Beretta Team

  • Thread starter Thread starter tsakalos
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Καλορίζικο το εργαλείο Χρήστο. Μπορείς να το ζυγίσεις και να μας πεις τι
Καλορίζικο το εργαλείο Χρήστο. Μπορείς να το ζυγίσεις και να

Καλορίζικο το εργαλείο Χρήστο. Μπορείς να το ζυγίσεις και να μας πεις τι βάρος έχει?
Σε ευχαριστώ πολύ Φίλε! Δυστυχώς δεν έχω ζυγαριά.
 
Καλώς. Ρώτησα επειδή είναι από τα όπλα που με ενδιαφέρουν. Και πάλι καλορίζικο και να το ευχαριστηθείς.
Είναι σίγουρα πάνω από 3.150.. εξαρτάται βέβαια και από την πυκνότητα που έχουν τα ξύλα του. Πάντως σε αυτό το μήκος κάννης είναι πολύ καλοζυγισμενο.
 
Παιδιά η urica 1ειναι με mobile το ίδιο και οι πρώτες teknys έχει ο αδελφός μου από τις πρώτες που είχαν βγει ελαττωματικές δεν είχε πετύχει η βαφή στη βάση και ξεφλουδιζαν. Παρόλαυτα εκτός από το χρώμα έχουν άλλη διαφορά?
 
Παιδιά η urica 1ειναι με mobile το ίδιο και οι πρώτες teknys έχει ο αδελφός μου από τις πρώτες που είχαν βγει ελαττωματικές δεν είχε πετύχει η βαφή στη βάση και ξεφλουδιζαν. Παρόλαυτα εκτός από το χρώμα έχουν άλλη διαφορά?
Δεν έχουν Όχι
 
Παιδιά η urica 1ειναι με mobile το ίδιο και οι πρώτες teknys έχει ο αδελφός μου από τις πρώτες που είχαν βγει ελαττωματικές δεν είχε πετύχει η βαφή στη βάση και ξεφλουδιζαν. Παρόλαυτα εκτός από το χρώμα έχουν άλλη διαφορά?
Η teknys που έχω εγώ, αγορασμένη το 2004 είναι με αυλό 18.4 και δεν μου έβγαλε κανένα πρόβλημα στην βαφή της βάσης...η διαφορά είναι στο χρώμα της βάσης και τα ξύλα, η teknys, έχει επίστρωση φιλμ στα ξυλα
 
Η teknys που έχω εγώ, αγορασμένη το 2004 είναι με αυλό 18.4 και δεν μου έβγαλε κανένα πρόβλημα στην βαφή της βάσης...η διαφορά είναι στο χρώμα της βάσης και τα ξύλα, η teknys, έχει επίστρωση φιλμ στα ξυλα
Λαυρέντη δεν είχαν βγει όλες κάποια κομμάτια ξεφλουδιζαν η δικιά μας είναι με 18.3 και τα ξύλα είναι με επίστρωση όντως . Τελικά σε όλα τα όπλα υπάρχουν μικροδιαφορές ευχαριστώ για τις πληροφορίες
 
Back
Top