BRAIN Chokes

Status
Not open for further replies.
:)υπάρχει κάνα νέο; όσο αφορά τις παραγγελίες του 20 Νοέμβρη; :)
Φίλε Πέτρο,

Οι παραδόσεις θα γίνουν τέλος της επόμενης εβδομάδας.
Τα καλά νέα είναι ότι από μέσα Δεκεμβρίου, κάθε παραγγελία θα παραδίδεται αυθημερόν ή (αν δεν υπάρχει στο επιθυμητό χρώμα) σε μία εβδομάδα.

Με φιλικούς χαιρετισμούς
Χρήστος Σωτηρόπουλος

ΥΓ Ευχαριστώ το HL αλλά και όλα τα μέλη για τις 100.000 προβολές!!!!!!!!!!!!!!
 
Από τις αρχές μαρτίου άμεση παράδοση ...θα τα έχουμε για την παρέλαση
και εκτος τις πλακας αυτό με το απόθεμα και την άμεση παράδοση θα έπρεπε να γίνετε από τις 20 αυγούστου και όχι δεκέμβριο μηνα
 
Φίλε Πέτρο,

Οι παραδόσεις θα γίνουν τέλος της επόμενης εβδομάδας.
Τα καλά νέα είναι ότι από μέσα Δεκεμβρίου, κάθε παραγγελία θα παραδίδεται αυθημερόν ή (αν δεν υπάρχει στο επιθυμητό χρώμα) σε μία εβδομάδα.

Με φιλικούς χαιρετισμούς
Χρήστος Σωτηρόπουλος

ΥΓ Ευχαριστώ το HL αλλά και όλα τα μέλη για τις 100.000 προβολές!!!!!!!!!!!!!!
.well done..bravo..exciting.
 
Εγώ παράγγειλα 16 Νοέμβρη λογικά τέλος της επόμενης θα εχει έχει έρθει και το δικό μου?? Απλά υπάρχει περίπτωση 1,2,3, και 4 δεκεμβρη να ειμαι αθήνα για κάτι δουλειές στο Β.Ε.Α (βιοτεχνικο επιμελητηριο αθηνών) οπότε αν είναι να ερθω να το παραλάβω ο ίδιος..
 
Από τις αρχές μαρτίου άμεση παράδοση ...θα τα έχουμε για την παρέλαση
και εκτος τις πλακας αυτό με το απόθεμα και την άμεση παράδοση θα έπρεπε να γίνετε από τις 20 αυγούστου και όχι δεκέμβριο μηνα
Αυτό σημαίνει (και εκεί και μόνο οφείλεται) πως η ζήτηση αυξάνει διαρκώς από Ελλάδα και εξωτερικό (σήμερα 11 χώρες) με τέτοιο ρυθμό που να μην είναι εφικτός ο προγραμματισμός αγοράς επαρκούς πρώτης ύλης (ατσαλιού) ούτε για την αμέσως επόμενη παραγωγή. Γι' αυτόν τον λόγο και εγώ, σε κάθε παραγγελία που έχω, πληροφορώ πάντα τον αγοραστή πως η παράδοση θα αργήσει, αρκετές φορές και με αναβολή της αρχικής πρόβλεψης.

Τώρα όμως να σε ρωτήσω και εγώ κάτι. Σε έχω καθυστερήσει εσένα τον ίδιο σε κάποιο τσοκ που έχεις παραγγείλει ή απλώς φωνάζεις και αγανακτείς αυτόκλητα για λογαριασμό των πελατών της BRAIN; Θεωρώ πως η συντριπτική πλειοψηφία των μελών του HL είναι υπεύθυνα άτομα και δεν έχουν ανάγκη υπερασπιστών. Εσύ μάλλον νομίζεις αλλιώς.....

Χρήστος Σωτηρόπουλος
 
Εγώ παράγγειλα 16 Νοέμβρη λογικά τέλος της επόμενης θα εχει έχει έρθει και το δικό μου?? Απλά υπάρχει περίπτωση 1,2,3, και 4 δεκεμβρη να ειμαι αθήνα για κάτι δουλειές στο Β.Ε.Α (βιοτεχνικο επιμελητηριο αθηνών) οπότε αν είναι να ερθω να το παραλάβω ο ίδιος..
Φίλε Ηλεκτρολόγε,

Για να δω το τσοκ σου σε ποιά φάση είναι, πάρε με τηλ για να μου πείς το όνομά σου. Πάντως θα χαρώ να σε γνωρίσω και από κοντά!

Με φιλικούς χαιρετισμούς
Χρήστος Σωτηρόπουλος
 
4FxhvhJ.jpg
θελουμε βιντεο και φωτογραφιες απο δοκιμες και κυνηγια με brain. στο youtube ενα βιντεο εχει ο καπετανιος απο την νοτιο Αφρικη και αν δεν κανω λαθος ειναι αλλα 2-3 απο δοκιμες ξενων για να συγκρινουν τα τσοκ.
 
Προς όλους τους φίλους - μέλη του HL που έχουν παραγγείλει τσοκ είτε απευθείας σε εμένα είτε στα καταστήματα - συνεργάτες μέχρι μέσα - τέλη Νοεμβρίου (πλην ελαχίστων εξαιρέσεων) : τα τσοκ φεύγουν αύριο Τρίτη και Τετάρτη, για παράδοση την επόμενη μέρα.
Όλα τα υπόλοιπα μαζί με τα μέχρι και σημερινής παραγγελλίας θα παραδοθούν μετά από 12 - 15 μέρες.

Με φιλικούς χαιρετισμούς

Χρήστος Σωτηρόπουλος
 
Επιστροφή από περπατητο τσιχλας...με το FL πάνω ... Να πω ότι σε τσιχλες δεν το είχα δοκιμάσει Μον Αφρική στα τρύγονια. Έπαθα ΠΛΆΚΑ!!! Μπορώ να πω το πιο αποδοτικό μου κυνήγι ever... και 20 χρόνια έχω δοκιμάσει πολλές επιλογές. Σε συνδυασμό με Β&Ρ ΜΒ32 9αρι κηδείες από τα 10 ...έως 35+ ...ΝΑΙ + ΜΕΤΡΑ!! Σε πολλές επαναλαμβανόμενες επιτυχίες. Οπλο Benelli Vinci. Βάζω σε ένα κόμματι το ΜR γιατί ο φίλος με Μ2 έπαθε πλάκα από αυτά που έβλεπε και του το έδωσα....εεεε είπε ακριβώς τα ίδια!!! Πάει για παραγγελία. Το ΜR μια χαρά...αλλά στο συγκεκριμένο περπατητο που είναι πιο "κλειστό'' και με πολλές μπιχτες σε ελιές το FL υπερτερεί πολύ!!
 
Φίλε tolisr1,
Σε ευχαριστώ για τα καλά λόγια.
Τώρα, για τους φίλους που μπορεί να μπλεχτούν με το "FL" να πω ότι είναι το BL που αρχικά το ονομάζαμε FL από το FLUSH που στα Αγγλικά σημαίνει ξεπέταγμα. Είναι ακριβώς το ίδιο τσοκ με καιολυργιο πλέον συμβολο, το BL!

Με φιλικούς χαιρετισμούς

Χρήστος Σωτηρόπουλος
 
Φίλε tolisr1,
Σε ευχαριστώ για τα καλά λόγια.
Τώρα, για τους φίλους που μπορεί να μπλεχτούν με το "FL" να πω ότι είναι το BL που αρχικά το ονομάζαμε FL από το FLUSH που στα Αγγλικά σημαίνει ξεπέταγμα. Είναι ακριβώς το ίδιο τσοκ με καιολυργιο πλέον συμβολο, το BL!

Με φιλικούς χαιρετισμούς

Χρήστος Σωτηρόπουλος
αχ αυτό το μπέλ..που δεν λέει να έρθει..να τα βιδώσω στην δικανιά και να γίνει χαμός στον 5ο περιφερειακό αγώνα Σπόρτινγκ στην Κομοτηνή (και τελευταίος) αν δεν έρθει και αύριο,όπως είπες κ.Χρηστό, θα με αναγκάσεις να βιδώσω το ένα μπελ που έχω στην mp153 και να πάω με αυτήν στον αγώνα, και με αυτό το κρύο, να παθαίνω και εμπλοκές με τα 28αρια..και σνίφ..και κλάψ...:(
 
Τώρα, για τους φίλους που μπορεί να μπλεχτούν με το "FL" να πω ότι είναι το BL που αρχικά το ονομάζαμε FL από το FLUSH που στα Αγγλικά σημαίνει ξεπέταγμα. Είναι ακριβώς το ίδιο τσοκ με καιολυργιο πλέον συμβολο, το BL!
Κατά την γνώμη μου έχετε κάνει ένα λάθος στην φιλοσοφία των ονομάτων. Κάποια τα έχετε "βαφτίσει" βάση σύσφιξης (π.χ. Tight Medium) και κάποια βάση απόστασης (π.χ. Long Range) . Νομίζω ότι θα ήταν καλύτερα να υπάρχει μία τακτική από την αρχή ως το τέλος.
Φιλικά!
 
Κατά την γνώμη μου έχετε κάνει ένα λάθος στην φιλοσοφία των ονομάτων. Κάποια τα έχετε "βαφτίσει" βάση σύσφιξης (π.χ. Tight Medium) και κάποια βάση απόστασης (π.χ. Long Range) . Νομίζω ότι θα ήταν καλύτερα να υπάρχει μία τακτική από την αρχή ως το τέλος.
Φιλικά!
ωραίο θα ήταν για το μπελ : "kill bell vol.3" .sarcastic.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top