Beretta Team

  • Thread starter Thread starter tsakalos
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Καλησπέρα , η Benelli εβγαζε οπλα με αυλους 18.5 & 18.6 ειχα και απο τους δυο
Υ.Γ Α) Ψάχνω για αγορά κάνη 76 πόντους για Beretta ultra lite
Β) Αυτάκι για το κλυστρο ρώτησε στον Πάνας Περιστέρι
Την έχω με 71

Από εκεί και πάνω επειδή είναι ελαφρύ όπλο δεν το συνιστώ θα είναι πολύ μπροστοβαρη

Εκτός αν το ζυγίσεις αλλιώς πίσω
 
θα πας σε εναν που φτιαχνει κοντακια να στο φερει στα μετρα σου Κρατα την χ3 θα με θυμηθεις Στο θεμα βαρους η α400 εχει προβαδισμα,γενικα και τα δυο οπλα βλητικα ειναι εξαιρετικα Εαν εχεις πολλα οπλα πουλα καποιο αλλο και παρε την α400 να σου φυγει η καψα
μέχρι τέλους Μαρτίου θα έχει γίνει η κίνηση .
εξαρτάται από την εργασία.
 
Steelium είναι! Αναγράφει επάνω στις κάννες τα αρχικά hp (high performance)!Το συγκεκριμένο όπλο έχει 80 mm διπλό κώνο και μετά 18,6 αυλό όπως και το 686 που είχα!!!
Καλόριχτο φίλε μου οπλάρα πήρες!!!Το δικό μου δεν το χάρηκα αλλά το έδωσα για καλό σκοπό... Έριξα όταν το έδωσα δύο τουφεκιές και έπαθα πλάκα από το πόσο μαλακιά ανάκρουση είχε!!!Η πιο μαλακιά τουφεκιά που έχω ρίξει με δίκανο! Βέβαια το δικό μου λόγο ρυθμιζόμενου κοντακιού ήταν 3600gr!!!
Κατά αρχας σε ευχαριστώ πολύ για της ευχές και Για τον κόπο που μπήκες και για τις πληροφορίες που μου έδωσες. Εύχομαι να αγοράσεις κάτι καλύτερο από αυτό που έδωσες και να το χαρείς. Εμένα το βάρος του όπλου μου είναι 3480, Αν και είχα να ρίξω με δωδεκάρι πολλά χρόνια εχτές στο σκοπευτήριο έριξα τρεις πουλες και κατάλαβα ότι κάτι το διαφορετικό έχει.
 
Κατά αρχας σε ευχαριστώ πολύ για της ευχές και Για τον κόπο που μπήκες και για τις πληροφορίες που μου έδωσες. Εύχομαι να αγοράσεις κάτι καλύτερο από αυτό που έδωσες και να το χαρείς. Εμένα το βάρος του όπλου μου είναι 3480, Αν και είχα να ρίξω με δωδεκάρι πολλά χρόνια εχτές στο σκοπευτήριο έριξα τρεις πουλες και κατάλαβα ότι κάτι το διαφορετικό έχει.
Είναι turbo λέμε.
καλορίζικο
 
Κι εγώ άσχετος είμαι, αλλά επειδή έχω την Α400 λέω ότι είναι η καλυτερη
Μια χαρα οπλο ειναι η Α400...εμενα μου αρεσει αν κ γουσταρω Fabarm & Winchester/Browning.

Όμως,τα οπλα που ειχα ή εχω ηταν απο:
18.3...18.4....18.5 (×2) και ειχα κ 18.8.....

Συμβατικοί αυλοί (18.3 & 18.4) = Κλειστες κατανομες και πιο "αργές" ταχύτητες ΕΜΠΟΡΙΚΩΝ φυσιγγίων σε πίνακα κ ταχογράφο αντίστοιχα, έναντι των:
18.5 & 18.8 οπου εδιναν τα αντίστρωφα των συμβατικών...
Ποιο ανοιχτες κατανομες σε πινακα κ πιο μεγαλυτερες ταχυτητες στον ταχογραφο...

Εγω πρωσοπικα, λάτρης των αυλών 18.5/18.6 οπου δινει ισαξια, τις βλητικες συμπεριφορες που αρεσουν σε ΕΜΕΝΑ....χωρις να με ενοχλουν φυσικα οι οποιοδήποτε αυλοί διοτι ειναι κατι το οποιο δεν θα το πολύ κοιταζα σε αγορα νεου οπλου....:)
 
Back
Top