To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
.welcome. στα παιδιά.
Μπορεί ο Αρίστος να θέλει το Duckacholic αλλά εμένα μου αρέσει το παλιό...;)
 
Καλώς σας βρήκα και πάλι, Βασίλης κυνηγός και τρελός Ολυμπιακός :p
Ευχαριστώ τον Τζέρυ για την πολύτιμη βοήθεια του για την εγγραφή, καθώς από το κινητό μου δεν μπορούσα!

Τώρα κατάλαβα ποιος Βασίλης είσαι χαχαχα , με παραπλάνησε το όνομα χρήστη.


Καλωσορίσατε όλοι παιδιά..welcome.
 
Καλώς σας βρήκα και πάλι, Βασίλης κυνηγός και τρελός Ολυμπιακός :p
Ευχαριστώ τον Τζέρυ για την πολύτιμη βοήθεια του για την εγγραφή, καθώς από το κινητό μου δεν μπορούσα!

Καλώς Ήρθες γιατρέ μου! .welcome.
 
Καλως ορισατε. Ευχομαι καλα ποσταρισματα. Λεωνιδα, χαιρομαι που εισαι μαζι μας, οι γνωσεις σου φιλε ειναι πολυτιμες. Οσο για σενα Βασιλη, αφου εισαι Ολυμπιακος, τα καλωσορισματα ισχυουν στο διπλασιο. ;)
 
Καλώς σας βρήκα και πάλι, Βασίλης κυνηγός και τρελός Ολυμπιακός :p
Ευχαριστώ τον Τζέρυ για την πολύτιμη βοήθεια του για την εγγραφή, καθώς από το κινητό μου δεν μπορούσα!
Γεια σου Βασιλη... Πολλα .welcome.... και καλα ποσταρισματα...
Τωρα για το Ολυμπιακος, δεν πεταξαμε και τη σκουφια μας....yell at.
 
Ειμαι ο Νικος 29 ετων κ καταγομαι απο Καλαματα. Να ευχηθω ενα μεγαλο μπραβο στους οργανωτες αυτης της προσπαθειας γιατι καταφεραν να δημιουργησουν ενα πολυ αξιολογο forum ωστε να μοιραζομαστε αποψεις για τη κοινη μας "τρελα". Καλη αρχη λοιπον!
Το προσονυμιο σηματοδοτει τη παρεα 3 "γνωστων" που το παθος για το παπι κ οχι μονο τους κανει να κυνηγουν μαζι απο μικρα παιδια..
 
Ειμαι ο Νικος 29 ετων κ καταγομαι απο Καλαματα. Να ευχηθω ενα μεγαλο μπραβο στους οργανωτες αυτης της προσπαθειας γιατι καταφεραν να δημιουργησουν ενα πολυ αξιολογο forum ωστε να μοιραζομαστε αποψεις για τη κοινη μας "τρελα". Καλη αρχη λοιπον!
Το προσονυμιο σηματοδοτει τη παρεα 3 "γνωστων" που το παθος για το παπι κ οχι μονο τους κανει να κυνηγουν μαζι απο μικρα παιδια..


Καλώς όρισες Νίκο. .welcome1.
 
Ειμαι ο Νικος 29 ετων κ καταγομαι απο Καλαματα. Να ευχηθω ενα μεγαλο μπραβο στους οργανωτες αυτης της προσπαθειας γιατι καταφεραν να δημιουργησουν ενα πολυ αξιολογο forum ωστε να μοιραζομαστε αποψεις για τη κοινη μας "τρελα". Καλη αρχη λοιπον!
Το προσονυμιο σηματοδοτει τη παρεα 3 "γνωστων" που το παθος για το παπι κ οχι μονο τους κανει να κυνηγουν μαζι απο μικρα παιδια..

.what..what..what. Μαύρα μάτια κάναμε να σε δούμε, κάλιο αργά παρά ποτέ ... .welcome.
Αυτό το όπλο που χρησιμοποιείς σου έχει βγει καλό; Γιατί δεν βλέπω να κυκλοφορούν και πολλά .... .very funny.. Πες μας και άλλα για το προσονύμιο...τι ακριβώς σημαίνει .ghe.
 
Φιλαρακι κανενα πιο δυσκολο ονομα δεν βρηκες να βαλεις???? .hit..hit..hit. Ενας απλο NIkos εφτανε, αλλα βεβαια με τον φλαμινγκο που κανεις παρεα μονο για γαλλικα κ πιανο εισατε....goodboy..goodboy..buy buy..buy buy.
Καλως ηρθες....well done.
Γιωργο "κασόλος" λεγεται εδω αυτος που φυλαει ολη μερα στις φυλαχτρες... Τα υπολοιπα ειναι εμπνευσεις του Αντωνη... Κλαει η μανα....ban.
 
Εχεις δικιο Γιωργο ειμαι ασυγχωρητος...ναι η αληθεια ειναι πως το ονομα ειναι εμπνευση μαζι με τον φλαμιγκο μιας κ ο αλλος μας το παιζει τερμα γκιαουραντισιος...hunter.
Σας ευχαριστω ολους παιδια..καλως σας βρηκα!!.cool.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top