To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
ηταν αδυνατο να μην ακολουθησο τους καλους και αξιοπιστους φιλους και σε αυτη την προσπαθεια που κανουν αλλωστε ειναι παντα στη καρδια μου και αν γραφω λιγο ας με συνχορεσουν απλα θελω να μιλαω παντα στο μετωπο.ειμαι ο scocco 44 χρονων πατερας 3 παιδιων 12-14-και 16 χρονων τεχνολογος γεωπονος και ειμαι αρρωστος σαν και σας απο τα 15 μου χρονια.
καλώς ήλθες Λεωνίδα καλή παραμονή :)
 
ηταν αδυνατο να μην ακολουθησο τους καλους και αξιοπιστους φιλους και σε αυτη την προσπαθεια που κανουν αλλωστε ειναι παντα στη καρδια μου και αν γραφω λιγο ας με συνχορεσουν απλα θελω να μιλαω παντα στο μετωπο.ειμαι ο scocco 44 χρονων πατερας 3 παιδιων 12-14-και 16 χρονων τεχνολογος γεωπονος και ειμαι αρρωστος σαν και σας απο τα 15 μου χρονια.
.welcome.Λεωνιδα... Να τα χαιρεσαι και να τα δεις οπως επιθυμεις...
 
Ειμαι ο Τακης,κατοικος, Αθηνων,ετων 38 και χαιρομαι πολυ που βρισκομαι στην παρεα σας!!ευχομαι καλη χρονια σε ολους με υγεια και χαρα στις οικογενειες σας!!!
 
Ειμαι ο Τακης,κατοικος, Αθηνων,ετων 38 και χαιρομαι πολυ που βρισκομαι στην παρεα σας!!ευχομαι καλη χρονια σε ολους με υγεια και χαρα στις οικογενειες σας!!!

Καλώς όρισεςΤάκη.Γνώριμος απο άλλα λημέρια.
 
Ειμαι ο Τακης,κατοικος, Αθηνων,ετων 38 και χαιρομαι πολυ που βρισκομαι στην παρεα σας!!ευχομαι καλη χρονια σε ολους με υγεια και χαρα στις οικογενειες σας!!!
benellακιας με τάσεις αυτοκτονίας beretta .sarcastic.
καλώς ήλθες Τάκη και καλή παραμονή :)
 
Ειμαι ο Τακης,κατοικος, Αθηνων,ετων 38 και χαιρομαι πολυ που βρισκομαι στην παρεα σας!!ευχομαι καλη χρονια σε ολους με υγεια και χαρα στις οικογενειες σας!!!
Γεια σου και χαρα σου φιλε καλώς όρισες!
 
Καλησπέρα σε όλους και καλη χρονιά σε όλα τα μέλη !!!ειμαι κάτοικος Αθηνών και νέος τσιχλοκυνηγος !!:)συγχαρητηρια για το υπέροχο forum σας....cool.
 
Καλησπέρα σε όλους και καλη χρονιά σε όλα τα μέλη !!!ειμαι κάτοικος Αθηνών και νέος τσιχλοκυνηγος !!:)συγχαρητηρια για το υπέροχο forum σας....cool.
.welcome. Sivos......Καλά ποσταρίσματα :)
 
Καλησπέρα σε όλους και καλη χρονιά σε όλα τα μέλη !!!ειμαι κάτοικος Αθηνών και νέος τσιχλοκυνηγος !!:)συγχαρητηρια για το υπέροχο forum σας....cool.
.welcome.
Καλωσήρθες φίλε, εδώ είμαστε πολλά άτομα που αγαπάμε την τσίχλα. Καλά ποσταρίσματα. Το όνομα σου δεν μας είπες.
 
Χρονια πολλα Ευτυχισμενο το 2015.Με λενε Τασο όπως και τον παππου μου. Ευχομαι καλη αρχη στο Forum και να πανε όλα καλα. Βenellakias, παλια εκανα κυνηγια φερμας, αλλα τωρα πια Καρτερατζης.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top