Remington Team

Σε καταλαβαίνω Στέλιο απλά κάνουμε και την πλάκα μας 😊😊😊
Φυσικά δεν παρεξήγησα κάτι.Εχω μάθει να είμαι αντικειμενικός σε ότι αφορά τα όπλα.Οπως είπα και για την β3 που είχα.Κανη φάρμακι το υπόλοιπο ήταν για σφυρί και αμόνι.
 
Λέω να στείλουμε mail στην benelli να πει στην beretta να αγοράσει την remi να ησυχάσουμε! Επιλέγεις αερια ή αδρανεια και κοτσαρεις καννη ρεμινγτον
Αυτό συζητούσα πριν με έναν φίλο.Λεγαμε ακριβώς το ίδιο πράγμα 😭
 
Φίλε το όπλο είναι μια χαρά λειτουργικοτατο.Στιβαρο και έχει πολύ καλή ποιότητα κατασκευής.Υστερει σε 2 πράγματα όπως είπα σκανδάλη πολύ βαριά η οποία αν αλλάξεις τον μηχανισμό της και βαλεις από μπενελι στρώνει αρκετά η πολύ απλά την ελαφρενεις όπως έκανα εγώ.Και ένα δεύτερο είναι ο εξολκεας τους που πονάει.Εβαλα από μπενελι όταν άρχισε να σκαλονει και όλα οκ.
Τι βάρος έχει το όπλο σου Στέλιο;
 
Αν γίνεται δοκίμασέ το πρώτα Γιάννη. Και ρίξε κάνα σέρτικο φυσίγγι να δεις τη συμπεριφορά του.
Θα το κοιτάξω εννοείται αλλά δεν το πληρώνω και είναι αριχτο μόνο δοκιμαστικά έχει ντουφεκισει το πολύ πολύ να δώσω και εγώ κάτι (κοντάκι ).
 
Κι όμως πίστευα ότι το βάρος θα με επιρεαζε στο swing αλλά το όπλο γυρνάει τέλεια και πολύ σταθερα
Σταθερά σίγουρα Στέλιο. Σβέλτα όμως; Τέλος πάντων, έχω κυνηγήσει και με πολύ πιο βαριά όπλα αλλά τώρα τελευταία αρχίζω και προτιμώ τα μανιτζέβελα. Μεγαλώνω μάλλον.
 
Back
Top