To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Η μπάλα πως χάνεται;
Από την αποψη Γιώργο οτι το θέμα ''Γνωριμία'' αρχικά είχε ανοιχτεί για μια πιο ''προχωρημένη'' γνωριμία και παράθεση και κάποιον απόψεων, αφού είχε γίνει η αρχική και συνοπτική γνωριμία στο''Know as better'' ... τώρα πλέον γράφονται τα ίδια ακριβώς πράγματα και στα 2 θέματα...
Βέβαια δεν είναι κάτι το τρομερό-η έκφρασή μου ''χανεται η μπάλα'' ήταν λίγο υπερβολική-απλά νομίζω καλό είναι τα 1α μνμ γνωριμίας των νεων φίλων μας να είναι μαζεμένα σε ένα θέμα...
 
Από την αποψη Γιώργο οτι το θέμα ''Γνωριμία'' αρχικά είχε ανοιχτεί για μια πιο ''προχωρημένη'' γνωριμία και παράθεση και κάποιον απόψεων, αφού είχε γίνει η αρχική και συνοπτική γνωριμία στο''Know as better'' ... τώρα πλέον γράφονται τα ίδια ακριβώς πράγματα και στα 2 θέματα...
Βέβαια δεν είναι κάτι το τρομερό-η έκφρασή μου ''χανεται η μπάλα'' ήταν λίγο υπερβολική-απλά νομίζω καλό είναι τα 1α μνμ γνωριμίας των νεων φίλων μας να είναι μαζεμένα σε ένα θέμα...
προσωπικά συμφωνώ
το <<χάνεται η μπάλλα>> από την πρώτη ματιά το πήρα σαν σχήμα λόγου :)
 
Όπου και να θέλει να συστηθεί κάποιος είναι το ίδιο και το αυτό. Από την στιγμή που το φόρουμ έχει μια δυνατή μηχανή αναζήτησης, δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα.
 
Να καλωσορισω και γω τον Γιαννη. Καλα ποσταρισματα ευχομαι, και ναι οντως η ιδιογομωση θα παρει "φωτια", μεταφορικη βεβαια. .yelling.
 
Καλησπερα σε ολους.. Δημητρης απο Νεα Ιωνια, 47 χρονων.. Το φορουμ μου το συστησε ο dim63 (Δημητρης) . Εχω περιπου 3 μηνες που πηρα την πρωτη μου καραμπινα καιι εχω ξεκινησει σκοπευτηριο στην Μαλακασα, μεχρι να αρχισει η κυνηγετικη περιοδος και να βγουμε για κανενα περπατητο στην Βοιωτια.
Δημήτρη καλώς ήρθες στη παρέα μας.
 
Γιάννης από Κρήτη ορησμενη με ξέρουν μπουροτιερη τής sipeN η Τζο φοτοβοληδας χαχαχα
Ενας ανθρωπος που εχει προσφερει πολλα στο βελτιωμενο φυσσιγκι απλοχερα,και τον ευχαρηστω για αυτα που εμαθα,νασαι καλα Γιαννη και καλως ηρθες.:)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top