To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Γειά σας είμαι από την ομορφη Κάσο,είμαι λάτρης του Κυνηγιού και του ψαρέματος και θα ήθελα πολύ να συμμετάσχω στις ωραίες-ενδιαφέρουσες συζητήσεις σας.........!
Καλώς ήρθες Μανώλη στην παρέα μας .welcome..
Καλώς όρισες ωρε Μανούσο..sarcastic.
Μήπως εισαι φιλαράκι με τον ......Αμερικάνο ;
Εσυ πάλι με βρίζεις .sarcastic..
Ναι είναι από τα λιγοστά άτομα που εκτιμώ στο νησί τόσο σαν κυνηγο όσο και σαν άνθρωπο.
 
Ευχαριστώ πολύ παιδιά για τα καλά σας λογια!!!! Ευχαριστώ πολύ τον Κώστα που μου πρότεινε να μπω σε αυτή την θερμή και φιλόξενη παρέα,ώστε να μοιραστούμε το πάθος-αρρώστια μας για το χόμπι μας!!!!!
 
Ο Κώστας είναι πάρα πολύ καλός μου φίλος!!!!!!Είναι παρά πολύ καλός φίλος-άνθρωπος πολύ καλός κυνηγός και η απουσία του από το νησί μας έχει στοιχίσει και τον περιμένουμε πως και πως να γυρίσει...!
 
Ευχαριστώ πολύ παιδιά για τα καλά σας λογια!!!! Ευχαριστώ πολύ τον Κώστα που μου πρότεινε να μπω σε αυτή την θερμή και φιλόξενη παρέα,ώστε να μοιραστούμε το πάθος-αρρώστια μας για το χόμπι μας!!!!!
Γεια σου Μάνο, η παρέα εδώ είναι όλοι καλά παιδιά και πάντα προθυμοι για βοήθεια στο οτιδήποτε είτε συμβουλές είναι είτε εμπρακτη. Επειδή έχουμε να τα πούμε κάμποσο καιρό θυμάμαι ότι ψαχνοσουνα για καινούργιο όπλο( ποζέ ) άρχισε το διάβασμα λοιπόν στα ανάλογα θέματα να δεις γνώμες από τα παιδιά που είτε είναι ιδιοκτήτες η τα χουν δοκιμάσει.
Καλά ποσταρισματα φίλε.
 
Ο Κώστας είναι πάρα πολύ καλός μου φίλος!!!!!!Είναι παρά πολύ καλός φίλος-άνθρωπος πολύ καλός κυνηγός και η απουσία του από το νησί μας έχει στοιχίσει και τον περιμένουμε πως και πως να γυρίσει...!
Του χρονου έρχεται..Αλλα φροντιστε να του αφήσετε καμιά περδικα...sarcastic.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top