To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπερα σε ολους.. Δημητρης απο Νεα Ιωνια, 47 χρονων.. Το φορουμ μου το συστησε ο dim63 (Δημητρης) . Εχω περιπου 3 μηνες που πηρα την πρωτη μου καραμπινα καιι εχω ξεκινησει σκοπευτηριο στην Μαλακασα, μεχρι να αρχισει η κυνηγετικη περιοδος και να βγουμε για κανενα περπατητο στην Βοιωτια.
καλώς ήρθες Δημήτρη!
 
Καλησπερα σε ολους.. Δημητρης απο Νεα Ιωνια, 47 χρονων.. Το φορουμ μου το συστησε ο dim63 (Δημητρης) . Εχω περιπου 3 μηνες που πηρα την πρωτη μου καραμπινα καιι εχω ξεκινησει σκοπευτηριο στην Μαλακασα, μεχρι να αρχισει η κυνηγετικη περιοδος και να βγουμε για κανενα περπατητο στην Βοιωτια.
.welcome.
 
καλώς ήλθες Δημήτρη στην παρέα μας
Ξέρεις Βοιωτία και προβατίνες;;;;ξέρεις τα πάντα μ αρέσεις
.well done.

Δεν καταλάβες πονηρούλη.Ξέρει απο τις ηπεορωτικες τις προβατίνες και τα τυριά του ...Μετσόβου.
Οσο για τις τσίχλες της Βοιωτίας ....."ποιές τσίιιιιιχλες ;".yelling.
 
Last edited:
Γιάννης από Κρήτη ορησμενη με ξέρουν μπουροτιερη τής sipeN η Τζο φοτοβοληδας χαχαχα
να σαι καλά Γιαννιό....όπως θα κατάλαβες αστειευόμουν όπως με όλους εδώ μέσα ......καλά να περνάς :) όχι πολλά μπουρλότα γιατί φοβούμαι .sarcastic.
 
Δεν καταλάβες πονηρούλη.Ξέρει απο τις ηπεορωτικες τις προβατίνες και τα τυριά του ...Μετσόβου.
Οσο για τις τσίχλες της Βοιωτίας ....."ποιές τσίιιιιιχλες ;".yelling.
.freezing cold.
 
να σαι καλά Γιαννιό....όπως θα κατάλαβες αστειευόμουν όπως με όλους εδώ μέσα ......καλά να περνάς :) όχι πολλά μπουρλότα γιατί φοβούμαι .sarcastic.
Χάχα αυτά δεν κόβονται ποτέ κυλάνε μέσα στο αίμα μού ότι κιαν κάνουν.αρματα Θέλει ο πόλεμος και άντρες να τα κρατουνε
 
Καλησπερα σε ολους.. Δημητρης απο Νεα Ιωνια, 47 χρονων.. Το φορουμ μου το συστησε ο dim63 (Δημητρης) . Εχω περιπου 3 μηνες που πηρα την πρωτη μου καραμπινα καιι εχω ξεκινησει σκοπευτηριο στην Μαλακασα, μεχρι να αρχισει η κυνηγετικη περιοδος και να βγουμε για κανενα περπατητο στην Βοιωτια.
Δημήτρη καλωσόρισες και καλά κυνήγια με το καινούριο σου απόκτημα!
Μήπως έχεις και συ πάθος με την φωτογραφία και τον ''εμπνευσμένο καλλωπισμό'' τους, όπως ο Δημήτρης (dim63)....sarcastic.
Καλός σάς βρήκα
Γιάννης από Κρήτη ορησμενη με ξέρουν μπουροτιερη τής sipeN η Τζο φοτοβοληδας χαχαχα
Γιάννη απο την λεβεντογέννα Κρήτη καλωσήρθες!
Απ' οτι βλέπω...Κρητικός, μπουρλοτιερης, sipeN, φωτοβολίδας...όρε το θέμα ''Ιδιογόμωση'' θα πάρει φωτιά....sarcastic.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top