνηγια μονο μη πας αν δεν εισαι καλος στο κατοσταρι....
Ασχετα φυσικα με τι μαρκα οπλο κυνηγας....
υ.γ. ουτε το κατοσταρι σε σωζει.....
 
Πηγαινε για αγριογουρουνα τοτε, αρκει να βρεις καλη ομαδα....
εχω δει πολλα βιντεο στο γιουτουμπ και νομιζω το εχω μαθει το κυνηγι
τα αγριογουρουνα συνηθως κατιαζουν διπλα στους δρομους και πεταγονται πανω σε αυτους μολις αμολησεις τα σκυλια
δεν μπορω να καταλαβω τι τα θελουν τα γαρμιν στον λαιμο οι κυνηγοι και τα βαζουν και στα σκυλια μαλλον για αντιβαρο

ειναι πολυ ευαισθητα ζωα γιατι ολα που εχω δει στο γιουτουμπ πεφτουν σαν σακια με την πρωτη τουφεκια δεν ειναι σαν αυτες τις πολυ ανθεκτικες τσιχλες που θελουν ειδικες κανες
επισης πρεπει να ειναι πολυ ευκολα στον στοχο γιατι ολα τα πετυχαινουν με την πρωτη δεν χανουν κανενα και μαλιστα με εννιαρια και δεκαρια γιατι κατι φυσιγγια γραφουν 9 επανω και 10
η πλακα ειναι οτι τα πετσωνουν με κατι μπενελι τις συμφορας
λεω να το επιχειρησω αλλα ακουω πολλα μπινελικια σε μερικα βιντεο και εγω ειμαι ηρεμος ανθρωπος
θα τσακωθω με κανεναν αν με βρισει
 
εχω δει πολλα βιντεο στο γιουτουμπ και νομιζω το εχω μαθει το κυνηγι
τα αγριογουρουνα συνηθως κατιαζουν διπλα στους δρομους και πεταγονται πανω σε αυτους μολις αμολησεις τα σκυλια
δεν μπορω να καταλαβω τι τα θελουν τα γαρμιν στον λαιμο οι κυνηγοι και τα βαζουν και στα σκυλια μαλλον για αντιβαρο

ειναι πολυ ευαισθητα ζωα γιατι ολα που εχω δει στο γιουτουμπ πεφτουν σαν σακια με την πρωτη τουφεκια δεν ειναι σαν αυτες τις πολυ ανθεκτικες τσιχλες που θελουν ειδικες κανες
επισης πρεπει να ειναι πολυ ευκολα στον στοχο γιατι ολα τα πετυχαινουν με την πρωτη δεν χανουν κανενα και μαλιστα με εννιαρια και δεκαρια γιατι κατι φυσιγγια γραφουν 9 επανω και 10
η πλακα ειναι οτι τα πετσωνουν με κατι μπενελι τις συμφορας
λεω να το επιχειρησω αλλα ακουω πολλα μπινελικια σε μερικα βιντεο και εγω ειμαι ηρεμος ανθρωπος
θα τσακωθω με κανεναν αν με βρισει
Διαβασε το αναλογο thread.....
 
εγω να σας ρψτήσω κάτι;
πιστευετε σοβαρά ότι η μπερετα που της ανηκη η μπενελι θα άφηνε άλλη μάρκα να βγάζει καλύτερες καννες από την μπερετα;

εδώ κατάφεραν να αποσυρθεί το μοναδικό παγκοσμια μηχανημα θερμης σφυρηλάτησης κάννης της μπρεντα για να μην βγαινουν καλύτερες κάννες θα αφήσουν την θυγατρική τους να βγαλει καλύτερο όπλο με κανη πιο αποδοτική; ειδανε και πα΄θανε μεχρι να φτασουν την ρεμιγτον σιγα μην αφησουν την μπενέλλι να τους περάσει.....
 
εχω δει πολλα βιντεο στο γιουτουμπ και νομιζω το εχω μαθει το κυνηγι
τα αγριογουρουνα συνηθως κατιαζουν διπλα στους δρομους και πεταγονται πανω σε αυτους μολις αμολησεις τα σκυλια
δεν μπορω να καταλαβω τι τα θελουν τα γαρμιν στον λαιμο οι κυνηγοι και τα βαζουν και στα σκυλια μαλλον για αντιβαρο

ειναι πολυ ευαισθητα ζωα γιατι ολα που εχω δει στο γιουτουμπ πεφτουν σαν σακια με την πρωτη τουφεκια δεν ειναι σαν αυτες τις πολυ ανθεκτικες τσιχλες που θελουν ειδικες κανες
επισης πρεπει να ειναι πολυ ευκολα στον στοχο γιατι ολα τα πετυχαινουν με την πρωτη δεν χανουν κανενα και μαλιστα με εννιαρια και δεκαρια γιατι κατι φυσιγγια γραφουν 9 επανω και 10
η πλακα ειναι οτι τα πετσωνουν με κατι μπενελι τις συμφορας
λεω να το επιχειρησω αλλα ακουω πολλα μπινελικια σε μερικα βιντεο και εγω ειμαι ηρεμος ανθρωπος
θα τσακωθω με κανεναν αν με βρισει
δεν τα χεις δει στην πραξη ποια οπλα σκοτωνουν τα γουρουνια, οι γουρουναδες εχουν μπενελι γι αυτο εχουν όλο τραυματισμένα αλλά οι ρεμιγτον οι παλιες μπραονικ οι μπερεττες και τα τουρκικα τα αφήνουνξερά τα γουρουνια μπαμ και κατω κι ασε τα γιουτουμπ
 
δεν τα χεις δει στην πραξη ποια οπλα σκοτωνουν τα γουρουνια, οι γουρουναδες εχουν μπενελι γι αυτο εχουν όλο τραυματισμένα αλλά οι ρεμιγτον οι παλιες μπραονικ οι μπερεττες και τα τουρκικα τα αφήνουνξερά τα γουρουνια μπαμ και κατω κι ασε τα γιουτουμπ
Δεν τα ξερεις καλα με τις μπενελι ριχνουν με ενιαρια και δεκαρια για αυτο τιναζουν τα ποδαρια μερικα και θελουν δευτερο ενιαρι στο κεφαλι
Με τα αλλα οπλα ριχνουν κατι αλλα φυσιγγια που τα λενε μονοβουλα
Καλα ρε φιλε πλακα με κανεις για τα ρεμικτον και τα τουρκικα ;
Να ριξεις εσυ με τετοια και να εχεις και αντιτενανικο μαζι μην σε δαγκωσει κανενα γκαπρι στο ποδαρι και σκουζεις
 
Δεν τα ξερεις καλα με τις μπενελι ριχνουν με ενιαρια και δεκαρια για αυτο τιναζουν τα ποδαρια μερικα και θελουν δευτερο ενιαρι στο κεφαλι
Με τα αλλα οπλα ριχνουν κατι αλλα φυσιγγια που τα λενε μονοβουλα
Καλα ρε φιλε πλακα με κανεις για τα ρεμικτον και τα τουρκικα ;
Να ριξεις εσυ με τετοια και να εχεις και αντιτενανικο μαζι μην σε δαγκωσει κανενα γκαπρι στο ποδαρι και σκουζεις
Είναι όντως μονόβουλα ;
Μήπως είναι χρυσόβουλα ;
Ή μουνόβολα ;
 
Δεν τα ξερεις καλα με τις μπενελι ριχνουν με ενιαρια και δεκαρια για αυτο τιναζουν τα ποδαρια μερικα και θελουν δευτερο ενιαρι στο κεφαλι
Με τα αλλα οπλα ριχνουν κατι αλλα φυσιγγια που τα λενε μονοβουλα
Καλα ρε φιλε πλακα με κανεις για τα ρεμικτον και τα τουρκικα ;
Να ριξεις εσυ με τετοια και να εχεις και αντιτενανικο μαζι μην σε δαγκωσει κανενα γκαπρι στο ποδαρι και σκουζεις
ενιαβουλα και δεκαβουλα τα λενε φιλαρα μου και με ρεμι βερετα και τουρκικα μπαμ κι κατ τα γουρουνια μαυτα κι εχω κανει αντιλισικο γιατι δαγκονω ασκημα ειδικα στο κυνηγι κατι μπενεελακηδες τους στελνω για αντιφιδικο εμβολιο .yel.
 
Back
Top