To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπερα κ απο εμενα ειμαι ο βασιλης 35 χρ κ λογο επαγγ. υποχρεωσεων κατοικω εδω κ λιγες μερες πειραια,, ευελπιστω μεσα απο την ομαδα να γνωρισω μερη για περασματα κ ωραιες κυνηγ. παρεες, καλες γιορτες
Καλησπέρα στην όμορφη παρέα και από εμένα,με λένε Κώστα είμαι 37 χρονών και είμαι μόνιμος κάτοικος Αθηνών.Φανατικός του αγαπημένου μας χόμπυ και μόνιμα στην αναζήτηση
Βασίλη, Κώστα καλώς ήρθατε στο παρέα του hunterslife
 
καλησπερα ειμαι ο περικλης
μενω αθηνα σωματικα..πνευματικα ειμαι μεσσηνια
Κυνηγαω μπεκατσα-τσιχλα.
Μονο ΑΕΚ και ολα καλα..
Καλώς ήρθες στην παρέα μας Περικλή. Εύχομαι καλή διαμονή και να ξέρεις πως οι γνώσεις σου θα μας φανούν πολύ χρήσιμες :)
 
Για σε όλους..ειμαι ο Ανδρέας απο κερκυρα..χαίρομαι που μπηκα στην όμορφη παρέα σας, μου αρέσει το κυνηγι και ερωτευμένος με την ιδιογωμοση...εύχομαι καλές γιορτές σε όλους!!!!
Καλώς ήρθες συντοπίτη και καλη διαμονή. Εδω θα βρεις πολλούς ομοιοπαθης........sarcastic.
 
καλησπερα ειμαι ο περικλης
μενω αθηνα σωματικα..πνευματικα ειμαι μεσσηνια
Κυνηγαω μπεκατσα-τσιχλα.
Μονο ΑΕΚ και ολα καλα..
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ Ο ΝΙΚΟΣ ΚΑΙ ΜΕΝΩ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ ΚΑΙ ΚΥΝΗΓΑΩ ΑΠΟ ΤΑ ΕΛΛΗΝΟΑΛΒΑΝΙΚΑ ΣΥΝΟΡΑ ΕΩΣ ΚΑΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΔΥΤΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ. ΚΟΛΛΗΣΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΤΗΣ ΙΔΙΟΓΩΜΟΣΗΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΜΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ ΤΗΣ ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΠΡΩΤΑ ΤΗΝ ΘΕΩΡΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΙΣΩ ΣΤΗΝ ΠΡΑΞΗ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
Περικλή και Νίκο καλως ήρθατε στη παρέα του Hunterslife m.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top