Browning Team

Προπερυσι που ξέμεινα από καραμπίνα για κάποιους λόγους κοιτούσα τις τιμές και λέω οκ τώρα τελείωσε το παστοψαρο.βλεπω λοιπόν τη φρανκι τη sporting που την ήθελα και λόγω μήκους κάνης στα 900 καινούργια και λέω εδώ είμαστε.χωραφια άγνωστα για μένα η φρανκι.παιρνω ένα φίλο τηλ που ξέρω ότι την είχε για να τη δοκιμάσω στο σκοπ.τη φέρνει και μου λέει αν τη θες τη πουλαω.τελικα με 600 τη πήρα χθες κι έφυγα έκατσε και καλά και τελος
Μάγκικα ξηγηθηκες και κερδισμένος βγήκες
 
ετσι ακριβως, ξυλα αφρος .... πιο χαλια πεθαινεις ... αλλα για το βλητικό αποτέλεσμα η τιμη της ηταν εξαιρετική. Μια αγορα που την εχω απολαυσει πραγματικα.
Στα 1600 αν θυμαμαι καλα ηταν με καλυτερα ξυλα και λιγες ζωγραφιες πανω της που προσωπικα δεν με ενδιεφεραν και εμεινα στην απλη εκδοση.

Και πολύ καλά έκανες φίλε μου. Και εγώ αυτή με τα 1250 είχα κανονίσει να πάρω αλλά έπαιξε μεταχειρισμενη αυτή που τελικά πήρα και την χτύπησα. Βλέπω καραμπινες να έχουν φτάσει 2500€ καινούριες και τρελαίνομαι
 
Και πολύ καλά έκανες φίλε μου. Και εγώ αυτή με τα 1250 είχα κανονίσει να πάρω αλλά έπαιξε μεταχειρισμενη αυτή που τελικά πήρα και την χτύπησα. Βλέπω καραμπινες να έχουν φτάσει 2500€ καινούριες και τρελαίνομαι
Εγώ Σταμάτη έχω δει στο car να πωλείται καραμπίνα Α302 στα 2000 ευρώ. Και καινούργια να είναι είναι 40 ετών όπλο. Εχουμε ξεφύγει τελείως.
 
Που σας χάνω,που σας βρίσκω μερικούς, μερικούς,στο Benelli team και στο Browning team... :p

Η αλήθεια είναι ότι ο λόγος που χτύπησα την maxus one ήταν η τιμή...
Την κοίταζα 3-4 χρόνια και το σκεφτόμουν... Τώρα που έβλεπα τις τιμές και εκτοξευόταν υπερβολικά,λέω είναι η ευκαιρία γιατί ήταν με την παλιά τιμή και δεν βλέπω και τις τεράστιες διαφορές με την 2 που να δικαιολογούν αυτή την διαφορά τιμής...
 
Που σας χάνω,που σας βρίσκω μερικούς, μερικούς,στο Benelli team και στο Browning team... :p

Η αλήθεια είναι ότι ο λόγος που χτύπησα την maxus one ήταν η τιμή...
Την κοίταζα 3-4 χρόνια και το σκεφτόμουν... Τώρα που έβλεπα τις τιμές και εκτοξευόταν υπερβολικά,λέω είναι η ευκαιρία γιατί ήταν με την παλιά τιμή και δεν βλέπω και τις τεράστιες διαφορές με την 2 που να δικαιολογούν αυτή την διαφορά τιμής...
Ναι γιατί εμείς με τις Φράνκι είμαστε λίγοι κι εκλεκτοί φίλε μου
 
Back
Top