Beretta Team

  • Thread starter Thread starter tsakalos
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Φιλαρακι πουλαει μπενελι μ2 σκωτονη τα παντα ….διώχνει το δάκο και την μουχριτσα κάνη και για κληματαριά…. για της ντάματες όμως είναι το φορτε της ( με αποδηξεις από γεωπόνο) τιμη 2,090€ για φίλους μπενελακιδες μόνο γιατί μόνο αυτοί ξερουν 🥲
 
Φιλαρακι πουλαει μπενελι μ2 σκωτονη τα παντα ….διώχνει το δάκο και την μουχριτσα κάνη και για κληματαριά…. για της ντάματες όμως είναι το φορτε της ( με αποδηξεις από γεωπόνο) τιμη 2,090€ για φίλους μπενελακιδες μόνο γιατί μόνο αυτοί ξερουν 🥲
Λιάκο, και εσύ δεν έχεις βάλει τουφεκιά με τα υπερόπλα που τα φτύνουν στην υγρασία και χρειάζονται ειδικές πυρίτιδες και στησίματα.
Λάθος θυμάμαι ?
Καλησπέρα.

ps
Θεωρητικός και εσύ ?
 
Last edited:
Λιάκο, και εσύ δεν έχεις βάλει τουφεκιά με τα υπερόπλα που τα φτύνουν στην υγρασία και χρειάζονται ειδικές πυρίτιδες και στησίματα.
Λάθος θυμάμαι ?
Καλησπέρα.

ps
Θεωρητικός και εσύ.
εγώ κυνηγι θέλω και τα βαράω και με το φτωχό μπαικαλ μου …. Ολλα τα αλλά είναι για να περνάει η ώρα και να λεμε μια μ@@@@@ παραπανο
 
εγώ κυνηγι θέλω και τα βαράω και με το φτωχό μπαικαλ μου …. Ολλα τα αλλά είναι για να περνάει η ώρα και να λεμε μια μ@@@@@ παραπανο
Για αυτό σε πάω Ηλία, είσαι to the point και έχεις αίσθηση του χιούμορ.

Επίσης όποιος λέει ότι η κάνη της Μ2 είναι κάτι εξαιρετικό λέει ψέματα.
Μια φυσιολογική κάνη είναι, σαν την 1187 ένα πράμα.
 
Για αυτό σε πάω Ηλία, είσαι to the point και έχεις αίσθηση του χιούμορ.

Επίσης όποιος λέει ότι η κάνη της Μ2 είναι κάτι εξαιρετικό λέει ψέματα.
Μια φυσιολογική κάνη είναι, σαν την 1187 ένα πράμα.
βασιλη κοιτά ρε φίλε ο καθένας πράττει αυτό που γουσταρι και αγοράζει ότι του κάνη κ@@@@ γιατί εγώ να του πω μην το αγωρασης δεν θα δεις διάφορες!!!!!ο όρος φυσιολογική κάννη δεν μου αρεση για μένα δεν υπάρχει κάποιες κάννες διαχειριζονται τα τάδε φυσηγγια καλά κάποιες κάποια αλλά
 
Last edited:
Back
Top