To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλή χρονιά σε όλους, με υγεία και χαρές. Παλιά καραβάνα στα φόρα, αλλά όχι με τις καλύτερες εντυπώσεις. Ελπίζω το συγκεκριμένο φόρουμ να με διαψεύσει και να πάει καλά. Καλώς σας βρήκα λοιπόν.
 
Καλησπέρα σε όλη την παρέα!!!Χρόνια πολλά & καλή χρονιά σε όλους με υγεία!!!
Μετά από πολύ καιρό κατάφερα & αξιώθηκα να κάνω εγγραφή!!! :) :)
Με τα περισσότερα παιδιά γνωριζόμαστε άλλωστε!!
Καλή συνέχεια στο καινούργιο ξεκίνημα, να είστε όλοι καλά!!!
Πάνος
Πανο .welcome.... Υγεια και καλα ποσταρισματα...
 
Καλή χρονιά σε όλους, με υγεία και χαρές. Παλιά καραβάνα στα φόρα, αλλά όχι με τις καλύτερες εντυπώσεις. Ελπίζω το συγκεκριμένο φόρουμ να με διαψεύσει και να πάει καλά. Καλώς σας βρήκα λοιπόν.
Λεωνιδα καλως ορισες... Καλα ποσταρισματα, υγεια και χρονια πολλα... Θελω να σε διαψευσει... Ελπιζω δηλαδη....sarcastic..sarcastic.
 
Καλή χρονιά σε όλους, με υγεία και χαρές. Παλιά καραβάνα στα φόρα, αλλά όχι με τις καλύτερες εντυπώσεις. Ελπίζω το συγκεκριμένο φόρουμ να με διαψεύσει και να πάει καλά. Καλώς σας βρήκα λοιπόν.
Λεωνίδα χαίρομαι που είσαι κοντά μας. Καλώς Ήρθες λοιπόν και καλά ποσταρίσματα! .welcome.
 
Καλή χρονιά σε όλους, με υγεία και χαρές. Παλιά καραβάνα στα φόρα, αλλά όχι με τις καλύτερες εντυπώσεις. Ελπίζω το συγκεκριμένο φόρουμ να με διαψεύσει και να πάει καλά. Καλώς σας βρήκα λοιπόν.
καλώς όρισες Λεωνίδα καλή παραμονή πολλά ποσταρίσματα :)
κ α λ ή χ ρ ο ν ι ά :)
 
Καλώς σας βρήκα και πάλι, Βασίλης κυνηγός και τρελός Ολυμπιακός :P
Ευχαριστώ τον Τζέρυ για την πολύτιμη βοήθεια του για την εγγραφή, καθώς από το κινητό μου δεν μπορούσα!
 
Πάνο και Leo πολύ καλησπέρα σας και καλώς ορίσατε στην κοινότητα...

Coach χαίρεις εκτιμήσεως από την ομήγυρη και το γνωρίζεις...
 
Καλώς σας βρήκα και πάλι, Βασίλης κυνηγός και τρελός Ολυμπιακός :p
Ευχαριστώ τον Τζέρυ για την πολύτιμη βοήθεια του για την εγγραφή, καθώς από το κινητό μου δεν μπορούσα!
Καλώς ήρθες Doctor House... καλή παραμονή να χεις....
 
Καλή χρονιά σε όλους, με υγεία και χαρές. Παλιά καραβάνα στα φόρα, αλλά όχι με τις καλύτερες εντυπώσεις. Ελπίζω το συγκεκριμένο φόρουμ να με διαψεύσει και να πάει καλά. Καλώς σας βρήκα λοιπόν.
Καλώς σας βρήκα και πάλι, Βασίλης κυνηγός και τρελός Ολυμπιακός :p
Ευχαριστώ τον Τζέρυ για την πολύτιμη βοήθεια του για την εγγραφή, καθώς από το κινητό μου δεν μπορούσα!
.welcome.Λεωνίδα & Βασίλη.Καλά ποσταρίσματα και καλή διαμονή:)
 
Καλώς σας βρήκα και πάλι, Βασίλης κυνηγός και τρελός Ολυμπιακός :p
Ευχαριστώ τον Τζέρυ για την πολύτιμη βοήθεια του για την εγγραφή, καθώς από το κινητό μου δεν μπορούσα!
καλώς ήλθες Βασιλάκη καλή παραμονή καλά ποσταρίσματα :)
χαίρομαι βλέπωντας την φωτό στο avatar ότι μεγάλωσες ομόρφυνες και ψήλωσες .yel..very funny.
 
καλώς ήλθες Βασιλάκη καλή παραμονή καλά ποσταρίσματα :)
χαίρομαι βλέπωντας την φωτό στο avatar ότι μεγάλωσες ομόρφυνες και ψήλωσες .yel..very funny.

Χαχαχαχαχα πως περνούν τα χρόνια... Άσπρισα κιόλα... Χαχαχα
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top