Beretta Team

  • Thread starter Thread starter tsakalos
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Μάστορα γράψε τη μέρα και την ώρα που στο λέω.επιστροφη δεν υπάρχει.μια τελευταια λαλακια μου έπεφτε να κάνω και την έκανα.καλομαθα με τη φρανκαρα στην αδράνεια που ευτυχώς πήγε σε καλά χέρια και δεν αλλάζω.οι εποχές δεν επιτρέπουν πολλά πολλά.αυτο είναι κι ότι και να είναι θα το παλεψω
Η δηλωση της 10ετιας!!!! Τετοια ομολογια ουτε ο Παπαχρονης δεν ειχε κανει!!!!
Στοιχηματιζω την urica μου οτι του χρονου θα κανει εναρξη με αλλο τουφεκι!!! .shake hands.
 
Μετά από πολλές αναποδιές η απόφαση πάρθηκε, το όπλο αγοράστηκε. Bellmonte 2 σε 66εκ η απόφαση. Αναμένουμε να έρθει από την αντιπροσωπία.
Με το καλό να το παραλάβεις
Και να έχει και καλή χρονιά να το ευχαριστηθείς
 
Με το καλό.τιμιο τφεκι
Καλοριζικες οι berettares, θα περασετε ομορφα και οι δυο σας ( George k Nick ) μαζι με τα καθαροαιμα σας!!!
Με το καλό να το παραλάβεις
Και να έχει και καλή χρονιά να το ευχαριστηθείς
Σας ευχαριστώ πολύ παίδες.
 
@George Zwgrafou @Nick M.
Με υγεια τα οπλα σας να τα χαρειτε στο επακρον

@Σταυρος κυρ Σταυρο

Θα αντεξει να κανει εναρξη με αυτο αν βαλει αλλο στο ματι και θα το αλλαξει στα μπασιματα
θα στο φαει το μπερετακι σου .big smile.
Να χαρείτε τα νέα σας αποκτήματα!!
Ευχαριστούμε!
Γιατί όχι την 3? Δεν έχει έρθει ακόμα?
Έχει έρθει, τη είδα από κοντά είναι όμορφο τουφέκι, απλά η λόξα μου είναι το ξύλο και δυστυχώς μόνο συνθετική βγαίνει (προς το παρόν). Στα Γιάννενα την έχει ο Γέροντας, και τις 2, συνθετική μαύρη και νίκελ.

Έψαξα και την Affinity 3 wood αλλά έμαθα πως ο Ναυπλιώτης έχει μόνο μια και είναι δεσμευμένη, πιθανόν για δοκιμές.
 
Last edited:
Back
Top