BRAIN Chokes

Status
Not open for further replies.
οι Ρώσοι "ντύθηκαν" στα brain! Σάββατο αγώνας με μπ27 και bell και Κυριακή υδρόβια με μπ153 και LR
24831389_1622326307827040_7015652694923645302_o.jpg
 
ευχαριστώ πολύ! Είναι φοβερό τουφέκι..μπορεί να υστερεί σε φινέτσα αλλά επί της ουσίας έχει φοβερή τουφεκιά..
αν σε ευχαριστει εσενα κ σου αρεση τα αλλα ειναι σε δευτερη μοιρα,το θεμα ειναι να κανει σωστα τι δουλεια του
 
Σημερα κυνηγι βαλτου με brain tl baikal mp155 το απολητο ξενερωμαha haaa8,30 εφηγα γιατι εππιασα το οριο 15 σπαρα 12 πουλια απο 30 μεχρι 50+ μτ πρωτη φορα ριχνω τοσο λιγα φισεκια με τοσο πολλες επυτιχιες στο βαλτο ,αυτο που μου εκανε εντηποση ειναι η ευκολια που πευτανε τα παπια και ας μη ειμουν καλα επανω στο θυραμα και χωρις τραυματισμους
Γυρνωντας σπιτι μετραω το στομιο και το βρησκω 17,18 με 17,20 μετρια διαφορετικα παχυμετρα απο 17,40 που επρεπε να ηταν οχι οτι με χαλασε στο τηλ με τον κ σοτηροπουλο του ειχα πει οτι ψαχνω ενα αναμεσα απο tl and bx αν μου το εκανε αυτο ο ανιρωπος αξηζει συνχαριτιρια δεν εχω τιποτε αλο να πω
 
Γεια σας θα ηθελα να μου πειτε ποσα εκατοστα θα εξεχει απο την καννη μου το bl και το ΜR. Για δικαννο beretta perenia ενδιαφερομαι OPTIMA-CHOKE HP.
Ευχαριστώ
όλα το ίδιο είναι,μου φαίνεται 2,5 ή 3 ίντσες δεν θυμάμαι..
 
Σημερα κυνηγι βαλτου με brain tl baikal mp155 το απολητο ξενερωμαha haaa8,30 εφηγα γιατι εππιασα το οριο 15 σπαρα 12 πουλια απο 30 μεχρι 50+ μτ πρωτη φορα ριχνω τοσο λιγα φισεκια με τοσο πολλες επυτιχιες στο βαλτο ,αυτο που μου εκανε εντηποση ειναι η ευκολια που πευτανε τα παπια και ας μη ειμουν καλα επανω στο θυραμα και χωρις τραυματισμους
Γυρνωντας σπιτι μετραω το στομιο και το βρησκω 17,18 με 17,20 μετρια διαφορετικα παχυμετρα απο 17,40 που επρεπε να ηταν οχι οτι με χαλασε στο τηλ με τον κ σοτηροπουλο του ειχα πει οτι ψαχνω ενα αναμεσα απο tl and bx αν μου το εκανε αυτο ο ανιρωπος αξηζει συνχαριτιρια δεν εχω τιποτε αλο να πω
Φίλε Teo virginia,

Ότι είχαμε πει καταγράφτηκε και δεν ξεχάστηκε, έχω φτιάξει και σε άλλους φίλους τσοκ με κάποιες ιδιαιτερότητες που ήθελαν, αφού μπορώ γιατί να μη τα κάνω;

Με φιλικούς χαιρετισμούς

Χρήστος Σωτηρόπουλος
 
Γεια σας θα ηθελα να μου πειτε ποσα εκατοστα θα εξεχει απο την καννη μου το bl και το ΜR. Για δικαννο beretta perenia ενδιαφερομαι OPTIMA-CHOKE HP.
Ευχαριστώ
Φίλε huntermaniac,

Τα τσοκ OPTIMA HP που σε ενδιαφέρουν θα εξέχουν 1 ίντσα = 2,5 εκ.

Με φιλικούς χαιρετισμούς

Χρήστος Σωτηρόπουλος
 
Πόσο πολύ???
Φίλε gtsi,

Μεγάλη γκίνια ο φίλος tallas 22! Μία πρόβλεψη εκ του ασφαλούς πήγε να κάνει (που δεν είχε και άδικο, να λέμε και του στραβού το δίκιο) και έπεσε έξω! Ένα τσοκάκι βγήκε κατά λάθος παραπάνω αυτή την φορά και είναι MBL MR!!!!!!!!!
Φεύγει Δευτέρα, θα το έχεις Τρίτη, τόοοοοοοσο πολύ δρόμο έχεις ακόμα!

Με φιλικούς χαιρετισμούς

Χρήστος Σωτηρόπουλος
 
Φίλε gtsi,

Μεγάλη γκίνια ο φίλος tallas 22! Μία πρόβλεψη εκ του ασφαλούς πήγε να κάνει (που δεν είχε και άδικο, να λέμε και του στραβού το δίκιο) και έπεσε έξω! Ένα τσοκάκι βγήκε κατά λάθος παραπάνω αυτή την φορά και είναι MBL MR!!!!!!!!!
Φεύγει Δευτέρα, θα το έχεις Τρίτη, τόοοοοοοσο πολύ δρόμο έχεις ακόμα!

Με φιλικούς χαιρετισμούς

Χρήστος Σωτηρόπουλος
Τόσο πολύ και εγώ ως θα αντέξω????Σας ευχαριστώ πάρα πολύ !!!!
 
Μετά από επανειλλημένες προτροπές αρκετών μελών του HL που με επισκέφθηκαν και αγόρασαν τα τσοκ BRAIN που παράγω, αποφάσισα να παρουσιάσω αυτή την καινοτόμο εξέλιξη στην βλητική των λειόκαννων όπλων (Choke-in-Choke / Τσοκ μέσα στο Τσοκ) και μέσα από αυτό το forum.
Εδώ να αναφέρω πως το site BRAIN (www.brainchokes.com) είναι έτοιμο και περιμένει τους φίλους που είχαν εκδηλώσει την επιθυμία να έχουν πλήρη πληροφόρηση γύρω από τα BRAIN Chokes να το επισκεφθούν.
Θα χαρώ να απαντήσω σε κάθε ερώτηση, απορία ή σχόλιο σχετικά με την τεχνολογία BRAIN και τις διαφορές από τα άλλα τσοκ (συμβατικής σχεδίασης κωνικού - παράλληλου εσωτερικού προφίλ).
Επί τη ευκαιρία θα ήθελα να ευχαριστήσω και όλους τους φίλους που έγραψαν στα τόσο καλά σχόλια μετά από
Μετά από επανειλλημένες προτροπές αρκετών μελών του HL που με επισκέφθηκαν και αγόρασαν τα τσοκ BRAIN που παράγω, αποφάσισα να παρουσιάσω αυτή την καινοτόμο εξέλιξη στην βλητική των λειόκαννων όπλων (Choke-in-Choke / Τσοκ μέσα στο Τσοκ) και μέσα από αυτό το forum.
Εδώ να αναφέρω πως το site BRAIN (www.brainchokes.com) είναι έτοιμο και περιμένει τους φίλους που είχαν εκδηλώσει την επιθυμία να έχουν πλήρη πληροφόρηση γύρω από τα BRAIN Chokes να το επισκεφθούν.
Θα χαρώ να απαντήσω σε κάθε ερώτηση, απορία ή σχόλιο σχετικά με την τεχνολογία BRAIN και τις διαφορές από τα άλλα τσοκ (συμβατικής σχεδίασης κωνικού - παράλληλου εσωτερικού προφίλ).
Επί τη ευκαιρία θα ήθελα να ευχαριστήσω και όλους τους φίλους που έγραψαν στα τόσο καλά σχόλια μετά από τις δοκιμές που έκαναν με τα τσοκ μου.
καλησπερα σημερα πηρα το τσοκ και ειναι ακριβος αυτο που ηθελα ευχαριστω.....
 
Χτες πήρα το brain και έπαθα πλάκα δεν περίμενα να είναι τόσο καλό μπράβο στον κ.σωτηροπουλο που έκανε τέτοιο τσοκ.
ακομα δεν εχεις δει τιποτα ρωτα και μενα που εβαλα το BL στη ρεμινγτον για κηδειες
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top