Browning Team

Μπήκα τώρα στον Καλκαντζακο να δω τιμές όπλων κτλ και είδα ότι πήρε αύξηση η maxus 2 hunter.Απο 1785 πήγε 1830.
Που είναι θεωρητικά η απλή με την μαύρη βάση και ξύλο παλετα.Δηλαδη όταν έρθει Ελλάδα η black gold και ultimate πόσο θα έχουν?2500?
Ρε τα παλιόπαιδα
Όποιος του τα δώσει καλά να πάθει αδελφέ.
 
Όποιος του τα δώσει καλά να πάθει αδελφέ.
Βρε Γιάννη οποίος τα έχει και το κάνει καυλαντα ας τα δώσει δεν το συζητάμε αυτο είναι οπλαρα!
Μου κάνει εντύπωση απλα το ύψος της τιμής για την συγκεκριμένη έκδοση..very shoked.
 
Όταν έκανε 1250 η ξύλινη ήταν το ποιο value for money όπλο που έπαιζε. Και τότε έβγαζε έκδοση που έκανε 1500 και 1600 αλλά την βασική έκδοση την είχε χαμηλα.
ετσι ακριβως, ξυλα αφρος .... πιο χαλια πεθαινεις ... αλλα για το βλητικό αποτέλεσμα η τιμη της ηταν εξαιρετική. Μια αγορα που την εχω απολαυσει πραγματικα.
Στα 1600 αν θυμαμαι καλα ηταν με καλυτερα ξυλα και λιγες ζωγραφιες πανω της που προσωπικα δεν με ενδιεφεραν και εμεινα στην απλη εκδοση.
 
ετσι ακριβως, ξυλα αφρος .... πιο χαλια πεθαινεις ... αλλα για το βλητικό αποτέλεσμα η τιμη της ηταν εξαιρετική. Μια αγορα που την εχω απολαυσει πραγματικα.
Στα 1600 αν θυμαμαι καλα ηταν με καλυτερα ξυλα και λιγες ζωγραφιες πανω της που προσωπικα δεν με ενδιεφεραν και εμεινα στην απλη εκδοση.
Mαλιστα.και σωθηκες τρελιαρη
 
Στα 1250 Γιουρι την ξαναπαιρνα... δεν μου εχει κανει το παραμικρό θεμα και απο τουφεκια ειμαι απολυτα ευχαριστημενος. Στα 1800 που πηγε τωρα ...οχι για την μαξους...αλλα για καμια καραμπίνα δεν τα δινω....γιατι μας δουλευουν.
 
Στα 1250 Γιουρι την ξαναπαιρνα... δεν μου εχει κανει το παραμικρό θεμα και απο τουφεκια ειμαι απολυτα ευχαριστημενος. Στα 1800 που πηγε τωρα ...οχι για την μαξους...αλλα για καμια καραμπίνα δεν τα δινω....γιατι μας δουλευουν.
Έτσι ακριβώς είναι τα πράματα.εχουμε ξεφύγει στις τιμές και η ποιότητα πεφτει
 
Έτσι ακριβώς είναι τα πράματα.εχουμε ξεφύγει στις τιμές και η ποιότητα πεφτει
Προπερυσι που ξέμεινα από καραμπίνα για κάποιους λόγους κοιτούσα τις τιμές και λέω οκ τώρα τελείωσε το παστοψαρο.βλεπω λοιπόν τη φρανκι τη sporting που την ήθελα και λόγω μήκους κάνης στα 900 καινούργια και λέω εδώ είμαστε.χωραφια άγνωστα για μένα η φρανκι.παιρνω ένα φίλο τηλ που ξέρω ότι την είχε για να τη δοκιμάσω στο σκοπ.τη φέρνει και μου λέει αν τη θες τη πουλαω.τελικα με 600 τη πήρα χθες κι έφυγα έκατσε και καλά και τελος
 
Back
Top