Remington Team

Τι να το κάνεις το σούπερ σπορ αυτοκίνητο όταν το περισσότερο χρόνο είσαι στο συνεργείο πάρα στον δρόμο.
Όταν πάει σε καλό μάστορα και κανείς ορθή χρήση το συνεργείο αργεί να σε δει .Μου θυμίζεις το RX8 Mazda που κανείς δε το χρησιμοποιεί σωστά και βγάζει σε όλους θεματα έχω έναν που το δουλεύει όπως θα έπρεπε και πετάει και δεν κάνει κιχ .Είπαμε ο κάθε ένας κάνει τις επιλογές του και παίρνει τα ρίσκα του.
 
Ίδια λυσσάρα είναι κι αυτή!
Όχι Λέο.Δεν έχει καμία σχέση το ένα όπλο με το άλλο.Στο λέω επειδή είχα β3 και πείρα την versa.Το μόνο μειονεκτημα της versa είναι το βάρος που εμένα δεν με ενοχλεί και ιδιαίτερα και η τραγική βαριά σκανδάλη που έχει την οποία μου εφτιαξε ο Γιώργος και τώρα είναι το απόλυτο.Η κανη της είναι πολύ καλή δεν θα έλεγα ότι έχει να ζηλέψει κάτι από την β3.Εχει τρομερό γυάλισμα και κώνο τέρας.
 
Αν πληγεί η αξιοπιστία σε ένα προϊόν και ο αντιπρόσωπος συμπεριφερεται σαν λαμογιο τι κάνεις;
Ου μπλέξεις ειδικά στη δική μας χώρα .Το λέτε θα μου κάνουν ένα δώρο σε λίγες μέρες 1100 με 71 full αριχτη ή wintsister 101 1/3 σταθερό 71 εκ αριχτο . και αυτό .Φερμένα και τα δύο πριν πολλά χρόνια από Αμερική .
 
θα μου κάνουν ένα δώρο σε λίγες μέρες 1100 με 71 full αριχτη ή wintsister 101 1/3 σταθερό 71 εκ αριχτο . και αυτό .Φερμένα και τα δύο πριν πολλά χρόνια από Αμερική .
Το 101 πάρε. Φτιάχτου κι ένα κοντάκι και είσαι κομπλέ. Στην ουσία browning japan είναι
 
Ου μπλέξεις ειδικά στη δική μας χώρα .Το λέτε θα μου κάνουν ένα δώρο σε λίγες μέρες 1100 με 71 full αριχτη ή wintsister 101 1/3 σταθερό 71 εκ αριχτο . και αυτό .Φερμένα και τα δύο πριν πολλά χρόνια από Αμερική .
Δεν τα ρωτανε αυτα. 1100 χωρις δευτερη σκεψη.
 
Ου μπλέξεις ειδικά στη δική μας χώρα .Το λέτε θα μου κάνουν ένα δώρο σε λίγες μέρες 1100 με 71 full αριχτη ή wintsister 101 1/3 σταθερό 71 εκ αριχτο . και αυτό .Φερμένα και τα δύο πριν πολλά χρόνια από Αμερική .
Εγω το 101 θα έπαιρνα, χωρίς σκέψη...
 
Όχι Λέο.Δεν έχει καμία σχέση το ένα όπλο με το άλλο.Στο λέω επειδή είχα β3 και πείρα την versa.Το μόνο μειονεκτημα της versa είναι το βάρος που εμένα δεν με ενοχλεί και ιδιαίτερα και η τραγική βαριά σκανδάλη που έχει την οποία μου εφτιαξε ο Γιώργος και τώρα είναι το απόλυτο.Η κανη της είναι πολύ καλή δεν θα έλεγα ότι έχει να ζηλέψει κάτι από την β3.Εχει τρομερό γυάλισμα και κώνο τέρας.
Τα ίδια λέμε. Σε τουφεκιά είναι τα ίδια. Σε ποιότητα κατασκευής κι εγώ πιστεύω ότι η Versa είναι ανώτερη. Η σκανδάλη είναι όντως τραγική.
 
Συναδελφε θελω να αγορασω ενα τετοιο οπλο μεταχειρισμενο.
Μπορεις να αναφερεις μερικα παραδειγματα απο τις τουφεκιες που εβγαζε και να μου πεις τι πρεπει να κανω για να καταλαβω αν η κανη που προκειται να αγορασω βγαζει τις ιδιες φοβερες τουφεκιες;
Συνάδελφε, το ένστικτό μου λέει ότι τρολάρεις. Αν δεν τρολάρεις, τότε ζητώ προκαταβολικά συγγνώμη, διότι δεν πρόκειται να σου απαντήσω. Καλή συνέχεια.
 
Back
Top