BRAIN Chokes

Status
Not open for further replies.
22539720_1568517359874602_688185313861136460_n.jpg
xa!!!!!
 
ΠΡΩΤΗ ΕΠΑΦΗ ΜΕ BRAIN BELL & L.R.
το πρωί πήγα για λίγο κυνήγι υδρόβιων, παίζανε πολύ οι φαλαρίδες, έκανα υπομονή να μην τρομάξω τα παπάκια αλλά δεν άντεξα για πολύ μιας που δεν είχα χρόνο,άρχισα να τουφεκάω στα 25 μέχρι 45 μέτρα περίπου με 5 στα 5 ..μετα έφυγα για σκοπευτήριο αγώνα σκήτ 75 πιάτα συνέχισα μόνο με bell τσίμπησα και ένα μεταλλιάκι.
μετά άρχισα τις δοκιμές: Όλα τα φυσίγγια είναι δικά μου,δοκιμαστικά σεταπ,με α1 σπέσιαλ και μβ36 ρελιαστά εκτός απο ένα f2 που έριξα στα 40μετρα στα γόνατα δήθεν για καλύτερα και κόντεψα να σπάσω τον ώμο μου.. στης φωτογραφίες φαίνεται πάνω αριστερά φυσίγγι,τσοκ,απόσταση. Ήταν μία πολύ ωραία μέρα! (αν εξαιρέσω την τελευταία τουφεκιά)
 
Μπράβο Πέτρο!θεωρείς σε βοήθησε στον αγώνα σου το bell?
στην πρώτη είχα το bell και στην δεύτερη μαμά κύλινδρο, τα πιό πολλά χαμένα πιάτα ήταν με τον κύλινδρο στο δεύτερο πιάτο που είναι πιο εύκολο..κουφό ε; αλλά πιστεύω ήταν καθαρά ψυχολογικό το θέμα...όταν μου έρθει και το δεύτερο bell θα σου πω ξεκάθαρα πράγματα..
 
στην πρώτη είχα το bell και στην δεύτερη μαμά κύλινδρο, τα πιό πολλά χαμένα πιάτα ήταν με τον κύλινδρο στο δεύτερο πιάτο που είναι πιο εύκολο..κουφό ε; αλλά πιστεύω ήταν καθαρά ψυχολογικό το θέμα...όταν μου έρθει και το δεύτερο bell θα σου πω ξεκάθαρα πράγματα..
Βάσει αυτά που γράφονται για το συγκεκριμένο τσοκακι...φαντάζει ιδανική επιλογή για το συγκεκριμένο άθλημα!
 
Να πω την μαύρη μου αλήθεια περίμενα καλυτερα πραγματα απο το LR.... Το έχω και εγώ στην sx2 και έχω δει ωραία πραγματα.... Πέτρο σε τι όπλο και αυλό τα εχεις?
σε Baikal sporting 18.4 εννοείς την βολή στα 40; ναι το f2 long rainge δεν πήγε καλά,αλλά δεν είχα άλλα χαρτόνια, αν και στο σκότωμα μια χαρά τα πήγε με τα δικά μου φυσίγγια. Και εννοείται θα δοκιμαστεί και με άλλα φυσίγγια και στα 50μετρα. Εμένα πάντως μου άρεσε πολύ με το μάλλινο και με το μεσόταπο..
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top