Beretta Team

  • Thread starter Thread starter tsakalos
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Το 4 επειδή το χρησ πάρα πολύ όμως ναι στη Μπερέτα θα σου δώσει πουλί από τα 5 ως και τα 35.δεν είναι μόνο ο hp.ετσι δουλεύει και στην οπτιμα και στην οπτιμα πλας
Και σε Mobil, αν και σε αντιστοιχία με αυτά που κάνει το 4* στον 18,6 θα έβαζα το LM σε Mobil.
 
Επειδή έχω μπερδευτεί. Η bellmonte II λέει πως έχει mobilchoke αλλά στο βίντεο της beretta hellas λέει πως φοράει optima plus. Τι από τα δυο τελικά ισχύει?
Με 18.4 μου φαίνεται λίγο κουλό να ισχύει το δεύτερο.
Παντως στο βιντεο που τα δειχνει ειναι σιγουρα με σπειρωμα optima plus...δεν ειναι κουλο απλως θα εχουν διαμετρους στομιου που θα αντιστοιχουν σε αυλο 18,4 θα ειναι δηλαδη πιο στενα...και οι benelli που εχουν ακριβως το ιδιο σπειρωμα μονο που λεγεται crio plus εχουν στομια ομως που αντιστοιχουν στον δικο της αυλο 18,3-18,4...
 
Μήν το ψάχνετε 4* σαν της beretta δεν πρέπει να υπάρχει σε άλλο μαμά όπλο. Τουλάχιστον σε xlr , maxus, be diamond , centro, 525, benelli elite δεν είδα τέτοιο 4αρι.
Της ssport και της v3 έχουν απίστευτες καταβολές την πρώτη την είχα για τη δεύτερη έχω δει κάποιες βολές φίλου σκοπευτή σε κυνήγι και έχει γράψει κάτι ανάλογο και ο leo.
 
Last edited:
Επειδή έχω μπερδευτεί. Η bellmonte II λέει πως έχει mobilchoke αλλά στο βίντεο της beretta hellas λέει πως φοράει optima plus. Τι από τα δυο τελικά ισχύει?
Με 18.4 μου φαίνεται λίγο κουλό να ισχύει το δεύτερο.
Αν έχει όπτιμα, μόλις το πάρεις μέτρα τα τσόκ να δούμε.
 
Εχω μια ερώτηση - απορία που σήμερα επιβεβαιώθηκα και θέλω να ρωτήσω. Ο βελτιωμένος κύλινδρος σε κάνη Hp stelioum αν το γράφω σωστα είναι τοσο αποδοτικός, στα δεκαπέντε μέτρα το περιστέρι μου το έσκασε, και χτύπησα κατά επανάληψη τρεια πουλιά άπορα 7 που πήρα στα τριάντα γεμάτα μέτρα. Μπορεί κάποιος να μας πει αν έχει παρατήρηση κάτι παρόμοιο.
Το σετ απ f2X 32 1,70 X 33 no 7 1/2 cx2000 θωδη 23 68,5-57,5
Όταν είχα την α400 μόνο με κύλινδρο κυνηγούσα και βαραγα στον Θεό.. αυτό και το 4σαρι κυνηγάς τα πάντα
 
Μπορει να γραψει καποιος στα ποσα μετρα πρεπει να δοκιμαζουμε το καθε τσοκ και τι αποδοση πρεπει να παρουσιαζει

Πχ το 4 στα 25-70 τα εκατο αποδοση στον κυκλο;;;
Και παει λεγοντας

Εννοω για να ελεξουμε τα τσοκ του οπλου μας
 
Back
Top