Benelli Team

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Με όπλα που έχουν υπερυψωμένη πρέπει να λειτουργήσω αλλιώς.
Κάτι μου αποσπά την προσοχή,κάτι αισθάνομαι παράταιρο και χάνω σε αυθορμητισμό.
Είναι σαν να υπάρχει κάτι σε σημείο που δεν έπρεπε να υπάρχει και με ξενίζει.
Βαράω,δεν είναι ότι δεν βαράω...
Βαράω...αλλιωτικα και πιο καθυστερημένα όμως και ψιλοχαλιεμαι.
Άσε που για να φέρω το κοντάκι εκεί που θέλω χτικιαζω!.tired.
Ίσως αν έριχνα μόνο με τέτοιες ρίγες να ήταν διαφορετικά...
Χάνω αυθορμητισμό βαράω έτσι γιουβέτσι αλλιωτικα και πασαλιμανιωτικα φταίει ο Δίας κι ο ανάδρομος Ερμής.αντε ρε καρακαξα
 
Καλησπέρα μπενελακιδες, μετα απο πολυ σκεψη, περισυλλογή, και αρκετο διαλογισμό, καταφερα να επιλέξω την καινούρια μου benelli, η απόφαση ηταν δύσκολη μιας και έπρεπε να ζυγίσω αρκετές επιλογές μεχρι να καταλήξω, η κύριες υποψήφιοτητες ηταν η SBE3, Ethos Cordoba, m2 speed, ειχα και μερικές ακόμη στη λίστα αλλα τις έβγαλα σχετικά πιο εύκολα...
Η τελική επιλογή ήταν Benelli Ethos Cordoba!
Η αρρώστια με την cordoba υπήρχε απ την προηγούμενη έκδοση που δυστυχώς δεν ήρθε ποτε στην ελλαδα, και ετσι τότε ειχα καταλήξει στη supersport, η βελτιωμένη έκδοση όμως ήρθε να αναπληρώσει το κενό! (φυσικά κατέληξα στην power bore καννη και οχι στην advanced impact για λόγους που εξήγησα σε αλλο post) View attachment 89644View attachment 89642View attachment 89646
Καλορίζικο το εργαλείο να το ευχαριστηθείς
 
Καλησπέρα μπενελακιδες, μετα απο πολυ σκεψη, περισυλλογή, και αρκετο διαλογισμό, καταφερα να επιλέξω την καινούρια μου benelli, η απόφαση ηταν δύσκολη μιας και έπρεπε να ζυγίσω αρκετές επιλογές μεχρι να καταλήξω, η κύριες υποψήφιοτητες ηταν η SBE3, Ethos Cordoba, m2 speed, ειχα και μερικές ακόμη στη λίστα αλλα τις έβγαλα σχετικά πιο εύκολα...
Η τελική επιλογή ήταν Benelli Ethos Cordoba!
Η αρρώστια με την cordoba υπήρχε απ την προηγούμενη έκδοση που δυστυχώς δεν ήρθε ποτε στην ελλαδα, και ετσι τότε ειχα καταλήξει στη supersport, η βελτιωμένη έκδοση όμως ήρθε να αναπληρώσει το κενό! (φυσικά κατέληξα στην power bore καννη και οχι στην advanced impact για λόγους που εξήγησα σε αλλο post) View attachment 89644View attachment 89642View attachment 89646
Με υγεια Ηλια
Καλοριζικο.
Να το χαρεις και να το ευχαριστηθεις
 
Σε γνωστό κυνηγομαγαζο που πήγα την Δευτέρα μου είπε ότι έχουν παραγγείλει 3 κάνες Α.Ι. Και της περιμένει μέχρι τέλος Αυγούστου. Οπότε ξεκίνησαν να έρχονται και κάνες ξεχωριστά μέχρι να έρθουν με μεγάλο δαχτυλίδι περιμένουμε 🙂
 
Σε γνωστό κυνηγομαγαζο που πήγα την Δευτέρα μου είπε ότι έχουν παραγγείλει 3 κάνες Α.Ι. Και της περιμένει μέχρι τέλος Αυγούστου. Οπότε ξεκίνησαν να έρχονται και κάνες ξεχωριστά μέχρι να έρθουν με μεγάλο δαχτυλίδι περιμένουμε 🙂
Τιμή έμαθες.
 
Σε γνωστό κυνηγομαγαζο που πήγα την Δευτέρα μου είπε ότι έχουν παραγγείλει 3 κάνες Α.Ι. Και της περιμένει μέχρι τέλος Αυγούστου. Οπότε ξεκίνησαν να έρχονται και κάνες ξεχωριστά μέχρι να έρθουν με μεγάλο δαχτυλίδι περιμένουμε 🙂
Λογικά ταιριάζει και στην crio?
 
Καλησπέρα μπενελακιδες, μετα απο πολυ σκεψη, περισυλλογή, και αρκετο διαλογισμό, καταφερα να επιλέξω την καινούρια μου benelli, η απόφαση ηταν δύσκολη μιας και έπρεπε να ζυγίσω αρκετές επιλογές μεχρι να καταλήξω, η κύριες υποψήφιοτητες ηταν η SBE3, Ethos Cordoba, m2 speed, ειχα και μερικές ακόμη στη λίστα αλλα τις έβγαλα σχετικά πιο εύκολα...
Η τελική επιλογή ήταν Benelli Ethos Cordoba!
Η αρρώστια με την cordoba υπήρχε απ την προηγούμενη έκδοση που δυστυχώς δεν ήρθε ποτε στην ελλαδα, και ετσι τότε ειχα καταλήξει στη supersport, η βελτιωμένη έκδοση όμως ήρθε να αναπληρώσει το κενό! (φυσικά κατέληξα στην power bore καννη και οχι στην advanced impact για λόγους που εξήγησα σε αλλο post) View attachment 89644View attachment 89642View attachment 89646
Καλοκυνηγητό Ηλία.Να το χαρείς με ωραίες και εντυπωσιακες ντουφέκιες!!!!
Τι σε απομακρυνε από το να πάρεις ένα sbe3 ???
Επειδή με τρώει καιρό τώρα να πάρω ένα για αυτό ρωτάω ....
 
Back
Top