Beretta Team

  • Thread starter Thread starter tsakalos
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Τόσο χάλια?
'Οταν πήγα να δώ ποιά να πάρω (συνθετική ή ξύλινη) αυτή που είδα, η οποία ήταν η 3, στα ξύλα της σε μερικά σημεία δεν είχε πιάσει καλά το βερνίκι, ήταν σαν άχνα, σαν να μην το πέρασε καλά το πιστόλι. Και δεν ήταν απολύτως λεία σαν να μην είχαν τριφτεί καλά. Φυσικά πήρα την πλαστική.
 
Εχω μια ερώτηση - απορία που σήμερα επιβεβαιώθηκα και θέλω να ρωτήσω. Ο βελτιωμένος κύλινδρος σε κάνη Hp stelioum αν το γράφω σωστα είναι τοσο αποδοτικός, στα δεκαπέντε μέτρα το περιστέρι μου το έσκασε, και χτύπησα κατά επανάληψη τρεια πουλιά άπορα 7 που πήρα στα τριάντα γεμάτα μέτρα. Μπορεί κάποιος να μας πει αν έχει παρατήρηση κάτι παρόμοιο.
Το σετ απ f2X 32 1,70 X 33 no 7 1/2 cx2000 θωδη 23 68,5-57,5
 
Εχω μια ερώτηση - απορία που σήμερα επιβεβαιώθηκα και θέλω να ρωτήσω. Ο βελτιωμένος κύλινδρος σε κάνη Hp stelioum αν το γράφω σωστα είναι τοσο αποδοτικός, στα δεκαπέντε μέτρα το περιστέρι μου το έσκασε, και χτύπησα κατά επανάληψη τρεια πουλιά άπορα 7 που πήρα στα τριάντα γεμάτα μέτρα. Μπορεί κάποιος να μας πει αν έχει παρατήρηση κάτι παρόμοιο.
Το σετ απ f2X 32 1,70 X 33 no 7 1/2 cx2000 θωδη 23 68,5-57,5
Κι εγώ με το IC κυνηγάω τα πάντα κι έχω δει πολύ ωραία πράγματα, έχει πολλά μέτρα για 4αρι τσοκ.
 
Εχω μια ερώτηση - απορία που σήμερα επιβεβαιώθηκα και θέλω να ρωτήσω. Ο βελτιωμένος κύλινδρος σε κάνη Hp stelioum αν το γράφω σωστα είναι τοσο αποδοτικός, στα δεκαπέντε μέτρα το περιστέρι μου το έσκασε, και χτύπησα κατά επανάληψη τρεια πουλιά άπορα 7 που πήρα στα τριάντα γεμάτα μέτρα. Μπορεί κάποιος να μας πει αν έχει παρατήρηση κάτι παρόμοιο.
Το σετ απ f2X 32 1,70 X 33 no 7 1/2 cx2000 θωδη 23 68,5-57,5
Το 4 επειδή το χρησ πάρα πολύ όμως ναι στη Μπερέτα θα σου δώσει πουλί από τα 5 ως και τα 35.δεν είναι μόνο ο hp.ετσι δουλεύει και στην οπτιμα και στην οπτιμα πλας
 
Last edited:
Θα αρχίσω μα πιστεύω αυτά που λέτε μεταξύ σοβαρού και αστειου
Δεν είναι αστείο είναι η πραγματικότητα.σ όλα τα χρόνια με Μπερέτα χρησ 3 τσοκ.κυλινδρο 4 και για ψηλωμενες τσίχλες 3
 
Back
Top